Şimdi Ara

Depreme önlem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Saat 8:24 te çalar saat haftasonu yu izliyordum. Adam mail okuyordu japonya depremiyle ilgili.Maili yazan kullanicida onlem olarak kasayi yan yatirmis. Bunu duyunca dh nin meshur repliği aklima geldi :D

• O mesajı ben gönderdim şimdi video ekliyordum.
  • Helal olsun sana bee sonunda tv'lere akacagiz
  • işte incisözlük bile bu yöntemi kullanarak her yerde bilinir hale geldi. biz de çeşitli tv programlarını ziyaret ederek dh yi tanıtabiliriz. sonuçta içerik ve ortam açısından inciye bin basacağımız kanaatindeyim. ki aslında dh bunu fark etmeden yaptı. mesela ben 2007 üyesiyim. o zamanlar bile "artiz ne arar la bazarda?" okuyom ben ya" gibi replikler devamlı konu dışında konuşuluyordu. bunların Türkiye'ye yayılması anca 2010 u buldu. bu açıdan çok ilerde gidiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muster

işte incisözlük bile bu yöntemi kullanarak her yerde bilinir hale geldi. biz de çeşitli tv programlarını ziyaret ederek dh yi tanıtabiliriz. sonuçta içerik ve ortam açısından inciye bin basacağımız kanaatindeyim. ki aslında dh bunu fark etmeden yaptı. mesela ben 2007 üyesiyim. o zamanlar bile "artiz ne arar la bazarda?" okuyom ben ya" gibi replikler devamlı konu dışında konuşuluyordu. bunların Türkiye'ye yayılması anca 2010 u buldu. bu açıdan çok ilerde gidiyoruz.

Yok biz kendimize yeteriz herkesin diline düşmeyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muster

işte incisözlük bile bu yöntemi kullanarak her yerde bilinir hale geldi. biz de çeşitli tv programlarını ziyaret ederek dh yi tanıtabiliriz. sonuçta içerik ve ortam açısından inciye bin basacağımız kanaatindeyim. ki aslında dh bunu fark etmeden yaptı. mesela ben 2007 üyesiyim. o zamanlar bile "artiz ne arar la bazarda?" okuyom ben ya" gibi replikler devamlı konu dışında konuşuluyordu. bunların Türkiye'ye yayılması anca 2010 u buldu. bu açıdan çok ilerde gidiyoruz.

aynen ya. replikleri kullanmaktan sıkılmışken biz replikler patladı. hele bu sene haberi olan çocuklar bana geliyor bir de haberin var mı diye. incici veletler. çok sinir bir durum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.