Şimdi Ara

DAYANADIM BEN DE SIRALAMA TAHMİN İSTİYORUM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gercekten artik duramiyorum meraktan.lutfen yardimci olur musunuz?
    Ygs 48k 52k
    Mat 28d 6y
    Geo 13d 3y
    Fiz 20d 7y
    Kim 19d 6y
    Biyo 23 d 5y( iptal edilicek sorularida neolur neolmaz yanlis saydim)

TAHMİNLERİNİZİ BEKLİYORUM

• HU HU
  • quote:

Orijinalden alıntı: 97poisonlotus35

HU HU
    hocam nasıl yaptınız böyle matematikle fen netlerini allah rızası için yardım edin gelecek sene ygs-lys giricem 11.sınıfım temelimde yoktu direk fem yayınları matematik 1 konu anlatımı aldım hiçbirrrşey anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: projectx072

hocam nasıl yaptınız böyle matematikle fen netlerini allah rızası için yardım edin gelecek sene ygs-lys giricem 11.sınıfım temelimde yoktu direk fem yayınları matematik 1 konu anlatımı aldım hiçbirrrşey anlamadım

Ygs adina sadece deneme cozmelisin. Konu calismak yersiz ozellikle fen adina. Ygsden sonra sunu anladimki en basindan lys fen konularini bilseymisim oradan baslasaymisim calismaya ygsde cok daha iyi gelirmis. Matematikte de problem ustune calis bence. Ygsde mattan 31d 1y vardi ve ben bunu zaman denemelerine ,zor yayinlara borclu oldugumu dusunuyorum.
  • hocam deneme çözeyimde hiç bilgim yok ne yapıcam bu arada ygs fen çalışmayayım mı yani lys mi çalışayım fen olarak ve birde şu temel kavramları bile anlamadım hiç yapamıyorum problemler den kaç soru çıkıyor ve temel kavramlardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr0red

Dostum dersleri önce internetten dinle,izle YouTube,teknofem sonra kitaptan konuya çalış ve testlerini çöz yazın mat1 ve YGS fizik halletmeye bak.allahın izniyle sülalen rahat olur.

Bari gelmisken benim konuma da cevap verseydin keske
  • quote:

Bilmiyorum ya bana suan ygs calismak o kadar yersiz geliyor ki lysnin yaninda. Ygs adina adam gibi tek calisilmasi gereken zor problemler bence ve surekli deneme cozmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 97poisonlotus35

Gercekten artik duramiyorum meraktan.lutfen yardimci olur musunuz?
    Ygs 48k 52k
    Mat 28d 6y
    Geo 13d 3y
    Fiz 20d 7y
    Kim 19d 6y
    Biyo 23 d 5y( iptal edilicek sorularida neolur neolmaz yanlis saydim)

TAHMİNLERİNİZİ BEKLİYORUM

Hocam hangi sorular iptal edilecekki?
  • hocam siz ilk çalışmaya başladığınızda direk deneme mi çözdünüz yani bende mi öyle yapayım?
  • Kcc iptal olur bence en azindan
  • quote:

hocam siz ilk çalışmaya başladığınızda direk deneme mi çözdünüz yani bende mi öyle yapayım?

Hayir ama keske oyle yapsaymisim. Lys calisip ygs icin deneme cozseymisim
  • Arkadaşlar şuna da bakabilir misiniz
    Ygs2 25k
    Mat 35D 2Y
    Geo 17D
    Fiz 21D 2Y
    Kim 27D 1Y (KÇÇ)
    Biyo 26D 1Y
  • 97poisonlotus35 kullanıcısına yanıt
    hocam ben şimdi konulara sadece mantığına baksam yani konu anlatımına sonra internetten denemeler falan var çözümlü onlara çalışsam nasıl olur ?
  • projectx072 kullanıcısına yanıt
    @projectx072 olur . Bide hizli olmaya da bak o da cok onemli zaman tut hep bunlari en basindan yapsaydim
    Cidden bu durumda olmazdim diyorum
  • mr0red M kullanıcısına yanıt
    hocam ben teknofem izledimde konuyu anlatıyor test çözümüne gelince anlamıyorum temelde mi sıkıntı var benim yoksa bende mi sıkıntı var anlamadım
  • projectx072 kullanıcısına yanıt
    Arkadaslarindan yardim alarak cozmeyi dene o zaman anlarsin bence
    hocam bende aslında bugün teknofemden adamın yaptığı videoları izleyerek soruların sayılarını değiştirerek yapmaya çalışıyordum ama böyle ezber olmaz mı ?
  • YA BİRİ ARTİK BANA YARDİMCİ OLABİLİR Mİ
    ya hocam teknofemde soruyu çözdü diyelim aynı soruyu sayı değiştirerek yapayım yani değil mi ? fakat ezber oldugundan unutmammı ?
  • quote:

ya hocam teknofemde soruyu çözdü diyelim aynı soruyu sayı değiştirerek yapayım yani değil mi ? fakat ezber oldugundan unutmammı ?
    obp kaç bro
    direk 75 aldım
    35-42 bin arası olursun gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dönümnoktasıı -- 28 Haziran 2015; 2:19:39 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.