Şimdi Ara

deepfreeze ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler bende bi p4 2.4ghz, 512mb ram,128mb geforce,40gb hdd var benim harddisk 20gb 20gb 2 ye bölük birinde windows oyunlar programlar vs yüklü diğerinde mp3ler ne blim videolar falan filan var pc de kaspersky antivirüs yüklü antitrojan spy vs öyle programlar var ama pc çok geç açılıyo yani benim sisteme göre geç pc açılıp msn in gelmesi 2-3 dk sürüyo benim şöyle bi fikrim var,ben harddiski 10gb 30gb olarak bölsem 10gb liğe windows u yüklesem driverlar vs gerekli programları yüklesem 30gb lik bölümede oyunları ne blim save gerektiren programları yüklesem 10gb lik bölüme deepfreeze yüklesem antivirüs antispy trojan vs yüklemesem sizce nsl olur yani deepfreeze olunca virüs trojan vs girse bile reset atınca gidermi hızı vs nsl olur sizce önerilerinizi bekliyorum..

• yokmu yardımcı olabilecek biri
  • valla arkadaşım saat daha çok erken..bu satte olmaz kimse..
    bende hiç anlamam deep freeze den..yardımcı olmak isterdim..
    acele değilse öğlen yazarlar ...
  • şimdi varmı yardımcı olabilecek? :)
  • bu forumda hangi konuda konu açsam hiçbirine cvp verilmedi nerde hata yapıyorum acaba
  • pfffffffffffffffffffffffff
  • zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  • quote:

Orjinalden alıntı: JusTaLiLBiT

beyler bende bi p4 2.4ghz, 512mb ram,128mb geforce,40gb hdd var benim harddisk 20gb 20gb 2 ye bölük birinde windows oyunlar programlar vs yüklü diğerinde mp3ler ne blim videolar falan filan var pc de kaspersky antivirüs yüklü antitrojan spy vs öyle programlar var ama pc çok geç açılıyo yani benim sisteme göre geç pc açılıp msn in gelmesi 2-3 dk sürüyo benim şöyle bi fikrim var,ben harddiski 10gb 30gb olarak bölsem 10gb liğe windows u yüklesem driverlar vs gerekli programları yüklesem 30gb lik bölümede oyunları ne blim save gerektiren programları yüklesem 10gb lik bölüme deepfreeze yüklesem antivirüs antispy trojan vs yüklemesem sizce nsl olur yani deepfreeze olunca virüs trojan vs girse bile reset atınca gidermi hızı vs nsl olur sizce önerilerinizi bekliyorum..

bu dediğini yapman virüsleri engelleyecektir yani giren virüs reset attığında silineceği için virüssüz bir makinan olabilir. hızıda şimdiki kullandığından daha hızlı olucaktır emin olabilirsin

• quote:

Orjinalden alıntı: rapper_07

quote:

beyler bende bi p4 2.4ghz, 512mb ram,128mb geforce,40gb hdd var benim harddisk 20gb 20gb 2 ye bölük birinde windows oyunlar programlar vs yüklü diğerinde mp3ler ne blim videolar falan filan var pc de kaspersky antivirüs yüklü antitrojan spy vs öyle programlar var ama pc çok geç açılıyo yani benim sisteme göre geç pc açılıp msn in gelmesi 2-3 dk sürüyo benim şöyle bi fikrim var,ben harddiski 10gb 30gb olarak bölsem 10gb liğe windows u yüklesem driverlar vs gerekli programları yüklesem 30gb lik bölümede oyunları ne blim save gerektiren programları yüklesem 10gb lik bölüme deepfreeze yüklesem antivirüs antispy trojan vs yüklemesem sizce nsl olur yani deepfreeze olunca virüs trojan vs girse bile reset atınca gidermi hızı vs nsl olur sizce önerilerinizi bekliyorum..

bu dediğini yapman virüsleri engelleyecektir yani giren virüs reset attığında silineceği için virüssüz bir makinan olabilir. hızıda şimdiki kullandığından daha hızlı olucaktır emin olabilirsin

aynen.ben kullanıyorum ve daha hızlı pc.tabi sıkıcı yanları da yok değil.oyun,program kurmak için etkiiz kılıp yeniden başlat sonra atkili kılıp tekrar yeniden başlat...

• arkadaş hiç durma söylediklerini aynen yap......başın agrımaz..dertsiz tasasız pc olur...
    ama yinede dikkat et ..cünkü internetten indirecegin bir programı c ye degil d ye kayıt
    yapmak zorundasın..ya kayıt yaptıgın mp3 veya film de virüs varsa..
    sen yinede işini kış tut bir de virüs programı kur...pc azıcık yavaşlar ama saglam olur..
    arkadaş tavsiyesi
  • ama coğu virüs bilgisayar açılınca aktif oluyo yani windowsun bulunduğu kısımda olması gerek bence d ye yüklerse virüs nsl aktif olabilir şimdi kafam karıştı :D
  • quote:

ama coğu virüs bilgisayar açılınca aktif oluyo yani windowsun bulunduğu kısımda olması gerek bence d ye yüklerse virüs nsl aktif olabilir şimdi kafam karıştı :D

arkadaş daha detaylı anlatayım...deep freze yi kurdun..calışıyor...internette dolaşırken bir program hoşuna giiti... ve indirdin..bu programı kurmak için (exesini) mecbursun d ye kayıt etmeye..çünkü c ye kayıt ettiğin her program reset atınca silinir...indirdiğin programı DEVAMLI kullanabilmen için deep frezeyi pasif hale getirmen gerekiyor..yani etkisiz hale...işte tam bu sırada problem meydana cıkıyor..indirdiğin programda virüs varsa ...sende bu programı kurar ve deep frezeyi aktif hale getirdiğinde bilgisayarında virüslü program
    bulaşmış oluyor...ama ben sadece internetten ceşitli program film resim indirecegim ama bunları devamlı kullanmayacagım dersen...no problem...
    bilmem anlatabildim mi?ben de hem deep freze hem kaspersky kullanıyorum..internette aklına gelebilecek her programı indirip deniyorum..hoşuma gidenleride d ye kayıt ediyorum..ama kaspersky ile tarattıgımda tüm pc yi neler buluyor bir bilsen..bunları devamlı kullanmak için kursam ve kaspersky olmasa buyurun cenaze namazına...ondan sonra neyleyin deep feeze programını........

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.