Şimdi Ara

CREATİVE SES SİSTEMİ İLE UYDU ALICISINDAKİ SPDIF ÇIKIŞINDAN SES BAĞLANTISI YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.Creative 4+1 ses sistemim var.Girişi normal stereo (kulaklık girişindekinden), uydu alıcısındaki çıkış ise koaksiyel SPDIF çıkış.(hiremco turbo hd2)..Ara kablosundan bulamıyorum.Birkaç elektronikçiye sordum SPDIF in ne olduğunu bilmiyorlar.İnternettende alabilirim kablo yada aparatı varsa.yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler..

• tşkler ilginize :S Spdıf çıkışından bağlayamadım.out çıkışı yapan scart ve stereo çıkışı olan tos ara kabloyla scarttan sesi alabildim.belki birilerine yardımcı olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: esesemre

tşkler ilginize :S Spdıf çıkışından bağlayamadım.out çıkışı yapan scart ve stereo çıkışı olan tos ara kabloyla scarttan sesi alabildim.belki birilerine yardımcı olur..

bimeks ten böyle bir kablo almıştım, philips olması lazım. iki ucu da optik da yalnız birinin takısı var o sayede 3.5mm oluyor.
    şu anda internete giremediğim için bulamıyorum, sen bir araştır yoksa haber ver linkini atarım.

bu kablo ile laptopun kulaklık çıkışından spdif çıkış alarak amfiye giriş yapmıştım. herhangi bir sorun olmamıştı. senin ki ise tam tersi bir durum.

15-20 tl bişeydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3phisto

quote:

Orijinalden alıntı: esesemre

tşkler ilginize :S Spdıf çıkışından bağlayamadım.out çıkışı yapan scart ve stereo çıkışı olan tos ara kabloyla scarttan sesi alabildim.belki birilerine yardımcı olur..

bimeks ten böyle bir kablo almıştım, philips olması lazım. iki ucu da optik da yalnız birinin takısı var o sayede 3.5mm oluyor.
    şu anda internete giremediğim için bulamıyorum, sen bir araştır yoksa haber ver linkini atarım.

bu kablo ile laptopun kulaklık çıkışından spdif çıkış alarak amfiye giriş yapmıştım. herhangi bir sorun olmamıştı. senin ki ise tam tersi bir durum.

15-20 tl bişeydi.

baktım bimeksin sitesinde dediğin gibi bir kablo var 27.50 fiyatı.bimekse yolum düşerse bir bakıcam.şimdi sesi alıyorum aciliyeti yok.teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.