Şimdi Ara

dead island yardım beyler(makinayı parçalamama az kaldı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyunda i yerde takıldım ki snirden xboxı parçalıcam.14 chapter da adanın yerlisiyle giditorum bi kaç zombi öleürüyorum sonra tekneyle başka yere geçiyoruz.Orada 10 tane zombi bize saldırıyor.Ben ölmesem o ölüyor o ölmese ben ölüyorum.silaahlarımda çok hasar gördü bomba molotof vs yok yanımda nasıl geçicem?Yardım eden arkadailara şimdiden teşekkürler

• Yanlış anlaşılmasını istemem ama size tavsiyem böle oyunlarda takıldığınız bi yer mi oldu yüzde yüz youtube da bunların çözümleri oluyo.Oyunun adını + yanınada bölümün adını yazdınız mı çok güzel izliyerek napabilceğinizi öğreniyosunuz.
    Saygılarımla.
  • Baktım ama orda da geçen yok tek video var onda da elemanda molotof var
  • Valla o zaman bilemiyorum inşallah oynuyan biri çıkarda sorunuzu yanıtlar.
  • Fury moduyla saldırmayı dene.
  • oyun yenı ondandır youtube da bulamaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Shadow

Fury moduyla saldırmayı dene.

Hocam nedir nasıl yapılır fury mod?
  • Upgrade ekranında görürsün, oradan açılıyor. Düşmanları öldürdükçe de Fury barın doluyor.
    Sonra tek yumrukta ne kadar zombi varsa pert.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Upgrade ekranında görürsün, oradan açılıyor. Düşmanları öldürdükçe de Fury barın doluyor.
    Sonra tek yumrukta ne kadar zombi varsa pert.

hocam yenı upgrade yaptım bir daha da dolduracak kadar silahım yok hepsi çok hasarlı bu görev yüzünden oyunun en kötü yanlarından biride ölünce silahların hasarı eskisi gibi olmuyor.Başka yolu yok mudur ?
  • teknede tezgah olacaktı silahları orada repair etmedin mi? ben hiç zorlanmadan geçtim dediğin yeri. sona yaklaşmışsın ama bu kadar acemice soru soruyorsan son bölümde işimiz var senle ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozdek

teknede tezgah olacaktı silahları orada repair etmedin mi? ben hiç zorlanmadan geçtim dediğin yeri. sona yaklaşmışsın ama bu kadar acemice soru soruyorsan son bölümde işimiz var senle ;)

hocam silah var mermi yok orayı silahsız ve molotofsuz geçmek imkansız neredeyse
  • Arkadaşlar şams eseri geçtim yine de teşekkürler hepinize
  • herkese hayırlı ugurlu olsun
  • bende 13. chapter da kaldım yaa :( haritada ki görev yeri daha açılmayan bir bölümdse gmrünüyor ulaşamıuyorum.. kafayı yicemm :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.