Şimdi Ara

derin çizikler..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün öğle aşağıya bir indim ki arabanın kaputunda, sol ön çamurlukta, sol kapıda yaklaşık 1mm derinliğinde muhtemelen sivri (çivi gibi) birşey ile yapılmış çiziklerle karşılaştım.. o... ço.....nun birtanesi araba apartmanın otoparkında olmasına rağmen arabayı resmen berbat etmiş.. üstelik benim yanımdaki başka bir aracı da mahvetmiş onunki daha berbat.. benim kaputta 50 cm'lik iki adet, sol ön kapıda yaklaşık 50 cm'lik bir adet ve sol ön çamurlukta 7-8 adet yaklaşık 10 cm'lik çizik mevcut.. ne yapacağımı bilmiyorum, sen arabaya gözün gibi bak boya korumaydı cilaydı uğraş, yıkamayı bile başkalarına güvenme, pi..'n bir tanesi gelsin mahvetsin.. moralim çok bozuk şu anda ne yapacağım kara kara düşünüyorum önerisi olanlardan yardım bekliyorum.. kesin boya gerekli gibi görünüyor.. allah ikiyakalarını bir araya getirmesin inşallah..

• çok geçmiş olsun..benimde başıma geldi buna benzer şeyler gerçektende çok sinir bozucu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sNaP_21

çok geçmiş olsun..benimde başıma geldi buna benzer şeyler gerçektende çok sinir bozucu..
    Geçmiş olsun dostum bende az önce marşpiyeli vurdum belediyenin gerizekalı işinden dolayı. boyası kalktı çok kötü ezildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollonx

Geçmiş olsun dostum bende az önce marşpiyeli vurdum belediyenin gerizekalı işinden dolayı. boyası kalktı çok kötü ezildi.

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim sana da geçmiş olsun apollonx ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: drorcun

teşekkür ederim sana da geçmiş olsun apollonx ..

Alıntıları Göster
    benim arabayıda durmadan çiziyo şerefsizler bana tanıdık biri gıcıklığına çiziyomuş gibi geliyor
    .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sambut

benim arabayıda durmadan çiziyo şerefsizler bana tanıdık biri gıcıklığına çiziyomuş gibi geliyor
    .

Alıntıları Göster
    oç'ları
  • quote:

oç'ları

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: drorcun

oç'ları

geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

quote:

Orjinalden alıntı: drorcun

oç'ları

geçmiş olsun

Alıntıları Göster
    sağolun...
  • quote:

sağolun...

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun malesef devir çok bozuk pasta cilayla kapanır belki ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: historiyst_45

Geçmiş olsun malesef devir çok bozuk pasta cilayla kapanır belki ...

Alıntıları Göster
    bugün autokinge ve sonaxa gittim boyadan başka çaresi yok dediler..
  • quote:

bugün autokinge ve sonaxa gittim boyadan başka çaresi yok dediler..

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Geçmiş olsun

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun sinir bozucu bir olay gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fastdriver.

Geçmiş olsun sinir bozucu bir olay gerçekten

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim Allah kimseye göstermesin inşallah..
  • quote:

teşekkür ederim Allah kimseye göstermesin inşallah..

Alıntıları Göster
    geçmiş olsun benimde sağ arka kapıda vardı öyle bir çizik hangi akla hizmet yaparlar bunu aklım ermiyor maalesef çivi veya derin anahtar çiziklerinde pasta kurtarmıyor benim akskomun anlaşması olduğundan autokingde yaptırmıştım gayette güzel yaptılar ikitelli şubesini tavsiye edebilirim açıkcası temiz iş çıkardılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W_R_11

geçmiş olsun benimde sağ arka kapıda vardı öyle bir çizik hangi akla hizmet yaparlar bunu aklım ermiyor maalesef çivi veya derin anahtar çiziklerinde pasta kurtarmıyor benim akskomun anlaşması olduğundan autokingde yaptırmıştım gayette güzel yaptılar ikitelli şubesini tavsiye edebilirim açıkcası temiz iş çıkardılar.

Alıntıları Göster
    auto king tek çözümün boya olduğunu söyledi.. şimdilik boyatmayı düşünmüyorum paslanmasın diye rotuş boyası ile çizikleri kapatacağım biraz sırıtacak ama çizikten iyidir..

• quote:

auto king tek çözümün boya olduğunu söyledi.. şimdilik boyatmayı düşünmüyorum paslanmasın diye rotuş boyası ile çizikleri kapatacağım biraz sırıtacak ama çizikten iyidir..

Alıntıları Göster
    resim var mı acaaba :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: multispace

resim var mı acaaba :(

Alıntıları Göster
    bunun çözümü yok sen yaptırırsın yine çizerler.ben artık sıkıldım sürekli çiziyorlar.bu iş özellikle çocuklar yapıyor, çünkü nedense kışın azalıyor çünkü sokakta çocuk yok,yazın vay halime. bu çocuklarda harbi bi gerizekalılık var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: power-pc

bunun çözümü yok sen yaptırırsın yine çizerler.ben artık sıkıldım sürekli çiziyorlar.bu iş özellikle çocuklar yapıyor, çünkü nedense kışın azalıyor çünkü sokakta çocuk yok,yazın vay halime. bu çocuklarda harbi bi gerizekalılık var.

Alıntıları Göster
    sırf bu yüzden beyaz istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRHaN50

sırf bu yüzden beyaz istiyorum

Alıntıları Göster
    çok geçmiş olsun malesef etrafta aile terbiyesi almamış şerefsizler çok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: full_speed_89

çok geçmiş olsun malesef etrafta aile terbiyesi almamış şerefsizler çok...

Alıntıları Göster
    Ben de arabayı yıkadım bugün.Malum beyaz renkte kirli olunca çizik falan belli olmuyor.Sağ arka kapıda aşağı doğru uzanan bir kir gibi pislik var.Ne yapsam çıkmadı.Sonra boyacı arkadaşın yanına gittim.Japon yapıştırıcısı dökmüş yaratığın biri.En az on dakika uğraştı metal bir spatula cinsi birşeyle çıkardı ve pasta ile sildi ve çıktı nihayet çok şükür.Malesef devir çok bozuk heleki güzel araban varsa çekemeyeni de çok oluyor.Kangoo var bende gerçi ama yine de oluyor bazen işte ...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.