Şimdi Ara

CSGO -nod3d9ex komutu yüzünden ban yedim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
3.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 100 saati aşkın hesabımda ilk günden beri başlatma seçeneklerinde ALT+TAB hızlandırma amacıyla kullandığım -nod3d9ex komutu yüzünden dün gece gelen güncelleme sonrasında oynadığım 3. maçın ortasında vac uyarısıyla oyundan attı oyuna müdahalede bulunan bir program çalıştırdığımı (sözde) düşünmüş saygı değer vac sistemimiz, steam'ı yeniden başlattım pc'yi yeniden başlattım derken maçı terk ettiğim için 7 günlük ban yedim, ben bu konu hakkında ne güncelleme öncesi ne de sonrası herhangi bir uyarı yada duyuru görmedim böyle bir uyarıda bulunmayı akıl etmemişler ama faceit'de uyarı mevcut bu başlatma komutunu kullanırsanız hesabınız banlanabilir şeklinde adamlar açık açık ifade etmişler hilecilerin banlanmayıp alt+tab hızlandırma komutu kullandığım için beni 7 gün banlayan valve'e teşekkürler zaten iyice sıkılmıştım bu mm sisteminden bundan sonra bu oyunu oynayacaksam da anca faceit üzerinden oynarım en azından adam akıllı anti-cheat sistemleri ve düzgün çalışan serverleri mevcut. Sizlerinde aklında bulunsun bu komut yüzünden geçiçi yada süresiz ban yiyebilirsiniz.

Faceit'de bulunan uyarının ss'i CSGO -nod3d9ex komutu yüzünden ban yedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İşsiz Güçsüz -- 7 Mart 2019; 16:22:3 >

• Faceit'te yazan kendi anti cheatlerinden bahsediyor sadece faceit oynarken onu girmeyin yazmış.

Ben kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok. Yanlış anlamışsın. -d3d9ex bu kodu kullanacaksın senin yazdığın eski kod ve o kod hiçbir işe yaramıyordu.
  • Faceit de aynisi bende yaziyor hile hurda macro kullanmadigim halde ne demek simdi tam o? Ban teme ihtimalimiz yok hile kullanmiyoruz cunku?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 36

Faceit de aynisi bende yaziyor hile hurda macro kullanmadigim halde ne demek simdi tam o? Ban teme ihtimalimiz yok hile kullanmiyoruz cunku?
    Orada o kodu kullanmayın anti cheat AFK sayar diyor.
  • Kevin GroBkreutz kullanıcısına yanıt
    Ben de zaten sorunun o koddan kaynaklandığı öğrenene kadar afk kaldığım için 1 hafta rekabetçi ban yedim o kodu silene kadar oyuna giriş yapamadım vac hatası vermişti.
  • 36 kullanıcısına yanıt
    Normal csgo rekabetçide kullanırsan o kodu benim gibi sıkıntı yaşayabilirsin ama kullanmamanız daha iyi olur ben de yeni öğrendim vac konusunda sıkıntı çıkarttığını
  • Kevin GroBkreutz kullanıcısına yanıt
    Her neyse artık ikisini de kullanmamamız gerekiyormuş yardımınız için teşekkürler
  • Görende ilk seferde 1 hafta ban yediniz sanacak, kim bilir kaç kere çıktınız maçtan veya kick yediniz ki 1 hafta yemişsiniz :)
  • Daha çarşamba günü kullandım bu kodu iyi denk geldi konu ama twitter da csgo_dev'in paylaşımından da gördüğüm için -d3d9ex artık böyle kullanacağız.
  • İlk seferde 7 gün ban yemediğimi sen hariç herkes anlamıştır burda, oyuncu atmaktan en son 24 saat ban yemiştim bilinçli şekilde yaptığım bir şeydi bu. Benim burda anlatmak istediğim herhangi bir bilgim olmadan herhangi bir uyarı yapılmadan güncelleme geçmişinde dahi bulunmayan bir sebepten dolayı oyuna giriş yapamayarak mağdur olmamdır ve bu konuyu açmamdaki neden ise bu kodu kullanan insanlarında başına gelecebileceğini belirterek uyarmamdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adrasa

Daha çarşamba günü kullandım bu kodu iyi denk geldi konu ama twitter da csgo_dev'in paylaşımından da gördüğüm için -d3d9ex artık böyle kullanacağız.
    -d3d9ex bu kod ne ise yatiyor hala anlamis degilim
  • 36 kullanıcısına yanıt
    Alt+Tab hızlandırıyor diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 36

-d3d9ex bu kod ne ise yatiyor hala anlamis degilim

Alıntıları Göster
    Alt+tab hızlandırıyor diye kullanıyordum. Bu son güncellemeden sonra scream'in klibine denk geldim bu yeni kodu yazdıktan sonra maçın ısınmasında alt tab'ı gayet seri şekilde yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adrasa

Alt+tab hızlandırıyor diye kullanıyordum. Bu son güncellemeden sonra scream'in klibine denk geldim bu yeni kodu yazdıktan sonra maçın ısınmasında alt tab'ı gayet seri şekilde yapıyor.

Alıntıları Göster
    Cok sacma bunu niye yasakliyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.