Şimdi Ara

Cumhurbaşkanı Erdoğanın Biricik Oğlu Bilal Erdoğan: EYT Çok Büyük Felaketti Kandırıldık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: odesy Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cumhurbaşkanı Erdoğanın Biricik Oğlu Bilal Erdoğan: EYT Çok Büyük Felaketti Kandırıldıkwww.diken.com.tr
    Bilal Erdoğan: Kandırıldık, EYT büyük bir felaketti — Diken
    https://www.diken.com.tr/bilal-erdogan-kandirildik-eyt-buyuk-bir-felaketti

• Kandıırılmadınız Bilal oğlan, bile isteye çıkardınız hemde "en azından kademeli emeklilik sistemi yapın" dendi iplemediniz.

anketlerde 3 puan kadar gerideyken tek hamleyle seçim kazanma hinliğini baskın geldi.

hem milyonlarca "bedavacı-san" genç süper emeklilik denen garabet yarattınız, hemde eyt'li çalıştırana teşvik ve düşük kredi verdiniz. Hem eyt olan hemde çalışmaya devam eden, bu sayede sgk prim derdi olmadan çalışacak azınlık yaratıp iş gücü piyasasında gençlerin önünü tıkadınız.

Olabilecek tüm kazıkları çaktınız şimdi de şikayet mi ediyorsunuz?

biz bu eyt çıkınca emekliler için felaket olacağını EYT ana başlığında defalarca dile getirdik. Onlarca beleşçi haşereyle kavga ettim defalarca kez ceza aldım .

forumda 2 hatırladığım kene var

1.iki kız babasıyım, eyt gelecek nesili etkilermiş banane.Benden sonrası tufan

2. 7 bin tl ile gül gibi geçinirim köye giderim zeytinlerle uğraşırım beter olun diye kene.

Hepsi şımarıktı da şu kız çocuklarının iskele babasının "benden sonrası tufan" lakırtısını hiç unutmuyotum.Herif 3-5 yıl fazla çalışmamak için çocuklarıın geleceğini yok sayıp "benden sonrası tufan" deyip geçti buz gibi olmuştum yeminle. İskele babası daha kendi çocuklarını düşünmüyor memlketi mi düşünecek.

O kadar çok şey yazdım ki "neden eyt'nin topluma atılmış kazıktır" diye yazdıklarımı toplasam koca bir makale ortaya çıkardı.

Aynı EYT sana bir seçim kazandırdı ama yerel seçimde 40 yıl sonra sandıktan CHP'yi birinci parti çıkardı hemde ittifaksız.

2028'de de şu staj diyen dıngıldayan kalan bedavacıları emekli ederler, %1,69 dan birde ev/araba kredi patlatırlar .%52'i paşa paşa alır yola devam ederler. Sonra da kandırıldık diye zırlarlar.

Açtığınız karadelikte başarılar bilal oğlan, dua edin katar üç beş milyar dolar ateşlesin, yoksa 2028'de nal toplarsınız.

Bu halka üç kaşık mama ver sonrasını düşünmez zaten.

• Biz de şaşırmadık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman06 -- 16 Eylül 2024; 13:55:44 >
  • Bir kişi ya da bir grup
    Bu kadar sık kandırılıyorsa
    Bir sıkıntı vardır.
  • Bilal paraları sıfırlamış
  • Bugün aday olsa %52 oy alır.
  • @Cem malum Eyt'li bir dayı var forumda. O ne der acep partisinin bu açıklamasına?
  • aynen kandırıldılar Cumhurbaşkanı Erdoğanın Biricik Oğlu Bilal Erdoğan: EYT Çok Büyük Felaketti Kandırıldık 

seçim kazanmak uğruna eyt verdiler işte, bunu bilen kemal dedoş da bağıra çağıra eyt ver eüğüüüğ eyt veeeer dedi. bile bile 2 kesimde kendi çıkarları uğruna halka kazığı soktuCumhurbaşkanı Erdoğanın Biricik Oğlu Bilal Erdoğan: EYT Çok Büyük Felaketti Kandırıldık 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halikarnas Şakşakçısı -- 16 Eylül 2024; 17:1:16 >
  • Erdoğan demiyor muydu ben olduğum sürece eyt çıkmaz diye.. Kim kandırdı acaba babasını.

