Şimdi Ara

CRT (Tüplü) televizyon alacağım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar gerek ekonomi gerekse normal tv yayınlarını izleyeceğim için bozulan televizyon yerine crt almaya karar verdim öncelikle 500 ytl civarı düşündüm ama crt de farklı teknoloji özellikler olduğunu gördüm mesela PHILIPS 29PT8521 72 EKRAN REAL FLAT TELEVİZYON 800 ytl civarı acaba 450 ytl civarı olan crt lerle 100 hz olan 900 ytl civarı olanlar arasında normal yayınlarda nasıl bir fark olur ? alanlar kullananlar var mı son zamanda yardım ederseniz sevinirim
    not : PROFILO TVP270MDVD DIVX'Lİ 70 EKRAN TELEVİZYON 500 ytl civarı fiyatı ile nasıl bir tercih divx de alt yazısı çok küçük ve çözümü yok falan denildi birde servisi garantisi nasıl bilgisi olan varsa ?evde pc olduğu için dahili dvd divx olması çok önemli değil aslında
    *** bozulan tv bana çok çektirdi vestel markaydı asla vestel almayacağım

• migros ve şok mağazalarında sony wega 72 ekran 100 hz flat televizyonlar 699 ytl...ben aldım tavsiye ederim...
  • 100 hz olanda fiyat farkı çok ama görüntü farkıda var, aradaki farka değermi dersen, görüp senin karar vermen daha iyi. Ben 100 hz i tercih ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgur10

migros ve şok mağazalarında sony wega 72 ekran 100 hz flat televizyonlar 699 ytl...ben aldım tavsiye ederim...

Ben de aldım.
    Tavsiye ederim.
  • sağolun arkadaşlar ürünün tam modeli ne hemen alamazsam belki eylül 15 e kalabilir migrosta kalmaz muhtemelen birde ekran düz değilmi
  • Mükemmel bir TV ve tam düz ekran.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.