Şimdi Ara

CREATIVE GD580 ALIYORUM..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarım için CREATIVE GD580 Dolby Digital surround sistemi alıyorum..
    Artılarını ben biliyorum eksilerini bilenler lütfen beni de aydınlatsın..

Daha iyisini tavsiye eden varsa ya şimdi konuşsun ya da sonsuza kadar sussun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaMiL_1907 -- 26 Haziran 2005, 13:10:52 >

• İyi yapıyorsun
  • arkadaşım bu sistemin ses cıkış gücü gerçekten düşük(47w rms)
    bence o fiyata analog bi sistem al.eğer dijitan olarak arıyosan,tercihin doğru ama ses kalitesi arıyosan başka sistemlere yönel(9940,z-5300,megaworks gibi...)
  • arkadaş çok güzel seçim

ben thx550 kullandım

bu ondan bile daha güzeldir heralde
  • arkadaşım dalgamı geçiyosun?madem bilgin yok hiç konuşma
    thx550=500w+thx
    gd580=47w

nasıl daha iyi olabilirki?
    quote:

Orjinalden alıntı: SkiNNy

arkadaş çok güzel seçim

ben thx550 kullandım

bu ondan bile daha güzeldir heralde
  • Üstad doğru diyosunda megaworks bulamadım piyasada,aslında asıl niyetim 5700 almaktı ama onunda imalatı ve satışı bitmiş..bulabildiğim en iyisi buydu..
  • yaw kardeş niye illede dijital sistemlere bakıyosunki?bence megaworks bulamadıysan z5300,o da olmazsa jazz 9940 al.oda olmadı daha ucuz bi sistem al(x530 gibi)
    quote:

Orjinalden alıntı: KaMiL_1907

Üstad doğru diyosunda megaworks bulamadım piyasada,aslında asıl niyetim 5700 almaktı ama onunda imalatı ve satışı bitmiş..bulabildiğim en iyisi buydu..
  • Hocam o zaman şöyle diyeyim;senini ne kadar açarsam açayım dağılma ve boğulma yapmıcak bi sistem arıyorum.

5700 dinledim,onun dışında ne kadar sistem dinlediysem hepsi mantar çıktı..
  • O zaman ben de şöyle diyim, gd580in de sesini ne kadar açarsan aç sesi mantar çıkacak, emin ol bundan. O setin sadece decoderi iyi. Uydularında ve ses çıkışında iş yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.