Şimdi Ara

Dacia Logan alıcam düşünceleriniz! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: logann

bak kardeşim olumlu,olumsuz yorumunu yap ama insanların tercihlerine saygısızlık yapma . öyle imzana akıl yok logan var falan yazmak bunlar büyük hakaretler.tabi her aracın kusuru vardır,tabi her araç eleştirilir.ama saygı sınırı aşılmadan,bilimsel verilerle .euro n cap ten 3 yıldız almış logan, albea bu teste hiç girmemiş,kia nın aynı fiyat aralığında ki araçlarının hali ortada yine bu fiyat aralığında bu testlere katılmaya cesaret edememiş bir sürü marka var.

Pardon ama KIA demişsiniz bu fiyat aralığında RIO benzinlinin Ncap testinden 4 yıldızlı olduğundan haberinizi varmı peki ? Bilimsel araştırma diyorsunuz ancak pek araştırmadan yazmışsınız... daha dikkat.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TatanQa

quote:

bak kardeşim olumlu,olumsuz yorumunu yap ama insanların tercihlerine saygısızlık yapma . öyle imzana akıl yok logan var falan yazmak bunlar büyük hakaretler.tabi her aracın kusuru vardır,tabi her araç eleştirilir.ama saygı sınırı aşılmadan,bilimsel verilerle .euro n cap ten 3 yıldız almış logan, albea bu teste hiç girmemiş,kia nın aynı fiyat aralığında ki araçlarının hali ortada yine bu fiyat aralığında bu testlere katılmaya cesaret edememiş bir sürü marka var.

Pardon ama KIA demişsiniz bu fiyat aralığında RIO benzinlinin Ncap testinden 4 yıldızlı olduğundan haberinizi varmı peki ? Bilimsel araştırma diyorsunuz ancak pek araştırmadan yazmışsınız... daha dikkat.

AF EDERSİN DOSTUM. HAKLISIN BENDE SEN SÖYLEYİNCE ÖĞRENDİM.TEKRAR ÖZÜR DİLERİM.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: TatanQa

quote:

AF EDERSİN DOSTUM. HAKLISIN BENDE SEN SÖYLEYİNCE ÖĞRENDİM.TEKRAR ÖZÜR DİLERİM.

Rica ederim arkadaşım , af ne kelime. Sadece bildiğimi paylaşıyorum , e tabi sizde , dolayısıyla herkes de..

• ne alirrsan an hayirli olsun
  • verdiğiniz bilgilerrden dolayı teşşekkür ederim.

şirket üstüne 0 km. araba almaka mantıklı vergi kdv falan filan. yıpranma vs. 2. el de skoda pickup, renault expres, renault kangoo yada doblo alabilirim.

Dacia yayı inceledim. guzel bir araç.

yıl sonu kampanyaları nasıl olacak firmalarda
  • quote:

logan al arkadaşım logana laf atan clio kullanıcısı alize modelinde davlumbaz ve devir saati bile yok clio da daha yıllar önceki broadwayların kullandığı şanzuman var loganlar megane 2 yle aynı logan mcv de çok güzel bir araç aynı donanıma sahip başka araçların fiyatlarına bak bir de mcv ye bide clio daha sağlam demiş yav renault clio symbol ü euro n cap çarpışma testlerine bile sokamadıyakıt konusunda ise az yakan bir araçtır ben 2005 de aldım 2 seneyi geçti sadece 2 defa periyodik bakıma gittim başka hiç bir sorunla karşılaşmadım uzun lafın kısası sedan logan clio yu katlar mcv de doblo yu katlar

Bir Dacia cı Renaultcuyla çatışmaya girmiş daha neler görücez bu forumda

Şaka bir yana bende tercihimi Doblodan yana kullanırdım işimiz gereği bu tip ticari araçlar alıyoruz firmamıza arkadaşımın biri kangoo yu sattı 2004 modeldi 2008 alacaktı vazgeçip logan aldı sonra pişman oldu diyebilirim.. Bence bu sınıfta piyat / performans olarak doblo hiç fena değil

• dacia lar fena araçlar değil.
    özellikle fiyatlarına göre.
    pazarlıkla müthiş iniyor fiyatlar.

dacia diğerlerinin yanında ciddi bir alternatif.
    kullananlara danışmak şartıyla alınabilir.
  • http://www.renault.com/renault_com/en/main/40_VEHICULES_ET_SERVICES/10_Vehicules/Catalogue/Module_Logan/introduction/index.aspx
    quote:

Orjinalden alıntı: realmusician

bence imzanızla çakışıyosunuz. onu alacağınıza renault alın
  • hocam araba 2008 yılına göre çok kaba ve ilkel yinede sen bilirsin.
  • ilkellikten kastiniz nedir acaba

bu araba ayni zamanda nissan ve renault markasi ile urertiliyor

demekki bu firmalarin ki dunyada otomobil piyasasinda soz sahibiler sizin kadar modern ileride olamamislar ki bu aracin altina imzalarini atmislar

acaba sizin hangi marka otomobil fabrikaniz var merak ettim simdi soyleyiverinde onu alsin arkadas

bence elestiriler teknik bilgi icermeli boyle yuzeysel olmamali
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.