Şimdi Ara

DENİZLİDE DERSHANE tümay ve büyükşehir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkaşadaşlar mezunum bu iki dershane arasında kaldım bilgisi olan? alanım tm

• kaozkan K kullanıcısına yanıt
    yok mu ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaozkan

yok mu ??
    Seviye Dershanesini öneririm kesinlikle oraya git hem çok kolay etüt alabilirsin hemde kaynakları gerçekten iyi eğer bir dersin kötüyse 'öğreten' adlı kitap veriyorlar bazı derslere onla çok rahat aşıyorsun bence oraya git. Mc Donaldson orda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: USA-Street

Seviye Dershanesini öneririm kesinlikle oraya git hem çok kolay etüt alabilirsin hemde kaynakları gerçekten iyi eğer bir dersin kötüyse 'öğreten' adlı kitap veriyorlar bazı derslere onla çok rahat aşıyorsun bence oraya git. Mc Donaldson orda.

Alıntıları Göster
    Fiyat olarakta pahalı değiller.
  • quote:

arkaşadaşlar mezunum bu iki dershane arasında kaldım bilgisi olan? alanım tm

kıtap kaynak ve ozelıkle deneme olarak pıyasanın en alt sevıyesındekı bır dershanedır.hoca kalıtesı ıse tam tersı cok ıyı hocaları mevcut ozelıkle sayısal bolum ıcın. konu eksıgın coksa gıtmenı onerırım ama konuların yarısından fazlasını bılıyorsan buyuk dershanelere gıt fınal ugur korfez gıbı gıbı...hem daha az para oder hemde kkalıtelı yayınlarla sınava hazırlanırsın hoca kalıtesıde ortada acıklamama gerek yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: masa70

quote:

arkaşadaşlar mezunum bu iki dershane arasında kaldım bilgisi olan? alanım tm

kıtap kaynak ve ozelıkle deneme olarak pıyasanın en alt sevıyesındekı bır dershanedır.hoca kalıtesı ıse tam tersı cok ıyı hocaları mevcut ozelıkle sayısal bolum ıcın. konu eksıgın coksa gıtmenı onerırım ama konuların yarısından fazlasını bılıyorsan buyuk dershanelere gıt fınal ugur korfez gıbı gıbı...hem daha az para oder hemde kkalıtelı yayınlarla sınava hazırlanırsın hoca kalıtesıde ortada acıklamama gerek yok..
    gelişime git
  • drixer D kullanıcısına yanıt
    gelişimin hocaları dağılmış ayrılanlar varmış kadrosu değişmiş
  • tümaydan mı büyükşehirden mi bahsettin?
  • masa70 M kullanıcısına yanıt
    tümaydan mı büyükşehirden mi bahsettin?
  • seviyeyle görüşmeye gittim o ödev takip defteri vs vs pek uygulanıyormuş gibi gelmedi reklam amaçlı yaptıklarını düşündüm öyle mi
  • quote:

seviyeyle görüşmeye gittim o ödev takip defteri vs vs pek uygulanıyormuş gibi gelmedi reklam amaçlı yaptıklarını düşündüm öyle mi
    miş ler hep :) asıl babalar duruyor hala merak etme
  • quote:

seviyeyle görüşmeye gittim o ödev takip defteri vs vs pek uygulanıyormuş gibi gelmedi reklam amaçlı yaptıklarını düşündüm öyle mi

Bakılıyor abim ben hep oraya gittik 2 haftada bir bakılır zaten ders çalıitığına dair o çalışma rehberini doldurmassan etüt alamazsın çok disiplinli bir yer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: USA-Street

quote:

Bakılıyor abim ben hep oraya gittik 2 haftada bir bakılır zaten ders çalıitığına dair o çalışma rehberini doldurmassan etüt alamazsın çok disiplinli bir yer.

Alıntıları Göster
    seviyeye gitme derim

• drixer D kullanıcısına yanıt
    sebebinide açıklayabilir misin
  • quote:

sebebinide açıklayabilir misin
    körfez sınav final üçlüsü derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xds789

körfez sınav final üçlüsü derim

Alıntıları Göster
    kazananları görürsen sen karar verirsin zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: drixer

kazananları görürsen sen karar verirsin zaten

Kazanıp kazanmama öğrenciyle alakalıdır. Ona bakarsan kaç tane birinci çıkaran FEM'dede bir şey kazanamayan var.
  • quote:

tumaydan bahsedıyorum buyuksehıre zaten gıtme derım ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: masa70

quote:

tumaydan bahsedıyorum buyuksehıre zaten gıtme derım ...

Alıntıları Göster
    öğrenciye iyi eğitim verirsen kazanır.Fem'e mi gidiyorsun bilmiyorum ama belli bir sınıftan sonrası sallanmıyor o dershanede
  • masa70 M kullanıcısına yanıt
    teşekürler:)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.