Şimdi Ara

DARK TRANQUILLITY FAN CLUB (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
0
Favori
6.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

lethe
    the rein
  • Beni de ekleyebilirsin

Bu arada DT nin müziğinde progressive etkileri vardır da kim demiş yaptıkları müziğe progressive/death metal diye
    Bir yaşıma daha girdim valla...

Son albümleri fiction gayet başarılı bir albüm olmuş. Zor tüketilir bir albüm yapmış yine uzaylı dostlarımız
  • death metal gurubu hayran sayısı gttikçe artmakta brutal vokali sevmediğim için bitürlü ısınamadığım gurup ayrıcada progressivele bi benzerliği yoktur.en çok bilinen parçaları lethe sanırsam çok fazla abartıldığını düşünüyorum heryerde lethe hernikte lethe dur abi bi dinleyelm neymiş açtık şarkıyı ooo cidden güzel harbi çok ii gidio melodi süper sözler desen ona keza böle adamn içini yumuşatıyo derken 1,20 de birden adamı yerinden hoplatan sound ile giren vokal noluo ya iiydik biz böyle dememi sağlayan parçaya sahip guruptur aynı zamanda.
  • "Beni ekle." diyip,kaçanların olacağı bir grup olmuş yine...

Anlamıyorum,buraya eklenince ne oluyor,Zeki Müren sizi görüyor mu?Müzik tartışın işte,"Ovv Lethe,beni de ekle!!!" diyip bir daha uğramamakla birşey olmuyor.

Ha,beni eklemeyin,kafama eser yazarım,eklenince birşey olmuyor zaten...
  • quote:

Orjinalden alıntı: tranquillityofloss

"Beni ekle." diyip,kaçanların olacağı bir grup olmuş yine...

Anlamıyorum,buraya eklenince ne oluyor,Zeki Müren sizi görüyor mu?Müzik tartışın işte,"Ovv Lethe,beni de ekle!!!" diyip bir daha uğramamakla birşey olmuyor.

Ha,beni eklemeyin,kafama eser yazarım,eklenince birşey olmuyor zaten...

ahaheah ekleyince dt fun club resmi üyesi oluyosun:D eklettirip kaçmayın canım yorum yapın taibikide

dt fun club resmi üyesi olunca noluo peki:D hmm..ohoo öle pek yorum olmaz ekleyip kaçanlar olmaz topic yukarı çıkmaz:D nese ben senide ekliyim:P

• DT'yi seven bu kadar kisi aynı başlıkta buluşmuşuz son albümlerini tartışalım isterseniz.

Son iki haftadır mp3 çalarımda sadece Fiction albümü var. Biz dinlemekten yorulduk DT ve İsveç insanı üretmekten yorulmadı. Yine şahane bir iş yapmış DT.

Albümde projector'dan, the gallery'den ve character'den de bir şeyler bulmak mümkün. Her şarkının düzenlemesi özenle yapılmış. Mikael Stanne'in clean
    vokalini de özlemiştik!

İlk dikkatimi çeken şarkılar the lesser faith, terminus, misery's crown ve the mundane and the magic oldu. The mundane and the magic'te Mikael Stanne'e
    Lisa Miskovsky eşlik etmekte. Daha önce de Dead End'de Anders Friden'e eşlik etmişti kendisi. Neyse sizlerin de yorumlarınızı bekliyorum
  • benide eklermisin
  • Ekle beni de... "In Flames Fan Club"tan özendin değil mi?

Lethe, My Negation, The Gallery, Mind Matters ... Süper şarkılar

• bnce hiç bir zaman in flames kadar kaliteli olamadı kmse onları in flames le kıyaslamasın cnkü in flames her zman daha iyi mzk yapar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Come_ClaRity93

bnce hiç bir zaman in flames kadar kaliteli olamadı kmse onları in flames le kıyaslamasın cnkü in flames her zman daha iyi mzk yapar.

Sen öyle diyorsan öyledir!!
  • grubun adını yazmak bile işkence düşün artık
  • kimse onları in flames le karşılaştırmaz zaten. in flames zamanında çocuk şarkıları yaparken DT (ismi işkence o ayrı :)
    hem duygu hem melodi dolu parçalar yaptı. şimdi de in flames amerikada beyaz takım elbiseyle rapper gibi klipler çekerken DT şov yapıyor göteborg stilinde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Come_ClaRity93

bnce hiç bir zaman in flames kadar kaliteli olamadı kmse onları in flames le kıyaslamasın cnkü in flames her zman daha iyi mzk yapar.

