Şimdi Ara

Cs:Go Nova Overwatch Banları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 Gün önce bende ban yedim :) Ama Vacdan değil Nova olan OverWatch kardeşlerimiz sağolsun.

Hile açanları değilde Suprameleri banlar oldular tebrik etmek lazım

youtube
    Cs Go Suprame Banned Cheatters Play game
    https://youtu.be/1XXZd-RT2Tc

Videoyu izleyip paylaşarak benim sesimi duyurmama yardım ederseniz sevinirim. Hile açan adamın 1000 saat üstünde oyunu var ve hiç bir şekilde ban yemedi ücretli hack kullanıyor. Ben kendi hesabımı satıp smurf kasarken bir çok oyuncunun kurbanı oldum . 500 saat sadece bu hesabımda oyun sürem varken banlandım . Ama karşıdaki adam ücretli hack kullanıp 1000 saat oynunda en küçük yasaklama bile almadı valvenin bu gidişatı bence çok kötü :)

Benim Profilim : steamcommunity.com/id/faceitgaming/

Hilecinin Profili :http://steamcommunity.com/profiles/76561198018539755/

Siz düşünün karar verin arkadaşlar :)

• Overwatch sadece novalarin yaptigi bir sey degil,bunun icin sadece nova olmakta yetmiyor,bir cok kosul var overwatch olmak icin.

Ayrica bilmeden,yanlis oy kullananlarin kullandiklari oylarin pek bir degeri olmuyor.Sayet olsa bile overwatch sistemi kafasina gore adam banlamiyor.Sizin demonuz kullanicilara gonderiliyor ve bir karar cikiyor ortaya.Son olarak o karari onamak kaliyor o karari onayan valve.Onlarda onayladigi an hesabiniz yasaklaniyor.Yani 30 kisi oy kullandi 20 si suclu dedi diye yasaklanacaksin diye bir kaide yok.Hatali oldugunu dusunuyorsan ticket atabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pişkine bak ya :D açmış hileyi yemiş banı hile değilim diyor. 1 sene önce falan troll konu açmıştım overwatch yanlış banladı diye, hilemi test ediyordum duvardan sisten her yerden vuruyordum. Sana tavsiye madem kafalarına sıkıcan, hilesiz olduğun gibi hile ile de beceriksizsin, günde sadece arkadaşların ile 1 oyun oyna.
  • Arkadaslar cok iyi aciklamis 100kadarsa gereken oy 70-80inin senin bir hacki kullandigina eminim oyu verirse valve a gidiyor 100oyun 95civarimi ne bir hack oldugunu dusunuyorsa mesela aimbot ihtimaline izleyen herkey onay verdiyse sistem otomatikte banliyabiliyor zaten. Bu surec yuzunden cok bariz hackerlar 1 hafta kadar oyunda kaliyor oyle 3-5 nova hack dedi diye banlanmiyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vallahi ben bu zamana kadar hile kullanmayıp ban yemeyen görmedim. Geçiniz

Hile kullan ban ye hain kostok ulan valve ne yaptın gabe. Geçiniz
  • İlk yorum hariç geride kalan yorumların ne kadar boş ve asılsız olduğunu gördüm daha düşünmeden bilmeden yorum yaparak hile şüphesi veya damgası vurması çok saçma . ilk yorumda da overwatchi tanıtmışsınız evet overwatchin nasıl olduğunu veya ne şekilde olduğunu gayet iyi biliyorum overwatch kurbanı olduğum için gelip bu konuyu açtım. Hile açmış olsaydım tekrardan bir hesap açar kasardım bilmediğiniz küçük bir şey var oyunlarda fazladan report edildiğinizde cooldown a düşüyor hesaplar ve overwatch otomatikman banlıyor yani oylama yüzdesine baksanız bile bir şey değişmiyor. İşin enterasan tarafı 80 90 maç atmışlığım var ve surf oynarken oyundakilerin report etmesi ile cooldown ardından overwatche düştüm :)

Son arkadaşta hile kullanmayıp ban yemeyen görmemiş etrafındaki oyuncu sayısını açık şekilde merak ediyorum. Vac ve overwatch sistemi ünlü oyuncuları bile banlarken bunu söylemeniz enterasan olmuş :)

• yeni hesabında wh kullanırken çaktırmamaya çalış bari... sonra gelip buraya ağlama yine...
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_celik

yeni hesabında wh kullanırken çaktırmamaya çalış bari... sonra gelip buraya ağlama yine...

Tabi kide bu yorumuna saygım olucak :)
  • Boşa kolpa yapmışsın kardeşim. İşin içinde insan faktörü varsa hiç bir şekilde hatasız iş olmaz. Sen yanlış bir ban yemiş olabilirsin. Kişisel görüşüm yanlış olmadığından yanadır ama ihtimali yok değil yanlış olabilir. Durumu açıklayan bir ticket atarsın gereken yapılır. Yine hile kararı çıkarsa ve gerçekten hile kullanmıyorsan da kendinle gurur duy diyorum gerçekten çok mükemmel bir oyuncusun demektir ... :)

Ben 27 yaşında adamım CS nin çıkmış her versiyonunu oynadım. İlk başladığım tarihlerde orta okula başlamışmıydım hatırlamıyorum bile ve bu uzun süreçte 1 kez hile açmadığı mı rahatlıkla söyleyebilirim. Hile nasıl açılır öğrenmeye bile çalışmadım. Ama sen gayet iyi biliyorsun kimin paralı hile kullandığından ne yaptığına kadar. :) Araştırmışsın bu işleri belli. :) Ben sadece onlarca yıllık tecrübem ile kimin hile olup olmadığını %90 ihtimalle doğru tespit edebilirim. Ancak bu paralı hile kullanmış bunun ki beleş hile ayırdına varamam bunca yıllık oyuncu olarak ...

Peki ben ban yedim mi? CS:GO da hayır ama Valve desteği olmayan dandik serverlar da dandik insanlardan her gün ban yerdim bir daha da o servera girmezdim. Belli bir arkadaş ortamımız olurdu oralarda takılırdık. Yabancı ortamlara girmezdik sırf bu yüzden.

Hal böyle iken sana tavsiyem böyle boş işlerle uğraşma. Elinde mevcut ise ban yediğin maçın kesilip biçilmemiş versiyonunu gönderiver bakalım bizde neymiş ne değilmiş. 2 dakikalık video ile sana neyin desteğini vereceğiz. :) Zaten başta da belirttiğim gibi Valve boş bir kurum değil sen böyle boş çabalarla değil git onlarla hallet sorununu. Yapmaya çalıştığın şey şuanda benim sokakta imza toplayarak "AKP gençliğimi yedi benim, gelin imza atın iktidardan insinler" demem gibi bir şey.

Yok thank you silver mış novaymış cart mış curt muş. Çoluk çocuğa siz beceremiyorsunuz ben çok iyi oyuncuyum şudur budur havasında ki hareketlerin ne sana karı var ne başkasına.

Overwatch yanlış ban atmamışmıdır hiç atmıştır illaki. O şanslı kişilerden biri sen isen geçmiş olsun. Git valvenin kapısını ticketlarla aşındır haklıysan davanda.

Dipnot: Bu gün ölü konu diriltme görevi yapıyorum buna benzer bir kaç konu daha dirilteceğim ...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.