Şimdi Ara

D-LINK DSL- 210 Kurulum sırasında sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar . D-LINK marka DSL-210 model USB ADSL modemin driver larını yükleme esnasında modem driverını yükledikten sonra DSL-210 network device buluyor ve sürücülerini kurmak istiyor. CD sinde veya nette bu isimde bir sürücü mevcut değil. Modemi yükleme işlemi her seferinde yarım kalıyor. Antivirüs programlarıda off konumunda ve kapalı. Bu modemi kullananalardan acil yardım bekliyorum.

• Kardeş eyvallah yalnız önceki mesajımda belirttiğim gibi bu modemin sürücüleri bende mevcut, nettende buldum indirdim senin verdiğin linktekide elimde mevcut olanlar ile aynı. Benim asıl sormak istediğim bu driver dosyalarının içinde varolmayan "DSL-210 network device " sürücüsü lazım. Belli bir yere kadar zaten yükleme yapıyor ama sıra bu sürücüye geldiği zaman buna ait driverlar kayıp bulunmuyor. neyse genede saol yardımın için
  • quote:

Orjinalden alıntı: geger

Kardeş eyvallah yalnız önceki mesajımda belirttiğim gibi bu modemin sürücüleri bende mevcut, nettende buldum indirdim senin verdiğin linktekide elimde mevcut olanlar ile aynı. Benim asıl sormak istediğim bu driver dosyalarının içinde varolmayan "DSL-210 network device " sürücüsü lazım. Belli bir yere kadar zaten yükleme yapıyor ama sıra bu sürücüye geldiği zaman buna ait driverlar kayıp bulunmuyor. neyse genede saol yardımın için

"Network device" LAN ile alakalı bir sürücü ama sen USB modem diyorsun...

Bilgisayarında ethernet kartı varsa anakartın CD'sinden yükle veya BIOS'tan iptal et

• Saol kardeş. anakarttan yüklemeyi denedim ama olmadı birde biostan iptali deneyeyim. yardımın için saol baktım olmadı alıcaz artık yeni bir modem usb olarak kullanılmayan. delirtmeye başladı iyice
  • quote:

Orjinalden alıntı: geger

Saol kardeş. anakarttan yüklemeyi denedim ama olmadı birde biostan iptali deneyeyim. yardımın için saol baktım olmadı alıcaz artık yeni bir modem usb olarak kullanılmayan. delirtmeye başladı iyice

Yeni bir modem almana gerek yok dostum, eski bilgisayarımda LAN yoktu USB'den kullanıyordum, şimdi aynı modemi LAN üzerinden yeni bilgisayarımda kullanıyorum, LAN ile bağladığında USB kablosunu çıkar yoksa USB üzerinden veri aktarımı devam eder.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.