Sen yenisin galiba....

quote:

Orjinalden alıntı: kujeste

kimse onları in flames le karşılaştırmaz zaten. in flames zamanında çocuk şarkıları yaparken DT (ismi işkence o ayrı :)
    hem duygu hem melodi dolu parçalar yaptı. şimdi de in flames amerikada beyaz takım elbiseyle rapper gibi klipler çekerken DT şov yapıyor göteborg stilinde.

Olay budur.Dark Tranquillity her zaman daha iyidir.

Ayrıca,In Flames,Dark Tranquillity'e çok şey borçludur.En basitinden Whoracle ve The Jester Race'in tüm lirikleri diyelim.

• IF iyidir, yok DT daha büyüktür demek s....k yarışından başka bir şey değildir. İkisi de çok sağlam gruplardır ve karşılaştırmak anlamsız bence. Her ikisini de severek dinlerim.

@kujeste
    IF'nin touch of red şarkısının klibini söylediğin şekilde çekmesinin nedeni, MTV (MTV2)'nin the quiet place klibini çok karanlık bulup yayınlamama kararı almasıyla alakalıdır. IF de alın
    size rapper kliplerinden dedi. İyi mi yapmışlar, bence de yapmamışlar.

@tranquillityfloss
    DT'nin IF'ye şarlı sözü yazımındaki katkısı Niklas Sundin'in bahsettiğin albümlerdeki sözlerin İngilizce'ye çevrilmesi şeklinde olmuştur. DT hiç bir zaman "buyrun size mis gibi
    şarkı sözü yazdık, çalın söyleyin" gibi bir yardımda bulunmamıştır.

IF-DT yarışı değil bu topik. Fiction hakkında yorumlar yapsak daha yerinde olacak. Misery's Crown favori parçam oldu son albümde. Sizler de son albüm hakkında yorumlarınızı
    yazarsanız sevinirim.
    Saygılar

• quote:

Orjinalden alıntı: quaran

@tranquillityfloss
    DT'nin IF'ye şarlı sözü yazımındaki katkısı Niklas Sundin'in bahsettiğin albümlerdeki sözlerin İngilizce'ye çevrilmesi şeklinde olmuştur. DT hiç bir zaman "buyrun size mis gibi
    şarkı sözü yazdık, çalın söyleyin" gibi bir yardımda bulunmamıştır.

Hayır,o yanlış biliniyor.Niklas Sundin,Whoracle ve The Jester Race'teki tüm şarkıların sözlerini bizzat kendisi yazmıştır fakat albümlerde bu yanlış aktarılmıştır.Bizzat IF üyeleri Niklas'a bu teklifi getirmişlerdir.Niklas Sundin kendisi açıkladı,adamın yalan söyleyecek hali yok ya...

Son albüm bomba,The Mundane And The Magic favorim...

Bu arada IF severim ama DT daha ayrıdır bence,sidik yarışı yapmıyoruz zaten...Ama tutupta "IF en iyisidir!" diyene de lafı dokundururuz,ayrı mesele...

• beyler burda dt ye laf etmioorum ama bnce(kişisel görüşüm) İF'in müziği kulağa daha hoş geliyor.tamm bnde İF'in son albümlerine bayılmadım ama DT standart geliyor bana.cünkü yaptıkları şarkılar birbirine benziyor.onun yerine Children Of bodom dinlerim.
  • ayrıca touch of the red in klibini brz önce izledim cezanın klipleri gibi olmuşş.bn metal dinlemeye ilk İF le başladım bilmiorum blki ondandır bu kdr sewmem.
  • quote : Ama tutupta "IF en iyisidir!" diyene de lafı dokundururuz,ayrı mesele...
    evet durum aynen böyle.
    ben inflames in daha çok tutulmasının sebebinin kolay dinlenebilen parçalar yapması olduğunu düşünüyorum. DT daha kompleks şarkılar yapar. daha zordur kabul etmesi yani. ben hala kabul edemedim fiction u :) haven a daha çok benziyor ,klavyeler kulağıma batıyor. ama "dt yaparsa kaliteli yapar" felsefesini benimsemiş bir insanım.
    bir de dt şarkıları birbirine benziyor sorunsalı çıktı şimdi :)
    zamanında tee enred varken orda şöyle bir cüle vardı hatırladığım kadarıyla : " bırakın bodom lu çocukları ,teyze çocuklarım dahi olsalar bu grubu dinlemem" ahanda bu da benim 2. benimsediğim hayat görüşüm. şu gitar çalıp vokal yapan bayan elemanlarına kıl oluyorum :))
  • quote:

Orjinalden alıntı: kujeste
    şu gitar çalıp vokal yapan bayan elemanlarına kıl oluyorum :))

Tipi çok itici herifin...Bende öyle bayılmam COB'a ama millette bir IF ve COB hastalığıdır gidiyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.