Şimdi Ara

## DD25 TAKAS NasıL ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    +8 Rogue Chitin +8 MD +7 Dv and Priest F.p 25DD Aldım Nası Kazık atmısım mı yoqsa yemisim mi ?

• quote:

Orjinalden alıntı: Siegeßow

DD25 Rogue HaLf Plateye ;
    +8 Rogue Chitin +8 MD +7 Dv and Priest F.p 25DD Aldım Nası Kazık atmısım mı yoqsa yemisim mi ?

hangi sazan onu veren ? ben inanmam paşam sorry ss bile gostersen inanmam istersen 50 bin takla at yine inanmam..
  • valla aLdım ark charda suan Nası iyi mi kötü mü ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: DieForYouu

quote:

hangi sazan onu veren ? ben inanmam paşam sorry ss bile gostersen inanmam istersen 50 bin takla at yine inanmam..

Sana Adam Bişey KanıtLamak Zorunda DeeqiL Bence qüzeL Takas .
  • GüzeL Takas OLmuş +8 Chitin +7Dv +7Chitin Hp Bonus ' un Biraz Varsa Dv ' i KuLLanmanı Öneririm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ©onque®o®

quote:

quote:

Sana Adam Bişey KanıtLamak Zorunda DeeqiL Bence qüzeL Takas .

yırtık donu bilirmisin ?
  • 25 dd bence bu itemlara değer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KiLL4YoU -- 20 Mart 2007; 23:33:56 >
  • quote:

quote:

bazen cevapların sinir bozucu olabiliyoama bncede böle bi takas zor ama 50bin takla at inanmam demem

alınma hee

• biz +8 rogue chitin kolluk verdik dd 25 aldik
  • biraz kazık bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4everwarior

quote:

quote:

bazen cevapların sinir bozucu olabiliyoama bncede böle bi takas zor ama 50bin takla at inanmam demem

alınma hee

ya haklısın bende bu şekilde konuşmak istemiyorum ama şu olaya bakarmısın sence azcık olsun mantıklımı ? ben bu forumu çok severdim zamanında abi olayım dedim 30 yaşındayım bu arada ama gördümki durum öyle değil 14 yaşındaki çocuklardan saçma sapan küfürler işittim,modların kendini bilmez tavırlarını gördüm başka bir forumdaki seviyeyi gördüm akıllığı gördüm ve tiksindim resmen bu topiclerden,düşünsene akşama kadar aynı olaylar +7 md mı +8 cleaver mı ? sizce en iyi karakter hangisi ? warriormu asasmı ? sizce şu olsa neler olurdu tarzında hayal mahsulu konular,ki girmiyorumda bu foruma doğru dürüst arada bakıyım diyorum şu gördüğüme bak:) yahu half plate dd ye kim verir onları sence ? fp desen değil o zaman anlardık ama bu fp in 2 altı seviye buna bunları veren fp e shel set +8 full uniqe takı +3 verir o zaman ne diyim yahu :)

## DD25 TAKAS NasıL ##

işte anlatmak istediğim bu ve yarım sayfa bu isterseniz aşağısınada bakalım :) burası forum arkadaşlar yalan dolan yeri değil arada merak edilenler olucaktır ama bu foruma takılan 100 lerce kişinin hepsi hergün bir kac tane takas ıvır zıvır topici açıyo..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DieForYouu -- 20 Mart 2007; 23:43:56 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.