Şimdi Ara

CRYSİS 1 KARDEŞLİK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kaldı 1 hafta 18 kasıma psnden inen oyunlar 2 ps3de aktifleştirilecek sanırsam bundan böle 18 kasıma kadar crysis 1 almak istiyorum varsa almak isteyen alalım bir an önce tek sorun kredi kartı yok bende olan birine yatıralım parayı

1- xterya
    2- .
    3-
    4-
    5-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xterya -- 11 Kasım 2011; 15:06:33 >

• Ekle beni
  • bende istiyorum bu oyunu. yine siren ve crysis 2 konusu yukarıda var. ona gelirseniz o grup tamalanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cssbaycelebi

bende istiyorum bu oyunu. yine siren ve crysis 2 konusu yukarıda var. ona gelirseniz o grup tamalanıyor.

crysis 2 oynadım siren istemiyorum kardesim sen crysis 1 istiyormusun yazalım senide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xterya -- 11 Kasım 2011; 13:10:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xterya

quote:

Orijinalden alıntı: cssbaycelebi

bende istiyorum bu oyunu. yine siren ve crysis 2 konusu yukarıda var. ona gelirseniz o grup tamalanıyor.

crysis 2 oynadım siren istemiyorum kardesim sen crysis 1 istiyormusun yazalım senide

crysis 2 değil 1 hocam yanlış yazmışım. alacağamız oyunlar crysis 1 ve siren adam başı 18 tl filan düşücek. kredi kartıda hazır. 16.00 ya kadar bitirelim bu işi.
  • Siren ve crysis 1 olur , ben varım hdd de 23 gb lik yerim kaldı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .GoGoRa.

Siren ve crysis 1 olur , ben varım hdd de 23 gb lik yerim kaldı :)

hocam o başlığa mesaj atta arkadaşın haberi olsun. xteryada gelirse çok iyi olucak. sonuçta kendisiyle önceye dayalı kardeşliğimiz var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.