Şimdi Ara

DATÇA - KAŞ KALACAK YER TAVSİYESİ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
9.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önümüzdeki hafta 15 günlük bir tatil planlıyorum.Özellikle Datça ,Kaş ve o güzergahta aile için uygun konaklama tavsiyelerinizi istiyorum teşekkürler.

• Datça Mesudiye'de güzel aile pansiyonları var, düşünürsen bir bak istersen...
  • Mesudiyeyi çok tavsiye ediyorlar... Birde öğrenmek istediğim deniz ısısı biraz soğuk olduğundan bahsediyorlar nekadar doğru bilmem...Bu konuda bilgisi olan varmı?
  • Datça ya gitmeyi düşünenler 1 hafta önce oradaydım. Tavsiyelerim Datça merkez hayal kırıklığı yarattı ben beğenmedim. Merkezde konaklamadım. Palamutbükü ne gittm harika 3-4 gün orada kaldım. Havası diğer turizim bölgelerinden farklı terletmiyor ve sanırsam nem oranı düşük şuan ölüdenizdeyim acayip sıcak basık hava. Koyların içinde en büyüğü ve en güzeli. diğer koylarıda gezdim görmeye değer belki hayıtbükü...Knidos antik kent dediler okadar yol gittik birşey yok gitmeye değmez ama deniiz manzara otarafta birbaşka güzel. müze alanı bakımsız içki şişeleri çöpler birde ayağımı cam kırığı kesti kötü bir gündü. Kısacası datçaya birdaha gitsem ki mutlaka giderim direk palamutbükü başka yerlere gerek yok. Ben tuna tesislerinde kaldım temizlik ilgi yemekleri güzeldi memnun kaldım burayı tavsiye ederim. yaz sünnet düğünleri vardı güzeldi düğünleri hoşuma gitti fakat hakında acayip içki tüketimi var neredeyse her erkek elinde içki şişesi ama içip bağırma rahatsız etme yok. Bdemleri meşhur nurlu badem diyorlar iyisine orada öğrendim taze badem çok lezzetli fakat pahalı satıyorlar.Palamutbükünden mesudiyeye doğru 2-3 km mesafede küçük hariika koylar var aileler için ideal.Datçada tatil istiiyorsanız
    1-eğlence yok sakin
    2-havası bunaltmıyor
    3-su hafif serin ama harika 3 yaşında oğlum sudan çıkmadı öyle soğuk değil yani.
    4-sahil tenha kenar koylar mevcut tesettürlü bayanların rahatı için...

• eğer pansiyon tarzında bir şey istemiyorsanız size tavsiyem club datça ya da otel mare ve datçanın deniz ısısı ideal sıcaklıkta giden arkadaşlarımda benimle aynı fikirdeler
  • son mesajınızı görmemişim yazdım direk
  • Datça Aktur'u tavsiye ederim. Çam ormanlarının içine kurulu bir mahalledir. Eksisözlük'e datça aktur yazarsanız bir çok yorum okuyabilirsiniz.
  • Tuna'da bungalovlarda mı kaldınız? Nasıldı temiz ve kullanışlımıydı? Fiyatları konusunda da bilgi verebilirmisin...

quote:

Orijinalden alıntı: yesevili
    ...Ben tuna tesislerinde kaldım temizlik ilgi yemekleri güzeldi memnun kaldım burayı tavsiye ederim. yaz sünnet düğünleri vardı güzeldi düğünleri hoşuma gitti fakat hakında acayip içki tüketimi var neredeyse her erkek elinde içki şişesi ama içip bağırma rahatsız etme yok. Bdemleri meşhur nurlu badem diyorlar iyisine orada öğrendim taze badem çok lezzetli fakat pahalı satıyorlar.Palamutbükünden mesudiyeye doğru 2-3 km mesafede küçük hariika koylar var aileler için ideal.Datçada tatil istiiyorsanız
    1-eğlence yok sakin
    2-havası bunaltmıyor
    3-su hafif serin ama harika 3 yaşında oğlum sudan çıkmadı öyle soğuk değil yani.
    4-sahil tenha kenar koylar mevcut tesettürlü bayanların rahatı için...

• temiizliizlik müşteriye davranışları çok iyi restoranda yemekleride güzel ben 140 tl ye kaldım. Ama daha uyguna yerlerde vardı burası denize sıfır içlerde daha uygun yerler var.
  • Aktur palamutbüküne giderken yol üstünde uğradım benim hiç hoşuma gitmedi bakımsız br yer gerçi palamutbüküne göre daha yeşil çamlar altı fena değil fakat dediğim gibi biraz bakımsız ve sahil kumsal palamutbükü ile karşılaştırılamaz...
  • 140 TL neyin fiyatı?

quote:

Orijinalden alıntı: yesevili

temiizliizlik müşteriye davranışları çok iyi restoranda yemekleride güzel ben 140 tl ye kaldım. Ama daha uyguna yerlerde vardı burası denize sıfır içlerde daha uygun yerler var.
  • Oda kahvaltı 140 tl odaları yani bungalow ev önünde terası var tek oda geniş tuvalet banyo mini buzdolabı tv. Birde çuhadar evleri vardı onlarda güzeldi fakat orada yer yoktu.Yani palamutbükünde öyle lüks otel yok. Ağaç evlerde bu ikisini tavsiye ederim ama doğa ile iç içe biraz böcek korkusu olanlar beton yapı tercih etsin özellikle çocuklular o riski var bizimde 3 yaşında çocuğumuz vardı.Biraz tırstık açıkcası. Daha önceden akrep sokması vakası olmuş. Ama bizzat tunada şahit oldum ilaçlama yapıyorlar hatta ertesi sabah etrafta ölen fare gördüm.
  • Kaş'ta Aquarius Hotel veya Datça'da club Datça Tatil köyü'nde kalan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baboker

Kaş'ta Aquarius Hotel veya Datça'da club Datça Tatil köyü'nde kalan oldu mu?

Clup Datca'ya yaklasik 20 yil once falan gitmistik, bu yuzden benim verecegim bilgilerin cogu degismis olabilir.
    O zamanlar Altin Yunus'a ait bir oteldi, halen bu bag devam ediyor mu bilmiyorum. Arkada 2 katli clup odalari vardi. Onde kucuk bir havuz ve bir de minik cocuk havuzu vardi. Tesisin m2 olarak alani kucuktu, basit bir animasyon programi vardi ve o zamanlar yarim pansiyondu. Datca cok degisti ve buyudu. En son gecen sene gittigimizde Clup Datca'yi uzaktan bile gorup tespit edemedik. Datcanin merkezinin sol tarafinda ve sahilin sonunda bir yerde idi ama her taraf ev ve tesis ile dolmus...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende eylül ortası datçaya gitmeyi düşünüyorum.Şu an kafamda Club datça var biraz inceledim pek olumsuz yorum almamış kafa dinlemek ve denizi temiz berrak olsun istiyorum.Ağaç ev yada villalara yemeklerle uğraşmak istemediğimden yanaşmıyorum. Varmı yakın zamanda datça ya giden başka arkadaşlar?
  • Kaşta pansiyonlar en güzelidir. Mutlaka kaş- kekova tekne turu düzenleyin ama.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.