Şimdi Ara

DATRON 32' lcd tv+monitor HDMI uygun fiyat bakmadan geçmeyin (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
15.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12 taksit 1299 ytl kipadan alındı.ps3 performansı gayet iyi ayrıntılı incelemedim ama kurarken arkasında aoc markasını gordum...
  • kipada hangi kart ya da kartlara pesin fiyatina 12 taksit yapiyorlar ?

tesekkurler.

saygilar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadiraksoy

kipada hangi kart ya da kartlara pesin fiyatina 12 taksit yapiyorlar ?

tesekkurler.

saygilar.

world ve bonus a 12 maximum ve advantage a 18 taksit yapıyorlardı ama kampanya bitti dün.
    şimdi ne alrsan 1 ytl diye uyduruk ürünler kampanyası başladı.
  • KİPA da 20 mart son gündü ama belki hala reyonda vardır..axes e 12 taksit maximum karta 18 taksit....:))
    ama ben hala ACABA diyorum.. haziran gb fiyatlarda düşüşün hızlanacagı söyleniyor hd yayınlar daha 1 yıla ancak rayına oturur bence acele etmemek lazım..
  • 72*18 ay taksitle kipada kardesim.arka giris panelinde AOC un tv si oldugu ve kutudada AOC oldugu yazıyor.simdi bilgisayarada bagladım yani pc baglantısıda var.hatta oradan yazıyorum.tepki süreside cok iyi.1280 e768 kullanıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: signore

Gerçi bu konuda Ufotek çıkıp, "aynı cihazdır" dese bile, laboratuvar ortamında iki tv'yi karşılaştıracak halimiz yok herhalde

Ufotek e göre ayni cihaz değil,DATRON daha iyi;
    CEVAP:

Merhaba;
    Öncelikle markamızla ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Aoc den farkı tepki süresi 6,5ms. Kontrast oranı ise 1200/1 dir. Piksel garantisi ise 2-2-5 dir.

iyi günler dilerim

müşteri hizmetlerine e-mail ile sorduğum sorunun 1 hafta sonra gelen cevabı,Ayrıca servis olayıda sadece ist-ank-izmirde var.Tel de görüştüğüm, 1:1 pixelmapping sormuştum, Bilgisayara bağlayıp görüntü alabilirmişim:)İnternet sitelerinde yeterli açıklama yapmıyorlar,satış kanalları olan TEKNOKOLİK te bu ürün yok,Yani sanki adamlar bunu satmama ya gayret ediyorlar:)Ama görüp incelediğim kadarıyla Fiyat/performans çok iyi,kullananlarda çok memnun.

• quote:

Orjinalden alıntı: terturk39
    quote:

Orjinalden alıntı: signore
    Gerçi bu konuda Ufotek çıkıp, "aynı cihazdır" dese bile, laboratuvar ortamında iki tv'yi karşılaştıracak halimiz yok herhalde

1. Ufotek e göre ayni cihaz değil,DATRON daha iyi;
    CEVAP:
    Merhaba;
    Öncelikle markamızla ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Aoc den farkı tepki süresi 6,5ms. Kontrast oranı ise 1200/1 dir. Piksel garantisi ise 2-2-5 dir.
    iyi günler dilerim

2. Ayrıca servis olayıda sadece ist-ank-izmirde var.

3. Ama görüp incelediğim kadarıyla Fiyat/performans çok iyi,kullananlarda çok memnun.

1. Bu kadarda olmaz artık !!! AOC'un kendi web sitesinde yazan özellikleri DATRON özelliği, DATRON ile ilgili kendi web sitelerinde yazan özellikleri AOC özellikleri gibi söylemişler.
    Bu insanlar hiç kendi web sitelerine bakmazlar mı acaba ?
    http://www.ufotek.com.tr/ufoweb/urunler.php?malkodu=TV.DA-N32W551T

2. Nerede servisi olduğu değil, servisin yaklaşımı ve firmanın vereceği destek önemli.
    Ben bugün X markası piyasaya süreyim, tüm şehirlerdeki Vestel servisleri ile uyduruk bir anlaşma yapayım ve 60 ilde servisim var diyeyim, olur mu ?
    (bu örnek belki mübalağa içeriyor ama olayın mantığını yansıtıyor bence)

3. Siz bugün kadar Lcd Tv alıp, "beğenmedim, siz almayın" diyen gördünüz mü ?
    Herkes için aldığı Tv fiyat/performans konusunda çok iyi, her bağlantıda iyi sonuç veriyor vs.
    Kullanımı yorumları ince elekten geçirip, öyle değerlendirmek gerekiyor.

