Şimdi Ara

DATRON 32' lcd tv+monitor HDMI uygun fiyat bakmadan geçmeyin (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
15.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: helsloot
    ne kadar fiyatı acaba ?

Fiyatını kimse bilmiyor; birkaç ay sonra belli olacak.

Zaten fiyatı belli olsa (!) mutlaka yukarıdaki mesajlardan bazılarında bahsedilmiş olurdu değil mi (!!!)

Veyawww.datron.com.tr adresinde tavsiye edilen satış fiyatı da yazıyor olurdu;
    hiç olmadı bu kendi sitesinde yazan telefon numarasını arar ve cihazı nerelerden alabileceğinizi, oralardan da fiyatını öğrenebilirdiniz.

Ama işte ne yazık ki daha fiyatı açıklanmadı
    [/qu
    SİGNORE SANIRIM ÜSTTE YAZANLARI OKUMAMIŞSIN.BENCE SORGULAYICI OLUCAM DERKEN HERKEZİ YANLIŞ BİLGİLENDİRME.ÜSTTE OCAK-ŞUBAT AYLARINDA YAZILMIŞ MESAJLARDA ÜRÜN FİYATI BELİRTİLİYOR.ÜSTELİK SENİN BU MESAJI YAZDIĞIN TARİHTE BEN BU TVYİ ALMIŞTIM VE FİYATAIDA 1300 YTL.KİPADA BU FİYATA SATILMAYA DEVAM EDİYOR.

• ARKADAŞLAR ÜRÜN HAKKINDAKİ YORUMLARIN OLUMLU OLDUĞU VE HERKEZİN MALINA İYİ DİYECEĞİ SONUCUN AVARMIŞSINIZ.BU FORUMDA HER ÜRÜN HAKKINDA NERDEYSE YORUM YAPILIYOR.VE OLUMLU OLUMSUZ YANLARI SÖYLENİYOR.EĞER BUNLARIN DOĞRU OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYOR İSEK BU FORUMDA GEZMEMİZİN BİR ANLAMI YOK.YA KALIP İNSANLARIN SÖYLEDİKLERİNE İNANACAĞIZ(TABİ ÜRÜNLERİ GİDİP ALMADAN SİZDE İNCELEYECEKSİNİZ)YADA BU FORUMDA KENDİMİZE CEVAP ARAMAYACAĞIZ.

SONUÇTA KENDİMİZ İNCELEMELİYİZ ÇÜNKÜ BİRİNİN BEĞENDİĞİNİ DİĞERİ FARKLI YÖNDEN BEĞENMİYE BİLİR.

BEN BU ÜRÜN ALDIM.1,5 AYDIR KULLANIYORUM.BU FORUMDA BU ÜRÜNÜN TARTIŞILDIĞINI ÜRÜNÜ ALDIKTAN SONRA BULUP OKUDUM.AÇIKÇASI ARAŞTIRMADIM BİLE ÜRÜNÜ.MAĞAZAYA GİRDİĞİMDE EN ÖNDE BU ÜRÜN DURUYORDU VE HEMPC HEM DVD BAĞLANTISI YAPILMIŞ EKRANDA İKİ GÖRÜNTÜDE VARDI.GÖRÜNTÜ ÇOK HOŞUMA GİTTİ.RENKLER,CANLILIK,PARLAKLIK,GÖRÜNTÜ KALİTESİ GAYET İYİ İDİ.DİĞE R ÜRÜNLERLE KIYASLADIM VE BUNA KARAR VERDİM.ASLINDA O AN İÇİN LCD ALMAK İÇİN GİTMEMİŞTİM ORAYA FAKAT ALIP ÇIKTIM.DİĞER TVLER İLE AYNI GÖRÜNTÜNÜN VERİLDİĞİ ORTAMDADA BAKTIM TVYE VE HİÇ KALIR YANI YOKTU DİĞERLERİNDEN.BAZI ARKADAŞLAR 2000 YTL YE KADAR OLAN CİHAZLARLA KIYASLIYOR BENCE DE ONLARDAN DAHA İYİ BUNA BEN İNANIYORUM ÇÜNKÜ HEPSİNİ BİR ARADA İNCELEDİM.

UFOTEK VEYA DATRON KENDİ SİTELERİNDE YETERİNCE ANLATAMAMIŞ OLABİLİRLER.ÜRÜN ARKASINDADA AOC FİRMASINA AİT OLDUĞU SERİ NUMARASININDA AYNI OLDUĞU GÖRÜNÜYOR.POLANYADA TOPLANMIŞ BİR ÜRÜN.BENCE PERFORMANS İYİ FİYAT SÜPER BU FİYATA ANCA MAŞKA MARKALARDA 66 EKRAN TV ALIRSINIZ ONLARDA BU ÖZELLİKLERDE OLUR YADA DAHA KÖTÜDÜR.

• http://www.tekmarshop.com/urunDetay.asp?urunID=91558

İzmir'li olan arkadaşlar, ben de daha önce bakmıştım bu ürüne.. Tekmar ve Kipa da bulabilirsiniz ve fiyatı çoğu yere göre çok uygun..

• Bu LCD nin pixel boyutu normal monitörlerden 2 kat daha büyük. Yazı okumaya çalışırken gözlerinizi bozmayın.

