Şimdi Ara

Dex-forte kullanan var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
11.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar küçük bi kaza geçirdim epey ağrım var doktora kontrole gittim sıkıntı yok.
    Ağrı kesici almak istiyorum ama dex forte duydum epey iyi olduğuyla ilgili.
    Şurda 22 tl olduğu yazıyor
    İlacabak - İlaç rehberİnİz
    DEX-FORTE 50 MG 30 FILM TABLET
    http://www.ilacabak.com/dex-forte-50-mg-30-film-tablet-15537
    doğru mu bilemedim.
    Doktorun yazması gerekir mi bu ilacı ?

Bi de arvelese göre epey pahalı o 10 liraymış ( o da burda yazıyor :
    İlacabak - İlaç rehberİnİz
    ARVELES 25 MG FILM KAPLI TABLET (20 TABLET)
    http://www.ilacabak.com/arveles-25-mg-film-kapli-tablet-20-tablet-5941
    )
    hangisi iyi olur ?

teşekkürler

• Yapay Zekanın Yanıtı

Dex-Forte Kullanıcı Yorumları ve Bilgileri

Dex-Forte, ağrı kesici ve iltihap giderici olarak kullanılan bir ilaçtır. Eğer Dex-Forte kullanmayı düşünüyorsanız, diğer kullanıcıların deneyimlerinden haberdar olmak isteyebilirsiniz.

Dex-Forte Kullananlar

Birçok kişi Dex-Forte'u baş ağrısı, diş ağrısı ve kas ağrısı gibi hafif ila orta şiddette ağrıları tedavi etmek için kullanmaktadır. Genellikle etkili bir ağrı kesici olarak kabul edilir.

Dex-Forte Öldürür Mü?

Dex-Forte'un önerilen dozlarda kullanılması güvenlidir. Bununla birlikte, aşırı dozda alınırsa ciddi yan etkilere neden olabilir. Yüksek dozlar kusma, baş dönmesi ve hatta ölüme yol açabilir.

Dex-Forte Kullananların Yorumları

Çevrimiçi platformlarda, Dex-Forte kullanan kişilerin yorumları genellikle olumludur. Birçok kullanıcı ağrı kesici etkisinden memnun olduğunu bildirmektedir. Ancak bazıları mide bulantısı ve baş ağrısı gibi yan etkiler yaşamıştır.

Dex-Forte Güçlü Mü?

Dex-Forte, ibuprofen ve parasetamol içeren güçlü bir reçeteli ilaçtır. Bu bileşenler birlikte ağrıyı ve iltihabı etkili bir şekilde azaltır.

Öneriler

Dex-Forte'u kullanmadan önce mutlaka doktorunuza veya eczacınıza danışmanız önerilir. İlacı yalnızca önerilen dozlarda ve sürede kullanmalısınız. Ağrı şiddetliyse veya birkaç günden fazla sürerse tıbbi yardım almalısınız.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Merhaba, bir adet dex-forte ilacı 2 tane Arveles ilacı kadar deks-ketoprofen içerir. Yani bir tane Dex Forte maliyet olarak neredeyse 2 tane Arveles kadar maliyet demektir. Fiyat farkı bu nedenle olabilir. Ancak sizden ricam bu ilacı doktor önerisi olmadan kullanmamanız. Evet çok güçlü ağrı kesici ancak böbrek, mide ve kalp için ciddi yan etki riski taşır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.