Şimdi Ara

cs de takılma yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 22ınch 223bw samsung monıtore gectıkten sonra masaustu cozunurlugum 1650-1050 counter strıke 1.5 ide 1024-768 oynuorm. adamla karsı karsıya gelınce takılıor. ve mause dondururlken saga sola hafıf takılmalar yasıorm zıplarken vs nedenını bulamadm. csyı kurdum sildim gene kurdum olmadı. xp kurdum olmadı vista kurdum olmadı. yardımı ıstıorm.

• quote:

Orjinalden alıntı: 0m3r

22ınch 223bw samsung monıtore gectıkten sonra masaustu cozunurlugum 1650-1050 counter strıke 1.5 ide 1024-768 oynuorm. adamla karsı karsıya gelınce takılıor. ve mause dondururlken saga sola hafıf takılmalar yasıorm zıplarken vs nedenını bulamadm. csyı kurdum sildim gene kurdum olmadı. xp kurdum olmadı vista kurdum olmadı. yardımı ıstıorm.

bak benden tavsiye 22'' bir monitorde hayatta cs oynayamazsın hiç verim alamazsın.örn. bende 2 pc var yeni pc'imin Monitoru 19'' Lcd ve hiç oynayamıyorum.diğer pc'im ise 15'' crt monitor onda mükemmel şekilde oynayabiliyorum....

ha birde takılma oluyor diyorsun peki sen cs nin çözünürlüğünü hiç yükseltmedinmi? birde opengl demi softwaredemi oynuyorsun onuda yaz.ama opengl de oynaman gerekir..o monitorde en asagi yine 1400 çözünürlükte oynaman gerekir...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.