• 2. Nerede servisi olduğu değil, servisin yaklaşımı ve firmanın vereceği destek önemli.
    Ben bugün X markası piyasaya süreyim, tüm şehirlerdeki Vestel servisleri ile uyduruk bir anlaşma yapayım ve 60 ilde servisim var diyeyim, olur mu ?
    (bu örnek belki mübalağa içeriyor ama olayın mantığını yansıtıyor bence)

Burada bir mantık hatası var,uyduruk servis olamaz; servis vardır yada yoktur!Garanti süresince oluşabilecek arızalar ve giderilme süreleri vs..kanunlarca belirlenmiştir.datron alırsam arıza durumunda en yakın yere ya kendim götüreceğim yada korgayla göndereceğim buda ekstra masraf demek,cihazı alırken yaptığım kar böylece ortadan kalkacak(bu durum benim için samsung,LG içinde ayni. yaygın servis yok vestel yada philips arıza çıkaracak olursa servise tel açmam yeterli ekstra vakit ve nakit gerektirmez)

3. Siz bugün kadar LCD Tv alıp, "beğenmedim, siz almayın" diyen gördünüz mü ?
    Herkes için aldığı Tv fiyat/performans konusunda çok iyi, her bağlantıda iyi sonuç veriyor vs.

burada sayfalarca yazı yazarak yaptığımızda bu,ince eleme sık dokuma.Burada katılımcıların samimiyetine de güveniyorum.Siz benden daha tecrubelisiniz,ben forumda kullanıcaların olumsuz yorum yazdığı bir çok ürün gördüm.
    Sonuç olarak,aldığınız ürün sizi mutlu ediyorsa problem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terturk39 -- 25 Mart 2007; 6:31:37 >

• quote:

Orjinalden alıntı: terturk39
    1. Burada bir mantık hatası var,uyduruk servis olamaz; servis vardır yada yoktur!Garanti süresince oluşabilecek arızalar ve giderilme süreleri vs..kanunlarca belirlenmiştir.datron alırsam arıza durumunda en yakın yere ya kendim götüreceğim yada korgayla göndereceğim buda ekstra masraf demek,cihazı alırken yaptığım kar böylece ortadan kalkacak(bu durum benim için samsung,LG içinde ayni. yaygın servis yok vestel yada philips arıza çıkaracak olursa servise tel açmam yeterli ekstra vakit ve nakit gerektirmez)

2. burada sayfalarca yazı yazarak yaptığımızda bu,ince eleme sık dokuma.Burada katılımcıların samimiyetine de güveniyorum.Siz benden daha tecrubelisiniz,ben forumda kullanıcaların olumsuz yorum yazdığı bir çok ürün gördüm.
    Sonuç olarak,aldığınız ürün sizi mutlu ediyorsa problem yok.

1. Servislerin mevcudiyeti yeterli değil, önemli olan verilen hizmet
    Bulunduğunuz şehirde servis bulunmuyorsa ilave masraflar çıkabileceği konusunda haklısınız.
    Bununla beraber, "ürünün servise ulaşması" çoğu zaman maceranın daha ilk aşaması; asıl önemli olan servisin size vereceği hizmet.
    - En başta tüketici kanununa riayet etme dereceleri,
    - Ürünün serviste kalma süresi,
    - Stoklarında yedek parça bulunup bulunmaması,
    - Hatalı onarım dolayısıyla cihazın yeniden arızalanması gibi birçok faktör var.

Bir örnek vereyim;
    Sony Ericsson'un Altunizade'de geniş çalışan bir servisi var : TELESERVICE.
    Sony Ericsson pazarda hakim bir firma, Teleservice'de her zaman sıra beklenecek kadar yoğun bir servis.
    Kağıt üzerinde tüm işlerin dört dörtlük yürümesi gerekir, kısa sürede onarım yapılması, tüketici kanununa harfiyen uyulması gerekir değil mi ?

Ancak uygulama hiç de öyle olmuyor
    Mesela benim cep telefonum 3 kere aynı arızadan servise gitti.
    3.kez giderken özellikle teslim formuna yazdırdım ürün değişimi istiyorum diye, çünkü tüketici kanunu gereği %100 değişim hakkı kazanmıştım.
    Ancak Teleservice yine onarım yaptı, telefonda itiraz edince "bir sonraki arızada bakarız" gibi lakayıt cevap verdiler.
    Sony Ericsson merkez ise topu servise attı, ilgilenmedi bile.

Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurdum ve maalesef "fatura şirket adına olduğu için" başvurumu kabul etmediler, doğrudan Tüketici Mahkemesi'ne gitmem gerektiğini söylediler. Halbuki fatura sahış adına olsa birkaç günde değişim kararı çıkacaktı.

