Şimdi Ara

...crossbow...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben birazcık Xbow dan bahsedeceğim... Benim 48 lvl nukerim vardı ve arkadaşımın isteği üzerine geçen haftalarda Xbow açtım çok zevkli tavsiye ederim.... Ben 32 levelim ve 36 Level olan olan yeowalara 2 skillde yatırıyorum... Çok zevkli crossbow eğer ben ne açıyım diye düşenen arkadaşlar var Xbow açmalarını tavsiye ederim....

• teşekkürler harikasın
  • Aynı sorun benım arkadasımdada var tutturdu bi nuker nuker ne kadarda sacma oldugunu anlatsamda ıllede kastı 35 lv oldu sımdıde xbow kasıcakmıs. Ben daha avrupa gelmeden adamın tipi+crossbow acıcagımı soylemıstım kı suan xbow kullanıyorum ıdda edıyorum en ıyı char yapılandırmasıdır.
  • Yanında da clerik açın partylerin vazgeçilmezi olursunuz mob kesmeden kasılırsınız
  • evet
    bende de 48 lv xbow var mars da gerçekten çok zevkliii
    Tavsiye ederim...
  • sanmıyorum ben bir glavier kullanıcısı olarak 2 yıl aralıklarla sürekli glavier kastım bu avrupa update ınden sonra ise pvplerde ilk heyecanlar başladı bende ilk avrupayla pvp em wizardlaydı ve beni tak atışta aynı lvlim yatırdığı için hayal kırıklığına uğradım çünkü eğer bu bana tek attıysa hayatta ölmez demiştim..yaw bi gidip baksan bunların tek attığı gibi tek yediğini öğrensene di mi? neyse öle böle dedik sonra karşıma bi gün cross bow geldi yaw dedim bunu yatırırım artık.....anaaaa o da ne gene yattım herif habire KB atıo yaklaşamıom yaklaşıom stun koyamadıktan sonra alamıom...

neyse demek istediğim oyunda bi denge var ama bu dengeyi az da olsa bozan bence rogue lar.. full str heavy armor( genellikle ) ve çok yüksek damage bence biraz abartı

edit: bana noob demeyin haa noob değilim çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iLLiD@n -- 25 Mart 2008; 21:06:46 >

• ben crosbow acım 24 lvlım 30 lvlerde kasıorum cok hava atmıs gıbı oluon
  • quote:

Orjinalden alıntı: Galip1907

evet
    Tavsiye ederim...

kardeşim bende marstayım kasmak istersen _RapazoF_ malum eziğiz daha

• quote:

Orjinalden alıntı: warningygz

quote:

Orjinalden alıntı: Galip1907

evet
    Tavsiye ederim...

kardeşim bende marstayım kasmak istersen _RapazoF_ malum eziğiz daha

ama oyuna pek giremiyorum malum sbs var...

• hea 40 lwl den sonrası roque için çok zevkli
  • quote:

Orjinalden alıntı: roroor

hea 40 lwl den sonrası roque için çok zevkli

katılıyorum sana
  • Mars 62 GLavier süper kasması fln cok zevkli haraketleri bile cok zevkli kimseden tek yemiorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.