Şimdi Ara

Dabbe 6'yı İzleyecek Misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Dab6e'yi sinemada izleyecek misiniz yazın bakam

• Nick mesaj uyumu resmen su balesi yapiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Lich King

Nick mesaj uyumu resmen su balesi yapiyor.

Ne alaka?
  • İzlemiycem.Fragman ilgimi çekmedi ve kargaşaya getirmişler.Kan fazlalığı çok fazla.Sürekli buna vurgu yapmışlar.Fragmanın sonuna doğruda half life atom kurma sesini koymuşlar xD

Not : Dabbe 5'e kadar izledim

Ayrıca 15 dayz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AkselEsEs -- 29 Ağustos 2015; 2:09:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaRaHaN96

quote:

Orijinalden alıntı: The Lich King

Nick mesaj uyumu resmen su balesi yapiyor.

Ne alaka?

Alıntıları Göster
    korku filmi hayatımda 2 kere ancak izledim ama sinemayı takip ederim ve gördüğüm kadarıyla türk sinemasında korku filmi sadece kuranda geçen yaratıklarla ilgili, filmde de böyle mi yoksa içinde böyle cidden korkunç senaryo var mı?

• İzlemem sanirim , etkisinden cikmak zor oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAF8922F10

İzlemem sanirim , etkisinden cikmak zor oluyor
    bu ne recep ivedik gibi 1 2 3 4 5 6
  • KaRaHaN96 K kullanıcısına yanıt
    Yazdigim hicbirsey gercek olmamasina karsin gercek olma ihtimalide vardir, sahsimca teyit edilmedigi surece yazdigim seyler uzerine somut veya soyut olarak herhangi bir sebep sonuc iliskisi kurulamayacagindan, ne ne zaman nerede nicin neden kim gibi sorularin karsiligi yoktur. Bu sorular sorulamayacagindan dolayi benim ne yazdigim belirsizdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noth1

korku filmi hayatımda 2 kere ancak izledim ama sinemayı takip ederim ve gördüğüm kadarıyla türk sinemasında korku filmi sadece kuranda geçen yaratıklarla ilgili, filmde de böyle mi yoksa içinde böyle cidden korkunç senaryo var mı?

Bu film bu açıdan çok başarılı işte.Ne derece doğru bilmiyorum ama anlatılan hikaye gerçekmiş filmdeki.Çok korkunçtan ziyade etkisinde kalınacak hikayeler bunlar

Korku ögesi olarak cinleri kullanıyorlar.İslami bir öge olduğu için çekimler köy tarzı yerlerde yapılıyor çünkü şehirde çekseler atmosfer çok zayıf olur korku açısından.Bir de cinler göründüğü zaman bazı yerlere bir ses efekti koyuyorlar,sanki biri arka fonda sure ya da ezan okuyormuş gibi,o çok güzel oluyor işte. Fragmanı izle anlarsın ne demek istediğimi

• quote:

Orijinalden alıntı: Judge Magister

bu ne recep ivedik gibi 1 2 3 4 5 6

Alıntıları Göster
    Şu ülkede tek adam gibi korku filmini Hasan Karacadağ çekiyor ve bir çok ülkede vizyona giriyor filmleri.
    Destek vermek amaçlı her serisine gittim, gitmeye devam edeceğim.
    Sizinde gidip destek vermenizi tavsiye ederim arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

Şu ülkede tek adam gibi korku filmini Hasan Karacadağ çekiyor ve bir çok ülkede vizyona giriyor filmleri.

Evet ve bir film daha çekti Magi diye o da yurtdışında vizyona girecek.Yabancı yönetmen ve oyuncularla çalıştı.Adam nereden nereye geldi baya bir geliştirdi valla bu işi
  • quote:

Hocam yapma Allah aşkına 3 harfliler de olmasa bu adamlar aç kalır adam gibi korku filmi yapsalar bişey demem fakat 3 harflileri kullanıp duruyorlar bu yönetmen çarpılacak herhalde bir gün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

quote:

Hocam yapma Allah aşkına 3 harfliler de olmasa bu adamlar aç kalır adam gibi korku filmi yapsalar bişey demem fakat 3 harflileri kullanıp duruyorlar bu yönetmen çarpılacak herhalde bir gün

Niye eleştiriyorsunuz ki bunu? Adam kültürümüzde olan bir şeyi kullanıyor bundan daha doğal ve güzel bir şey olabilir mi? Zombi filmi yapsa bu sefer de ne kadar hollywood özentisi diyecektiniz.

