Şimdi Ara

CREATIVE EP-630 umun silikon uçlarını kkaybettim nerden temin edebilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

çok kötü bişi geldi başıma CREATIVE EP-630 marka kulaklığımın silikon ucunu kaybettim yanında gelen dier boyuttaki silikonlarda kulaama uymuyor bu nedenle orta büyüklükte silikon uç bulmam lazım şu an da kulaklıkla müzik dinleyemioyorum lütfen yardım edin silikon uçları nerden bulabilirim. hepsiburada.comdan almıştım kulaklığı acaba onlar bana temin edermi sanmıyorum ama yinede onlarada sorucam
    amazon.com da satılıyor ama türkiyeden temin edemezmiim creative in türkiye distiribütörü bana silikon uç temin edemezmi ?
    bide gg de aynı creative rp-630 un kaçmasını alıpta kulaklığı çöpe atmak isteyenler bana hayrına ve satarak silikon uccu verebilirler mi ?

off morelim çöktü kulaklıımı çok seviorum silikon uç bulamazsan keserim kendimi

• aga ben bi keresinde ebaydan kulaklık almıştım 72 tl kaptırdım mal gelmedi o yüzden ebay benim için bitmiştir ama yapıcak başka bişi yoksa burdan satın alırım atık nabaalım :S çok saol ilgilendiin için
  • sılıkonu olan ucuz bır kulaklık alıp ona takarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahoney®

sılıkonu olan ucuz bır kulaklık alıp ona takarsın

Aynen..

silicon kalitesinin farkedicegini sanmiyorum.. bende eskiden siyah olani ( şimdi beyazi var ) vardi bende senin gibi kaybetmiştim gittim dandik 10 liralik kulakliklardan birini aldim silikonlari alip kulakligi attim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

quote:

Orijinalden alıntı: Mahoney®

sılıkonu olan ucuz bır kulaklık alıp ona takarsın

Aynen..

silicon kalitesinin farkedicegini sanmiyorum.. bende eskiden siyah olani ( şimdi beyazi var ) vardi bende senin gibi kaybetmiştim gittim dandik 10 liralik kulakliklardan birini aldim silikonlari alip kulakligi attim..

kalitede büyük fark oluyor, philips she 9500 kulaklığımı bi arkadaşa vermiştim , bi kaç gün boyunca bass larda bi tatminsizlik vardı , sonra uçları çıkardım baktımki birisinin lastiği daha ince ve yumuşak , yani arkadaş düşürmüş ve dandik bi uç takmış . çok farkediyor , bassta nerdeyse yarı yarıya azalma oluyor

• sennheiser n silikon uçları satılıyor ayrı. onlardan al.

http://www.sanalmarketim.com/urun_liste/?liste&ref=%2Csxbiu%3A253%2Csxbia%3A255&sxpg=1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.