Şimdi Ara

Denemelerimi yorumlar mısınız arkadaşlar lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Denemelerimi yorumlar mısınız arkadaşlar lütfen.

Sağlık alanında düşünüyorum arkadaşlar.Yorumlarsanız,yol gösterirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nefronx3 -- 1 Aralık 2013; 22:55:21 >

• DAHA ÖNCE KÖRFEZ VE MALTEPE ÇÖZMEDİM AMA MAT NETLERİ DÜŞÜK GELDİ. DENEMELERDE 35 ÜSTÜ SABİT TUTSAN Ygs de de 30 üstü gelir gibi. Mat da benimde hedefim denemelerde sabit 35 üstü yapıp ygs de yukarısını görmek . Mat için bunları söylerim diğerlerine karışmiyim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet matematik konusunda muzdaribim. Diğer branşlardan zaman artırabilsem yapılabilir bişi aslında.Teşekkür ederim :)
  • Up.Yorumlarınız değerli lütfen
  • Biyolojin çok dengesiz bence biyoloji de çalış, türkçeni sonlara doğru arttırmışsın, matematiğe de ağırlık vermen gerekli.
  • Gianuzzi Yarımayı kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler biyolojide konuları direk lys simetriden çalışmak doğru olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nefronx3

Ben lys simetri + meb kitaplarından çalışıyorum ikisi iyi bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gianuzzi Yarımayı

quote:

Orijinalden alıntı: Nefronx3

Ben lys simetri + meb kitaplarından çalışıyorum ikisi iyi bence

Peki,bende öyle yapayım.Kitapları atmadığım iyi oldu o zaman Çok teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.