Şimdi Ara

Demirdöküm nitron condense oda termostat bağlantı parametre

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
92
Cevap
0
Favori
14.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oda termostatı bağlantı şekli ve parametreleri nasıl yapabiliriz. ?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Demirdöküm Nitron Condense Termostat Bağlantı Parametreleri

Demirdöküm Nitron Condense oda termostatını kombi cihazına bağlamak için doğru parametreleri ayarlamak önemlidir. Bu parametreler, termostatın kombinizasyon cihazı ile düzgün bir şekilde iletişim kurmasını sağlar ve optimum ısıtma performansı elde etmenizi sağlar.

Nitron Condense Oda Termostatı Bağlantı Parametreleri:

• Adres: Termostatın kombi cihazına bağlanmak için kullandığı adresi ayarlar.
    • Hız: Termostat ile kombi cihazı arasındaki iletişim hızını belirler.
    • Mod: Termostatın çalışma modunu ayarlar (ör. ısıtma, soğutma).
    • Sıcaklık Aralığı: Termostatın izin verdiği minimum ve maksimum sıcaklık aralığını ayarlar.

Parametre Ayarlama Adımları:

1. Termostatın ön panelindeki "Menü" düğmesine basın.
    2. "Sistem" seçeneğini seçin ve "Enter" tuşuna basın.
    3. "Adres" seçeneğini seçin, kombi cihazının adresini girin ve "Enter" tuşuna basın.
    4. "Hız" seçeneğini seçin, iletişim hızını seçin ve "Enter" tuşuna basın.
    5. "Mod" seçeneğini seçin, termostatın çalışma modunu seçin ve "Enter" tuşuna basın.
    6. "Sıcaklık Aralığı" seçeneğini seçin, izin verilen sıcaklık aralığını ayarlayın ve "Enter" tuşuna basın.
    7. Ayarlarınızı onaylamak için "Menü" düğmesine tekrar basın.

Parametreler doğru bir şekilde ayarlandıktan sonra, Nitron Condense oda termostatı Demirdöküm kombi cihazınıza bağlanacak ve ısıtma sisteminizi verimli bir şekilde kontrol etmenizi sağlayacaktır.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • teşekkür
  • alkanaktas A kullanıcısına yanıt
    önemli degil bi sorun olursa yardım etmeye çalışırım
  • aliance21 A kullanıcısına yanıt
    Hocam yukarıda linkteki nitron plus, bendeki kombi nitron condence, ayarlarda bir fark varmı?
  • Hayır hocam hiçbir farklılık yok
  • Merhabalar... Nitron condense kombiye general ht 300 kablosuz oda termostati baglamak istiyorum. Iki beyaz kabloya baglanti yaptiktan sonra aynı şekilde yine parametre ayari yapacak miyim? Teşekkürker
  • yer_cekimi kullanıcısına yanıt
    evet aynı sekilde parametre ayarı yapmanız gerekıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliance21

evet aynı sekilde parametre ayarı yapmanız gerekıyor.
    Teşekkür ederim. Yaptım.

Bir şey sorabilir miyim? Kombiyi ilk açinca içinde bir kablo soketinin çıkık olduğunu gördüm. Fotoğrafta görünüyor. Hic dokunmadan ben bağlantıyı yapıp kapağı kapattim. Hersey güzel çalışıyor. Aklıma takıldı o yerine takılı olmayan soket ne acaba. Yoksa ben açarken yanlışlıkla mi çıkardım.

Yardımcı olursaniz sevinirim.

Model : Demirdöküm nitron condense 24 H-TR
    Demirdöküm nitron condense oda termostat bağlantı parametre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yer_cekimi -- 21 Eylül 2018; 21:30:13 >

• o soket cıkık vaziyette zaten.O nitron plus kombilerde program saati soketi olarak kullanıyor.Sizde program saati bulunmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliance21

o soket cıkık vaziyette zaten.O nitron plus kombilerde program saati soketi olarak kullanıyor.Sizde program saati bulunmuyor
    Çok teşekkür ederim. İyiki varsınız.
  • yer_cekimi kullanıcısına yanıt
    rica ederim dostum.sizde iyki varsınız
  • Kombim Demirdöküm nitron parametre ayarı nasıl yapılıyor acaba yardımcı olur musunuz?
  • Nitron parametre ayarlarını bulabilirmiyiz
  • Merhaba, bendeki nitron condense kombide parametre ayarı 92 ye kadar var. Forumda benzer modeller için 96 girilmeli yazılmış. Nitron condense kombide kaç girmem gerektiği konusunda yardımcı olabilir misiniz.

Teşekkürler.
  • Ben baglantıyı yaptım ancak cihazda elektrik gelmiyor bunu nasıl çözebilirim
  • Öncelikle selamı aleyküm benim bi sorunum oldu yardımcı olursanız sevinirim kombiye kablolu eca termostad bağladım parametleri girdim fakat ilk başta termostada göre çalışıyordı set değerini geçti tekrardan set değerin altına düşen termostad çalıştır komutu gönderdi fakat kombi 10 saniye çalışıp geri durdu resetleyip parametreleri tekrar girdim ilk başta normal çalıştı yine set değerin altına düştüğünde 10 saniye çalışıp kombi tekrar durdu
    Yardımcı olursanız sevinirim
    hocam s.a , demirdöküm kombilerde bayağı bilgilisin bir sorum olacak. atromix'in hidrolik grubu kompozit mi yoksa sarı pirinç mi kayınvalide almayı düşünüyor
  • tuğs@n kullanıcısına yanıt
    hocam kompozit
    Banada yardımcı olurmusunuz ustam
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.