Şimdi Ara

Destruction ve immortality itemler 12D Çevirirken Sun mu oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet Coinle alınan iki tür item var bunlar 12Dye geçince ikisi de sun mu oluyor aralarında bi fark var mı ?

• İmmortality +3 olarak Destruction +0 olarak geçiyormuş . Ama benim kafamı asıl kurcalayan konu , tüm seti giyince yine +4 ve +2 vericek mi ?
    Bende normal İmmortality set var Magic olucak çevirince ama tüm seti giyince +4 vericek mi bana , bende bunun cevabını arıyorum . İnşallah bilen biri vardır da cevaplar şu soruları .
  • Sanmıyorum özelliğinin devam edeceğini çünkü herkez elinden çıkarmaya çalışıyo normal immortalty seti. ama yinede araştırayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetesiz

Sanmıyorum özelliğinin devam edeceğini çünkü herkez elinden çıkarmaya çalışıyo normal immortalty seti. ama yinede araştırayım

Sevinirim ağa bi cevap bulursan buna .
  • Senin için öğrendim dostum normal immortalty ve destruction set normal +7 gibi yani magic(sos) iteme çeviriliyo ve çok kişi şikayetci adil değil diye
  • oyunu iyice karıştırdılar :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrunKeNN PunK

oyunu iyice karıştırdılar :S

Her yerde powerlar novalar kaynıyodu iyi oldu böyle değişiklik yanlız 12d ile oyun tamamen paraya döndü parayı basan + yıda basar
  • SonOsmanli41 diyorum gidiyorum
  • parası olanda basamıyoki:D 20 den fazla denedim bugün silaha ve hala +0 bigwarlike diye bi eleman var poseidonda adam 2 parça iteme 10 1 iteme 8 basmıştı 11 e patlatmış kırık.
  • dün 3 kere şu yeni silahları adam +7 yaptı.
    +8 atamadı global sayesinde gösteriyordu. Ben +4'ü zor basıyorum arkadaş millet 8e 9a gidiyor
  • Bakalım bi 1000 silk çekecem yarına deneyecem + işini
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.