Şimdi Ara

cowon u2 512 mb mı ? creative muvo s200 mü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Görünüş olarak cowon daha cezbedici geliyor ama Türkiye deki teknik servisi nasıl bilemiyorum creative ise kendini kanıtlamış ikiside iyi mp3 player lar ama kararsız kaldım hangisini alacağım konusunda s200kullanıcısı çok da cowon u2 kullanan var mı?

COWON U2 MP3 PLAYER
    TEKNİK ÖZELLİKLER
    # BBE Patentine sahip tek Mp3 Player Markası
    # MP Enhance ve 3D Surround
    # MP3,WMA,OGG,WAV desteği
    # 128x64 piksel LCD Ekran
    # FM Radyo
    # FM Radyodan Yüksek Kalitede Kayıt
    # Mikrofon, Hi-Fi Ses Kaydı
    # Şarkı Sözü gösterebilme
    # Dinamik Playlist
    # Line-in Bağlantısı ve Line-in Kayıt
    # Veri Depolama
    # Saat fonksiyonu
    # 20 saat pil ömrü
    # Lityum Polimer Pil
    # 95 dB SNR 26 mW çıkış gücü
    # 34 gr ağırlık
    # ID3V2, ID3V1, Dosya ismi desteği
    # USB 2.0 ile hızlı dosya transferi(20 Mbps’e varan )
    # Mac ,Linux Desteği(Veri transferinde)
    # JetAudio CDsi(Muiti medya yazılımı)
    # Jetshell CDsi(Dosya Yönetim Yazılımı)

CREATİVE MUVO S200
    # Şarkı sözlerini gösteren 96x36 piksel portakal PLED ekran
    # 512Gb kapasite
    # 5 yönlü kontol tuşu ile kolay menu yönetimi
    # MP3 Çalar, Usb disk , Ses kayıt özellikleri .
    # İnternet müzik satış sitelerine tam erişim ( DRM 9 MSC müzik servis desteği )
    # Müzik,fotoğraf,sunu ve tüm dosyalarınız için taşınabilir bellek özelliği .
    # Ebat: 68.5 x 36.8 x 14.5 mm
    # Ağırlık: 38g
    # Usb 2.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seidemm -- 2 Ocak 2007; 16:27:06 >

• Derdin ses kalitesi ise yılbaşı fırsatını kaçırma ve 512 Mb Cowon U2 al.Yok depolama hacmine sığdıraramam kendimi dersen Cowon'un G3 modeli üzerinde durmanı tavsiye ederim.
  • sanırım bu gidişle cowon alıcam benim için görüntüsü ve ses kalitesi iyi olsun birde radyosu tabi sağlamda olsun yeter
  • tabiki cowon cowonda 95db ses çıkışı var creativde ise 90db
  • Ben cowon hiç kullanmadım ama s200'ü seviyorum. Ses seviyesine çok aldanma derim ama yorumlara göre ses kalitesinde de cowon geliyor. Muvo s200 alırsan da gold'tan 150 ytl'ye 1 gb olanı al derim. O hemen hemen bütün stokları eritmiş. Oradan alırsan ucuz olur...
  • cowon teknik olarak daha üstün gözüküyor.fakat ekranını beğenmedim.ekranı büyük olmasına rağmen s200'ün parlak turuncu ekranının çok gerisinde.bu fiyat indiriminde ikisi de seçilebilir.
  • Cawon
  • açıkcası bende bu iki player arasında kaldım ve arkadaş gerçi tercihini yapmış ama bende bu konudan devam edım dedım cowon ındırımde idefixe fiatı 139 tl ve yurtdısına baktıgımdada amazon.comda bu urun 120 dolar. http://www.servisim.com.tr/urundetay.asp?ID=159&s=3 ürün gayet iyi anlatılmış ayrıca taşıma klıfı s200 e göre artısı var ,ses efeklerıde s200un cok cok ustunde,hafızayada ise sarjlı oldugundan dolayı pcye bagımlı olunuyo ve degısımlı olarak 512 verımlı olabılır-cowon u2 kulanıpta şikayetçi olanlar varmı veya hayır yanlış kararın s200 mü al dersiniz?
  • bu cowonlar iyi de ekranları karmakarışık, sevmem öyle
  • ekran evetde alışılır diye düşünüyorum ilk ayarları yaptıktan sonra ki hepimiz pc kullanan kişileriz takıldıgım yer ses kelitesi sonucta 26mw toplam ses cıkısı covonda ve 95db creative 90db ve hala creativenın sesi daha ıyı diyenler var açıklaması nedir bunun:)
  • arkadaşlar ben Bilişim fuarında bütün cowon ailesini Dinleme fırsatı buldum.... .... aama belirtmek istediğim şu.. covonda ve 95db creative 90db olabilir fakat s200 ü de yabana atmamak gerekir covon un sesi çok yüksek ve doyurucu ama kalite olarak biraz karma karışık veriyo sesi ojinal kulaklıkla dinledim sesler biraz düşük modellerde öyle oluyo ama .. tabbi iyi bir kulaklıkla süper olur diye düşünüyorum.. tabi creative ın de sesi iyi baya özellikle Bass güçlendirme olayı o işte .... fark o
  • idefixeden siparişimi verdim taşima kılıfının oluşu,pile ayrı para ugrasmaktansa zaten butun gun pc basında bırı olarak sarj sorunum olmaz ses olarak deneme fırsatım olmadı ama yazanlar ve cnette 7.7 ---s200 ise 6.9 da kalıyor kapasitede yeterli umarım doğru tercih yapmışımdır yardımcı olan arkadaşlara teşekurler ayrıca saygılar herkeze
  • İdefixe'de fiyatlar fırlamış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.