Şimdi Ara

DH FİFA ULTİMATE TEAM DUAYENLERİ KULÜBÜ [PS4] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
10
Favori
3.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oynanmayacak kadar da kötü sayılmaz hocam. Öfke kontrolü için kullanilabilecek etkili bir oyun yapmış adamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ramessy R kullanıcısına yanıt
    Atın ölümü arpadan misali oynuyoruz zaten bizde Fakat grup dağınık ondan kardeşim..
  • selam. bende liglere katılmak isterim. gruba üye olmak isterim
    DH nick drmd
    psn: drmustafadinc
    sevgiyle kalın...
  • Buralar bu senenin kötü oyun olmasi ilgiyi azaltti fifa 17 nasıl olacak merak ediyoruz umarım iyi bir oyun olur

• Selam gençler. Bakıyorum da bitmiş buralar. Herkes fifa 17'yi bekliyor gibi. ps4 için fifa 16 hakkı olan var mı? Ücreti ile. PS4'ü yeni aldım. Bir de bu sene ps3'te oynadığım Ultimate team'den ps4'te faydalanabiliyor muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamitek

Selam gençler. Bakıyorum da bitmiş buralar. Herkes fifa 17'yi bekliyor gibi. ps4 için fifa 16 hakkı olan var mı? Ücreti ile. PS4'ü yeni aldım. Bir de bu sene ps3'te oynadığım Ultimate team'den ps4'te faydalanabiliyor muyum?

Ooo hosgeldin doktorr , bu seneki oyun bana sonunda kalp krizi geçirtti , ciddi , maalesef faydalanamıyorsun bu sene ps3 ve ps4 marketleri bile ayrıldı , aşağıda linkini verdim konunun zaten biliyorsundur , iyi oyunlar

http://forum.donanimhaber.com/m_109819213//tm.htm#109819213

• quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

Orijinalden alıntı: mamitek

Selam gençler. Bakıyorum da bitmiş buralar. Herkes fifa 17'yi bekliyor gibi. ps4 için fifa 16 hakkı olan var mı? Ücreti ile. PS4'ü yeni aldım. Bir de bu sene ps3'te oynadığım Ultimate team'den ps4'te faydalanabiliyor muyum?

Ooo hosgeldin doktorr , bu seneki oyun bana sonunda kalp krizi geçirtti , ciddi , maalesef faydalanamıyorsun bu sene ps3 ve ps4 marketleri bile ayrıldı , aşağıda linkini verdim konunun zaten biliyorsundur , iyi oyunlar

http://forum.donanimhaber.com/m_109819213//tm.htm#109819213

Hoş bulduk Tarık,sağol. Geçmiş olsun.Umarım ciddi değildir. Oyun her sene artan şekilde kanserojen, kriz davetkarı. Yine de oğlanla beraber oynuyoruz arada.Yardım için teşekkürler.

• mamitek kullanıcısına yanıt
    Sorma direkten döndüm , 3 tane stend takıldı , oğlanları bende oynatıyorum single draft modunda geçen toty sosa çıkardılar bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

Sorma direkten döndüm , 3 tane stend takıldı , oğlanları bende oynatıyorum single draft modunda geçen toty sosa çıkardılar bana

Çok çok geçmiş olsun Tarık. Dikkat et. Doktorun yasaklar listesinde Fifa yoktur umarım.
  • mamitek kullanıcısına yanıt
    Eywallah , tşkler
  • Tarık bey nerdesiniz fifa 17 az kaldı :)

• Sütten ağzı yanan, yoğurdu üfleyerek yer misali tık yok burda

• Hacı ne yaptın oynadınmı demoyu?

• OLYMPE kullanıcısına yanıt
    Cihazsiz kaldim , bi ps4 almaya calisiyorum , oynayamadim demoyu ama full surum ile arasinda hep fark oluyor , sigara gibi su melet onsuzda olmuyor

• Tafo-1907fifa kullanıcısına yanıt
    Burdayim cano takipteyim , ucuza bi ps4 yapmaya calisiyorum

• Fifaz kullanıcısına yanıt
    Elini çabuk tut Cano bekliyoruz seni😊

• Tafo-1907fifa kullanıcısına yanıt
    Hazirlanin ozlenen ve beklenen turnuvalarla donuyorum..

• Fifaz kullanıcısına yanıt
    Bekliyoruz heyecanla👍👌😎

• Hazır kıta bekliyoruz kardeşim.
  • ekleyebilirsiniz beni de arkadaşlar, PC de hileyle savaşmaktan bıkıp PS4 aldım, FIFA 17 de turnuvalarda aranızda olmak isterim
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.