Şimdi Ara

DH Forum Yönetimine Açık Çağrı :Lütfen -18 Uygulansın (çok ciddi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buradan yönetime açık çağrı yapıyorum.özellikle konudışı bölümü ve diğer forumlar 13-14 yaşındaki elemanlarla doldu. hangi konuya yorum yapacak olsam rütbe atlamak için saçma sapan yorumlar yapıyolar ve konu başlığı açıyolar.ciddi ciddi bi sorunu anlatmaya çalışanlarla çocuksu biçimde dalga geçiyolar ve oldukça bayağılandırıyolar..bu saatte yazdım ki çoğu yatmış oluyo bu saattee.babaları kızdığı için

• Yaşa göre yorum yapan zihniyetide yasaklamak lazım öyleyse?
  • ne kadar çok adam o kadar çok para
  • n yaparsınız işte. yazmak için gereksiz yere forumu meşgul ettiklerini düşünüyorum. aslında yetişkinlerin bölümü ayrı olsa fena olmaz hani :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

ne kadar çok adam o kadar çok para
    -18 18 yaş altı demek değil mi?
    kendinle çelişiyorsun bro.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakanki

Buradan yönetime açık çağrı yapıyorum.özellikle konudışı bölümü ve diğer forumlar 13-14 yaşındaki elemanlarla doldu. hangi konuya yorum yapacak olsam rütbe atlamak için saçma sapan yorumlar yapıyolar ve konu başlığı açıyolar.ciddi ciddi bi sorunu anlatmaya çalışanlarla çocuksu biçimde dalga geçiyolar ve oldukça bayağılandırıyolar..bu saatte yazdım ki çoğu yatmış oluyo bu saattee.babaları kızdığı için

konu dışında mesaj sayısı artmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Taylır Dördın

quote:

Buradan yönetime açık çağrı yapıyorum.özellikle konudışı bölümü ve diğer forumlar 13-14 yaşındaki elemanlarla doldu. hangi konuya yorum yapacak olsam rütbe atlamak için saçma sapan yorumlar yapıyolar ve konu başlığı açıyolar.ciddi ciddi bi sorunu anlatmaya çalışanlarla çocuksu biçimde dalga geçiyolar ve oldukça bayağılandırıyolar..bu saatte yazdım ki çoğu yatmış oluyo bu saattee.babaları kızdığı için

konu dışında mesaj sayısı artmıyor
    Başlık fail.

• quote:

hocam 16 yaşındayım konu dışında takılmam sorun olurmu senin için?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C9BF64E75

-18 18 yaş altı demek değil mi?
    kendinle çelişiyorsun bro.

Alıntıları Göster
    arkadaşa bu gece yarısı 18ine bastı heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Twelve

quote:

hocam 16 yaşındayım konu dışında takılmam sorun olurmu senin için?
    başlık fail falan diil..18 yaş altı olmasın demek bu..yada ayrı bi bölüm açılsın onlar için..yetişkinler için ayrı bölüm değil -18 için..ok?

• quote:

başlık fail falan diil..18 yaş altı olmasın demek bu..yada ayrı bi bölüm açılsın onlar için..yetişkinler için ayrı bölüm değil -18 için..ok?

hmm ok bb
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

ne kadar çok adam o kadar çok para
    o yüzden ciddi konular konu dışı özelde.. canı sıkılan saçmalamak isteyen herkes konu dışında..
  • quote:

hadi baslık fail değil diyelim ama fail
    senin imza nolcak o fail father
    double fail

hayatın fail arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: amet42

o yüzden ciddi konular konu dışı özelde.. canı sıkılan saçmalamak isteyen herkes konu dışında..

Alıntıları Göster
    35 yaşına gelmiş adam hala aklın yaşta olup olmadığını anlayamamış ya, iyi geceler.
  • quote:

Alıntıları Göster
    ayrıca da 18 ime basalı 19 yıl oldu..
    konu başlığının ne demek istediğini bazılarının henüz anlayamayacak kapasitede olduğunu görünce akıl yaşta diil baştadır sözünün hakkınıda ayrıca vermek gerekiyo galiba.
    yada mesela şöyle söyliyim -18 için konu dışının ismi değiştirilsin ve -18 olsun.
    orada alt bölümler olsun.
    mesela:
    otobüste gördüğüm kız bl,kasiyer kız bl,
    kız işi çok ciddi bl
    ,sınıftaki kız bl
    ,sizce nasıl olmuş bölümü
    ,sizce ne yapmalıyım
    ,hangisini seçmeliyim
    ,masturbasyon zararlımıdır?
    ,hangi jöle?,hip hop bölümü,
    benden büyük bi kız bana aşık oldu bölümü vs vs vs

• quote:

Orijinalden alıntı: DanGWaR

35 yaşına gelmiş adam hala aklın yaşta olup olmadığını anlayamamış ya, iyi geceler.

İyi geceler.
  • quote:

ayrıca da 18 ime basalı 19 yıl oldu..
    konu başlığının ne demek istediğini bazılarının henüz anlayamayacak kapasitede olduğunu görünce akıl yaşta diil baştadır sözünün hakkınıda ayrıca vermek gerekiyo galiba.
    yada mesela şöyle söyliyim -18 için konu dışının ismi değiştirilsin ve -18 olsun.
    orada alt bölümler olsun.
    mesela:
    otobüste gördüğüm kız bl,kasiyer kız bl,
    kız işi çok ciddi bl
    ,sınıftaki kız bl
    ,sizce nasıl olmuş bölümü
    ,sizce ne yapmalıyım
    ,hangisini seçmeliyim
    ,masturbasyon zararlımıdır?
    ,hangi jöle?,hip hop bölümü,
    benden büyük bi kız bana aşık oldu bölümü vs vs vs

Alıntıları Göster
    utanmadan bide teklif sürüyo
    seni yerler burda

• quote:

Orijinalden alıntı: Felix Felicis

seni yerler burda

Alıntıları Göster
    Burdan(Konu Dışı) rütbe kazanamazlar onlarda bunun farkında bence sende bunu farketmelisin. Yaşı yasaklayamazsın tesbit zor ayrıca yaşından olgun olanlara yazık olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felix Felicis

seni yerler burda

Alıntıları Göster
    Yapacak birşey yok foruma girmelerini engelliyemezsin doğru düzgün yorum yapmaları lazım onun içinde konu dışı özel var diyorlar ama sadece onlada olmuyor forum konu dışından ibaret değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karizmatikemmi

Yapacak birşey yok foruma girmelerini engelliyemezsin doğru düzgün yorum yapmaları lazım onun içinde konu dışı özel var diyorlar ama sadece onlada olmuyor forum konu dışından ibaret değil

Alıntıları Göster
    ben de 17yim ama yasak gelirse çok memnun olurum bu ortam için 1 yıl beklerim .
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.