Eğer Sony Ericsson ve inanılmaz yoğun çalışan Teleservice böyle yapıyorsa, Anadolu'da eline ayda bir cihaz gelen serviste ne kadar yedek parça olacağını, hizmet kalitesini vb. siz tahmin edin artık.

2. Cihaz sahiplerinin kendi cihazları hakkında olumlu yorumları
    Yıllardır forumları takip ederim, en yaygın karşılaştığım durum;
    sahip olunan cihazların muadilleri ile bilinçli bir şekilde karşılaştırılmadan, artıları eksileri yazılmadan, sadece "satın alınmış olduğu için" önerilmesi.

Bunun art niyetli yapıldığını söylemiyorum tabi.
    Burada vurgulamak istediğim, isterse 10.000 tane olumlu yorum olsun bir cihaz hakkında, "nedenleri açıklanmadıktan sonra",
    sırf çok fazla sayıda insan "memnunum, tavsiye ederim" dedi diye bir cihaz satın alınmaz.

Ben buna "saadet (öneri) zinciri" diyorum. Yani, ürünler "önerildiği için satın alınıyor, sonra da satın alındığı için öneriliyor"

• . Siz bugün kadar LCD Tv alıp, "beğenmedim, siz almayın" diyen gördünüz mü ?

forumun bu ürün acıklamasını ilk yazılandan beri takip ediyorum.düşüncelerim sorularımda olmuştur bakabilirsiniz.fiyatı cazip geldi gittim bizzat baktım forumada aktardım.nitekim aldım sorularım araştırmamdan sonra.bu fiyata bu özellikteki cihaz alınır arkadaşlar.en azından vestel beko arcelikten 3 kat iyidir.aynı stantdaki samsung ve adı oldugu icin satılan sony dende fiyat vede görüntü olarak iyidir.isteyen istedigini alsın ben yorumumu paylaşıyorum.insanlar kandırılmasın amac bu.yoksa aldıgım ürünü ne acıklayacagım iyi fiyat deyip size mi satacagım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bbsaa
    en azından vestel beko arcelikten 3 kat iyidir.

Tamam herşeyi anladık da, bu sonuca nasıl varıyorsunuz onu çözemedim.
    Hani bir açıklama yapsanız, şu şu yönleri kıyasladım deseniz gam yemeyeceğim.

Bildiğim birşey varsa, o da bu yorumu "bilinçli" yapmadığınız...

Neyse, artık forum üyeleri hangi görüşe itibar edip edemeyeceklerini bilemiyorlarsa, o da herkesin kendi sorunu olsun...
  • Arkadaşlar, nedir durum? İstanbul'da bulabilen var mı? Nereden alabiliriz?
  • lcd tv icin biraz daha bekliycez su pixel pluslar bir ucuzlamadi adam gibi
    simdide 3.pixel plus cikti kafayi yedirtecekler adama

asus commando---E4300@3450Mhz gunluk---2* Geil 2X1GB 800Mhz 4-4-4-12@905mhz 4-4-4-9---4*Samsung Sata2 80HDO80HJ RAID---Gembird 600W---
    BFG 8800GTS 320MB@630-985---Logitech G5----Logitech Keyboard---Logitech S200 2+1----LG dvd rw----Samsung 226BW(bu hafta sonu)
  • arkadaşlar istanbul kadikoy taraflarinda nerde ne kadara bulurum bu tv yi

bide sizce kalitelimidir aldıktan 3-4 sene sonra çope gider mi?

yardımlarınız için teşekkurler
  • bunu kimse pc ye baglamasın ha 550 parlaklık degeri gözü hemen bozar sölim
  • quote:

Orjinalden alıntı: şoray uzun yolda

bunu kimse pc ye baglamasın ha 550 parlaklık degeri gözü hemen bozar sölim

Azaltamazmıyız?

bende viewsonic 22" var, 280 parlaklık var yetiyor,

not: bugün Kipa-Balçova da yine karşıma çıktı,
    yanındaki diğer lcd ve plazmalarla kıyasladım,
    hiç de fena değil,
    42" almayacak olsam (1080p) alırdım sanırım.

selamlar
  • istanbulda yok mu yaw datron?

bilen duyan yok mu
  • quote:

Orjinalden alıntı: qzwxec

Datron 32" LCD tekmarshop

izmir degil istanbulda arıyorum

yinede saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: magicool

quote:

Orjinalden alıntı: qzwxec

Datron 32" LCD tekmarshop

izmir degil istanbulda arıyorum

yinede saol

www.teknokolik.com.tr yer: harbiye askeri müze karşısında.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.