• quote:

quote:

Hocam ama iyi kullanıyor adam, sonlarını iyi bağlıyor gerçekten, seriyi izleyenler bilir.
    Mesela Faruk hoca vardı cin çarpmasında, kuyuya düşüp kurtulmuştu ama nerede olduğu bilinmiyor diye bitmişti ve her seride bi türlü sonunu getirmeyi başaramadı kişiler cinlerin, kötü bitti.
    Muhtemelen son seride Faruk Hoca dönecek ve bitirecek.

Gerçekten güzel bir seri.

• Ölümlü bu sana 6. uyarı...
  • Ekleme: Geçen sene 5. film 12 eylülde vizyona girmişti bu da 11 eylülde vizyona giriyor
  • quote:

quote:

quote:

Hocam ama iyi kullanıyor adam, sonlarını iyi bağlıyor gerçekten, seriyi izleyenler bilir.
    Mesela Faruk hoca vardı cin çarpmasında, kuyuya düşüp kurtulmuştu ama nerede olduğu bilinmiyor diye bitmişti ve her seride bi türlü sonunu getirmeyi başaramadı kişiler cinlerin, kötü bitti.

Bir cin vakası dışında hiçbir filmini izlemedim şahsen beğendiyseniz şeytan-ı racim ve azazel düğüm izlemenizi öneririm fakat Türkiye piyasasındaki korku filmlerinin alayı çöptür.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bir cin vakası dışında hiçbir filmini izlemedim şahsen beğendiyseniz şeytan-ı racim ve azazel düğüm izlemenizi öneririm fakat Türkiye piyasasındaki korku filmlerinin alayı çöptür.

Cin çarpmasını da izle o da çok güzeldir

• quote:

Orijinalden alıntı: omerkusaya

Dabbe serisini izleyenler.

1 - 2 korkunc muydu digerlerine gore. Ben bunlari tek basima izledim ve guldum izlerken. Korkunun 'k'si yoktu. Onun icin digerlerini izlemedim. Zaman kaybi diye. Gerci pek sanmiyorum korkunc olacagini. 1. Bolumu arkadaslar bana izledim 1 hafta uyuyamadim, altima mictim diye anlattilar.
    Lakin oyle degildi :D

Serinin en rezalet filmi 2. filmidir zaten.1. film de başlangıç olduğu için pek yüklenmemek gerek ama o da etkisinde kalınacak bir filmdi en azından.

Ama 3. ve 4. filmlerde kendini çok geliştirdi.Bir hollywood kalitesini yakaladı adam.Serinin en iyi filmleridir 3 ve 4 mutlaka izle
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeİstediğiniBilmeyenAdam

quote:

Orijinalden alıntı: omerkusaya

Dabbe serisini izleyenler.

1 - 2 korkunc muydu digerlerine gore. Ben bunlari tek basima izledim ve guldum izlerken. Korkunun 'k'si yoktu. Onun icin digerlerini izlemedim. Zaman kaybi diye. Gerci pek sanmiyorum korkunc olacagini. 1. Bolumu arkadaslar bana izledim 1 hafta uyuyamadim, altima mictim diye anlattilar.
    Lakin oyle degildi :D

Serinin en rezalet filmi 2. filmidir zaten.1. film de başlangıç olduğu için pek yüklenmemek gerek ama o da etkisinde kalınacak bir filmdi en azından.

Ama 3. ve 4. filmlerde kendini çok geliştirdi.Bir hollywood kalitesini yakaladı adam.Serinin en iyi filmleridir 3 ve 4 mutlaka izle

Alıntıları Göster
    Alper Mestçi ve Hasan Karacadağ, Türkiye de en iyi korku filmi yapan 2 adam, Gidip izleyeceğim tabi ki

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.