Şimdi Ara

Cem Yılmaz'ın 1.65 boyuyla alfa olduğu gerçeği.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
5.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam her ortama her gruba her kadına öncülük ve liderlik ediyor.

• Irishman kullanıcısına yanıt
    Irishman demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Irishman

1.70 lan adam . Öldürdünüz adamı .
    Gözümle canlı kanlı gördüğüm içim söylüyorum, 1.70 olduğunu hiç zannetmiyorum. Stand up gösterisine gitmiştim zamanında. Benim omuzuma yetişmiyordu. Benden 30 cm den fazla kısaydı diyebilirim. Ben o zamanlar 1.96 1.97 civarlarındaydım.
    Yapay Zekanın Yanıtı

Cem Yılmaz'ın 1,65 Boyuyla Alfa Oluşu

Cem Yılmaz, 1,65'lik boyuyla, Türk komedi dünyasının en sevilen ve başarılı isimlerinden biridir. Yılmaz'ın kısa boyunun, onu bir "alfa" haline getirdiği yönündeki iddialar, popüler kültürde tartışılmaktadır.

Bu iddiaların temelini, alfa erkeklerin fiziksel olarak üstün ve baskın olmaları gerektiği inancı oluşturmaktadır. Ancak, son araştırmalar, boyun alfa durumu üzerinde etkili bir faktör olmadığını göstermiştir. Aslında, bazı araştırmalar, daha kısa erkeklerin, daha uzun erkeklere kıyasla daha yüksek testosteron seviyelerine sahip olduğunu bile öne sürmüştür.

Yılmaz'ın başarısı, fiziksel görünümünden ziyade zekası, karizması ve yeteneğine atfedilebilir. Komedi alanındaki yenilikçi tarzı ve keskin gözlemleri, onu Türkiye'de en saygın komedyenlerden biri haline getirmiştir.

"Cem Yılmaz Boyu" ve "Cem Yılmaz'ın Boyu Kaç" gibi aramalar, Yılmaz'ın boyunun hayranları arasında merak uyandırdığını göstermektedir. Ancak, onun alfa statüsünün boyundan ziyade yeteneklerinden kaynaklandığı unutulmamalıdır.

Sonuç olarak, Cem Yılmaz'ın 1,65'lik boyuyla alfa olup olmadığına dair iddialar, bilimsel kanıtlarla desteklenmemektedir. Başarısı, fiziksel özelliklerinden değil, yeteneği ve kişisel niteliklerinden kaynaklanmaktadır.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Cem Yılmaz'ın 1.65 boyuyla alfa olduğu gerçeği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0988D7594

Cem Yılmaz'ın 1.65 boyuyla alfa olduğu gerçeği.
    Bu ne la
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

Bu ne la

Alıntıları Göster
    Type - 1 Alpha Man
  • Alfalık paraya bakar. Paran yoksa hic bir kız takmaz alfa havalarına güler hatta.
  • boyu 1.70 değil miydi yaw
  • paran olsun sende alfa olursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydınayhan

bir de ekleyebilsen
  • seni alfa yapan en önemli özelliklerden biridir çene

eğer ağzın laf yapmıyorsa istiyorsan heykel gibi adam ol istediklerini elde edemezsin

ortalama bir tip + ağız ise seni tanrı yapar

paraya önem verilen ilişkilere girmiyorum.
  • Adamın ağzı laf yapıyo çünkü.Nabza göre şerbet veriyor.Nerde ne yapacağını çözmüş.
  • 1.70 lan adam . Öldürdünüz adamı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irishman

1.70 lan adam . Öldürdünüz adamı .
    Gözümle canlı kanlı gördüğüm içim söylüyorum, 1.70 olduğunu hiç zannetmiyorum. Stand up gösterisine gitmiştim zamanında. Benim omuzuma yetişmiyordu. Benden 30 cm den fazla kısaydı diyebilirim. Ben o zamanlar 1.96 1.97 civarlarındaydım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vernon Schillinger -- 3 Eylül 2018; 2:38:47 >
  • Sen sırıksan adam ne yapsın .. 1.70 var boyu ben de gördüm zaten . Benle yakındı boyu . Benim boy 1.73 .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vernon Schillinger

Alıntıları Göster
    O zamanlar 1.96 1.97 civarındaysan şimdi 2.10 filansın herhalde hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

Bu ne la

Alıntıları Göster
    216 v arif
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0988D7594

O zamanlar 1.96 1.97 civarındaysan şimdi 2.10 filansın herhalde hocam.

Alıntıları Göster
    gökan
  • komik ve zengin olduğu yetmiyormuş gibi defne samyeli yi götürüyor adam be çok kıskanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zurnalog

gökan

Alıntıları Göster
    Görüyorum ki hala karalıklardasın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.