• O da bir şey mi?

Bizi 25 yıldır kandırıyorlar.

Daha eskisi de vardı ama onlar bunların yanında masum kalır.

• Adam doğru söylüyor. Eyt işi muhalefetin AKILSIZCA yaptığı SIĞ muhalefet sonucu olan bir şey. Ülkeye KALİTELİ muhalefet lazım diye boşuna söylemiyom ben. Siz hala akp akp demeye devam edin!!!

Cumhurbaşkanı Erdoğanın Biricik Oğlu Bilal Erdoğan: EYT Çok Büyük Felaketti Kandırıldık
  • Keşke kötü ekonomi sebebi ve kandırılma EYT ile sınırlı olsa.

• Kandıırılmadınız Bilal oğlan, bile isteye çıkardınız hemde "en azından kademeli emeklilik sistemi yapın" dendi iplemediniz.

anketlerde 3 puan kadar gerideyken tek hamleyle seçim kazanma hinliğini baskın geldi.

hem milyonlarca "bedavacı-san" genç süper emeklilik denen garabet yarattınız, hemde eyt'li çalıştırana teşvik ve düşük kredi verdiniz. Hem eyt olan hemde çalışmaya devam eden, bu sayede sgk prim derdi olmadan çalışacak azınlık yaratıp iş gücü piyasasında gençlerin önünü tıkadınız.

Olabilecek tüm kazıkları çaktınız şimdi de şikayet mi ediyorsunuz?

biz bu eyt çıkınca emekliler için felaket olacağını EYT ana başlığında defalarca dile getirdik. Onlarca beleşçi haşereyle kavga ettim defalarca kez ceza aldım .

forumda 2 hatırladığım kene var

1.iki kız babasıyım, eyt gelecek nesili etkilermiş banane.Benden sonrası tufan

2. 7 bin tl ile gül gibi geçinirim köye giderim zeytinlerle uğraşırım beter olun diye kene.

Hepsi şımarıktı da şu kız çocuklarının iskele babasının "benden sonrası tufan" lakırtısını hiç unutmuyotum.Herif 3-5 yıl fazla çalışmamak için çocuklarıın geleceğini yok sayıp "benden sonrası tufan" deyip geçti buz gibi olmuştum yeminle. İskele babası daha kendi çocuklarını düşünmüyor memlketi mi düşünecek.

O kadar çok şey yazdım ki "neden eyt'nin topluma atılmış kazıktır" diye yazdıklarımı toplasam koca bir makale ortaya çıkardı.

Aynı EYT sana bir seçim kazandırdı ama yerel seçimde 40 yıl sonra sandıktan CHP'yi birinci parti çıkardı hemde ittifaksız.

2028'de de şu staj diyen dıngıldayan kalan bedavacıları emekli ederler, %1,69 dan birde ev/araba kredi patlatırlar .%52'i paşa paşa alır yola devam ederler. Sonra da kandırıldık diye zırlarlar.

Açtığınız karadelikte başarılar bilal oğlan, dua edin katar üç beş milyar dolar ateşlesin, yoksa 2028'de nal toplarsınız.

Bu halka üç kaşık mama ver sonrasını düşünmez zaten.

• Seçim kazanmak uğruna ülkenin bekasını gözden çıkarmış insanlar çıkmış aaaa EYT YEJİLLİKMİJ ABİJİM..

Yapma yav?!

Her boku biliyorsunuz ama?

• Paralı trolcük OzkanK'nın uğramayacağı başlıklar açmayın. Adamın maaşı kesilir sonra :))

• Babası mı kandırmış bunu? Gılışdar bunun babasını mı kandırmış? Yoksa hepsi birlikte halkı mı kandırmış?

• Aziz Nesin tutturamamis, %60 i degil %52 siymis. Sevinsekmi uzulsekmi bilemedik.
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt

52 bir hata daha yapar mı diye düşünmeden edemiyorum

• EvMüdüresiii kullanıcısına yanıt
    Secime 3 ay kala Reisleri biraz esip gürlesin. Emeklilere bir maas ikramiye versin, dogalgaz bulduk desin, yine ayni hatayi yaparlar. Alismis bir kere
  • İyi be her haltı yap sonra kandırıldık de işin içinden çık.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.