• chip dergisinde 490 $+kdv gibi gördüm şok oldum..

birisi incelese de alsak ...

http://www.teknokolik.com.tr/urunler.php?malkodu=TV.DA-N32W551T

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0924579C4 -- 3 Mayıs 2007; 15:10:02 >

• Ben geç gördüm bu forum başlığını pardon
    Sorunuzun cevabı : Evet azaltabilirsiniz ama şu var:
    Eğer Pc üzerinden we vb de gezmek için kullanıcaksanız (Kısacası monitör olarak kullanıcaksanız) parlaklığını ve kontrastını zaten kısmanız gerekir ama ışığı kıstığınızda da beyaz dengesi srıya doğru kayar hafiften.Uzun lafın kısası : Normal tv dvd ,konsol vb bağlı iken parlaklık ve kontrastın genelde pc bağlıykenki ayarlardan 'daha açık yani görece daha fazla kontrast ve parlaklığın' olması gerekir.Sizin Viewsonic in yetiyor dediğiniz değeri aslı esasında pc kullanım önceliği olanlar için daha idealdir.
    Tabiki bu cihazın bir lcd tv olduğunu da unutmamak ona göre dğerlendirmek lazım.
    quote:

Orjinalden alıntı: onbes

quote:

Orjinalden alıntı: şoray uzun yolda

bunu kimse pc ye baglamasın ha 550 parlaklık degeri gözü hemen bozar sölim

Azaltamazmıyız?

bende viewsonic 22" var, 280 parlaklık var yetiyor,

not: bugün Kipa-Balçova da yine karşıma çıktı,
    yanındaki diğer lcd ve plazmalarla kıyasladım,
    hiç de fena değil,
    42" almayacak olsam (1080p) alırdım sanırım.

selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vipracing -- 4 Mayıs 2007; 4:02:24 >

• full hd ler geliyo ondan fiyatlar düşüp kampanyalar başladı..........
  • işte TV-Projeksiyon başlığında değerlendirme.........
    (aslında bu lcd tv olduğu için tv başlığına bakmak kimsenin aklına gelmemiş)
    http://forum.donanimhaber.com/m_14006007/tm.htm
    selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onbes -- 4 Mayıs 2007; 22:46:08 >
  • quote:

işte TV-Projeksiyon başlığında değerlendirme.........
    (aslında bu lcd tv olduğu için tv başlığına bakmak kimsenin aklına gelmemiş)
    http://forum.donanimhaber.com/m_14006007/tm.htm
    selamlar

utandım

evet o linkte bütün cevaplar var

teşk....

AMA EN BÜYÜK BJK YARIN GÖRÜŞELİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0924579C4 -- 5 Mayıs 2007; 0:05:47 >

• Çözünürlüğü biraz daha yüksek olsaydı iyi olurdu.Malum hd filim olayı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vipracing

Ben geç gördüm bu forum başlığını pardon
    Eğer Pc üzerinden we vb de gezmek için kullanıcaksanız (Kısacası monitör olarak kullanıcaksanız) parlaklığını ve kontrastını zaten kısmanız gerekir ama ışığı kıstığınızda da beyaz dengesi srıya doğru kayar hafiften.Uzun lafın kısası : Normal tv dvd ,konsol vb bağlı iken parlaklık ve kontrastın genelde pc bağlıykenki ayarlardan 'daha açık yani görece daha fazla kontrast ve parlaklığın' olması gerekir.Sizin Viewsonic in yetiyor dediğiniz değeri aslı esasında pc kullanım önceliği olanlar için daha idealdir.
    Tabiki bu cihazın bir lcd tv olduğunu da unutmamak ona göre dğerlendirmek lazım.
    quote:

quote:

Azaltamazmıyız?

hiç de fena değil,

selamlar

PC de orta hallice bir ekran kartı NVidia veya Ati kullanıyorsanız, LCD nin parlaklık ve kontrast ayarları yerine pc ayarları ile halletmek daha doğru olacaktır. Hem bahsettiğiniz sarıya, maviye vs... geçişleri önlersiniz hem de daha sağlıklı bir göz ayarı yaparsınız.
    Sonuçta PC ye bağlanmış bir lCD den asla korkmayın, adı üstünde "Bilgisayar" sizin için en doğru ayarları yapma fırsatı verecektir.

selamlar

• Ben monitör vs kalibrasyonu ile ciddi uğraşıyorum (Gerek donanımsal kalibrasyon gerek isede çıktı karşılaştırmaları vb ile) dediğinizde haklısınız ama burada asıl olarak esas aldığım panelin kendi tepkisi&eşleşmesi.İnce ayarları (Hue vb ) pc tarafına bırakıyorum ki genelde bu iş ile uğraşanlar tarafından daha ideal bir çözüm olarak kabul edilir (Tabiki öteki türlüde yapılması uygunsuz değil ama tam doğruda değil) Windows bazlı bir sistemi az kullanıyorum (win genelde renk yönetimi vs konusunda OSX den oldukça geridir bu fontlar ikonlar içinde geçerli) ama yinede en ideali böyle yakaladığımı ve panel parlaklığının normalde çok iyi bir şey olmadığını ifade etmeye çalışıyorum (Normalde = SD yayınlar vb dışında)
    Selamlar
    Mert
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Vipracing

Ben geç gördüm bu forum başlığını pardon
    quote:

quote:

Azaltamazmıyız?

hiç de fena değil,

selamlar

PC de orta hallice bir ekran kartı NVidia veya Ati kullanıyorsanız, LCD nin parlaklık ve kontrast ayarları yerine pc ayarları ile halletmek daha doğru olacaktır. Hem bahsettiğiniz sarıya, maviye vs... geçişleri önlersiniz hem de daha sağlıklı bir göz ayarı yaparsınız.
    Sonuçta PC ye bağlanmış bir lCD den asla korkmayın, adı üstünde "Bilgisayar" sizin için en doğru ayarları yapma fırsatı verecektir.

selamlar

• 1.5 aydır kullanıyorum.cook memnunum fakat renk ayarlarını tam olarak duzenli tutamıyorum.yardımlarinızı bekliyorum. saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.