Şimdi Ara

Deri Koltuk Bakım ??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
5.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam aracımda krem deri var ve mayıs ayında almıştım. Alırken deri koruma yaptırmıştım ama şimdi özellikle sürücü koltuğunun kırışmaya ve rengini biraz kaybetmeye başladığını görüyorum neyle temizlenir sütü felan var sanırsam siz ne yapıyorsunuz fikri olan var mıdır ??

• yılda bir ila dört kez temizleme sütüyle bakım yapılması gerektiği belirtilmiş..ben de geçen yıl nisanda almıştım..aracı bakıma vereyim sonra kendim yapacağım..volvoda ürün varsa onu alacağım..yoksa da marketlerde falan var deri ürünleri...

Deri Koltuk Bakım ??
  • bu işlemi kendinde yapabilirsin

bu konuda en kaliteli perakende ürün

meguiars Gold Class Deri Yüzey Temizleyici ve Koruyucu Losyon 31TL. 414 ml.

ürün acıklaması ;

Ödül almış bu ürünümüz, nazik derileri, zararlı ve kaba solventler kullanmadan, tek adımda temizler ve koruma sağlar. Yüksek kaliteli temizleyiciler sayesinde derinlemesine temizler. İçerdiği özel yağlar, suni parlaklık ve yapışkanlık değil, derinin nemlenip nefes almasına olanak verir.

resim olarak da şu ;

Deri Koltuk Bakım ??

bu ürünü uygulamak için sünger ped kullanmanız gerekiyor bu marknında var sarı renk 5 tl.

marketlerde satılan ürünlerden cok daha kaliteli ve güzel sonuçlar veren bir ürün bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NİTROUS666 -- 9 Şubat 2010; 19:22:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NİTROUS666

bu işlemi kendinde yapabilirsin

bu konuda en kaliteli perakende ürün

meguiars Gold Class Deri Yüzey Temizleyici ve Koruyucu Losyon 31TL. 414 ml.

ürün acıklaması ;

Ödül almış bu ürünümüz, nazik derileri, zararlı ve kaba solventler kullanmadan, tek adımda temizler ve koruma sağlar. Yüksek kaliteli temizleyiciler sayesinde derinlemesine temizler. İçerdiği özel yağlar, suni parlaklık ve yapışkanlık değil, derinin nemlenip nefes almasına olanak verir.

resim olarak da şu ;

Deri Koltuk Bakım ??

bu ürünü uygulamak için sünger ped kullanmanız gerekiyor bu marknında var sarı renk 5 tl.

marketlerde satılan ürünlerden cok daha kaliteli ve güzel sonuçlar veren bir ürün bu.

saol bilgin için bnde turtlewaxın platinum bi serisi aldım en iisinden 34 tl ye ama henüz kullanmadım. denicez bakalım nasıl olcak. kolay gelsin ;)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.