Şimdi Ara

D3 Kısa bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yarın gelecek D3 ancak şöyle bir durum var bende bir masaüstü bir şahsi laptop bir de şirket laptopı var.

masaüstü oyun için yeterli değil (internetten otomatik olarak sistemi check ettirdim) kendi laptopım minimumu geçiyor önerilende ise ekran kartından kalıyor. iş laptopım ise önerilenden bile geçiyor.

şimdi ben oyunu şirket laptopına kursam sonra diyelim ki şirketten ayrıldım şahsi laptopıma oyunu yükleyip single/multi oynama devam edebilir miyim? IP numarası olayı söz konusu olur mu?

• karakterlerin senin battle.net accountunda kayıtlı olduğundan ve oyuna herzaman id password ikilisiyle giriş yapacağından istediğin kadar bilgisayarda d3 oynayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goaben

karakterlerin senin battle.net accountunda kayıtlı olduğundan ve oyuna herzaman id password ikilisiyle giriş yapacağından istediğin kadar bilgisayarda d3 oynayabilirsiniz.

bu oyunun single'ı olmayacak değil mi yani illaki bir internet bağlantısı ile konfirmasyon gerekli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kid Lazer

quote:

karakterlerin senin battle.net accountunda kayıtlı olduğundan ve oyuna herzaman id password ikilisiyle giriş yapacağından istediğin kadar bilgisayarda d3 oynayabilirsiniz.

bu oyunun single'ı olmayacak değil mi yani illaki bir internet bağlantısı ile konfirmasyon gerekli?

Oyunun esas oynanış modu zaten Single. Ama online bağlantı gerektiren bir Single şeklinde geliştirildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

quote:

Orijinalden alıntı: Kid Lazer

quote:

Oyunun esas oynanış modu zaten Single. Ama online bağlantı gerektiren bir Single şeklinde geliştirildi.

anladım çok teşekkür ederim büyük dertten kurtardınız beni:)

• Online bağlantının zorunlu olması da Diablo'nun Cracklenmesini ciddi anlamda zorlaştıracak. Hatta offical oyuna girmeyi imkansız hale getirecek. Fun Server kurulacaktır kesin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.