Şimdi Ara

diasa 8kiloluk deterjan 14 lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
3.027
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Deneyip sonucunu da paylaşırsan sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Deneyip sonucunu da paylaşırsan sevinirim
    Adı soyadı yok mu bu deterjanın?
  • diasanın kendi marka zaten içerikleri aşağı yukarı aynı şok market ve a101 e baktım a101de 7kgluk bingo 21 lira akşama doğru çamaşıları atacam yazarım sonuçta çok yüksek beklentim yok maksat temizlesin
  • ahmetkavak A kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam...
  • Bazı deterjanlar deterjan gözünde donup kalıyor (persil gibi) bu da öyle mi acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: instructor12345

Bazı deterjanlar deterjan gözünde donup kalıyor (persil gibi) bu da öyle mi acaba...
    Bence çek satış & takas bölümünden 20 TL'lik çek satın alıp Hb'dan daha kaliteli bir deterjanı daha uygun bir maliyetle alabilirsiniz.
  • dün kullandım persil kaliteli donmaz sanırsam. benimki donmadı içine bir ölçekte vernel koydum iyiydi. hb de hangi bölümde çek takas yapılıyor linkini eklerseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkavak

dün kullandım persil kaliteli donmaz sanırsam. benimki donmadı içine bir ölçekte vernel koydum iyiydi. hb de hangi bölümde çek takas yapılıyor linkini eklerseniz sevinirim.

Temiz yıkadı mı?
    Annem matkadız deterjan alma temiz yıkamaz dedi
  • matkadız nedir bilmiyorum ancak önceden aldığım bazı ucuz deterjanlarla çamaşırlarda toz halde deterjan kalmıştı bunda birşey görmedim gayet temiz yıkadı memnun kaldım işin açıkçası. ariel gibi keskin bir parfüm kokusu yok zira vernel koymuştum o destekledi.
  • Markasız deterjanlar demek istemiştim.
  • nediyim bilmiyorum tercih meselesi şimdi 5 kgluk 25 lira olan deterjan yerine 8 kilolık 14 lirayı tercih ettim. içerikleri aşağı yukarı aynıdır sanırsam kokusu belki farklıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkavak

dün kullandım persil kaliteli donmaz sanırsam. benimki donmadı içine bir ölçekte vernel koydum iyiydi. hb de hangi bölümde çek takas yapılıyor linkini eklerseniz sevinirim.

Donanimhaber forumdaki çek satış ve takas bölümünden 20 tl lik hepsiburada çeki satan arkadaşlardan 9-12 tl aralığındaki fiyatlarla çek satın alıp bu çeki hepsiburada sitesinde deterjan alırken veya diğer ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz.
  • Ben 2 adet aldim. Fiyat cok uygun , umarim cok dandik degildir. Yoksa bir de hanimin dirdirini cekecez :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoodan

Ben 2 adet aldim. Fiyat cok uygun , umarim cok dandik degildir. Yoksa bir de hanimin dirdirini cekecez :)
    bende o deterjana birde yüzde 35 indirim sağlayan kupon var almadım..nasıldır diye emin olamadım

onun yerine persil jel aldım dia dan..2 adet 9 a geliyor kuponla
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer14

bende o deterjana birde yüzde 35 indirim sağlayan kupon var almadım..nasıldır diye emin olamadım

Ne kuponu hocam nasıl edindiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: exe2000

quote:

DIA kartı olan müşterilerine aylık kuponlar verir. Belli ürünlerde %50 ye kadar indirim olur. En az 8 poşet ıvır zıvır aldım geçen ay, markete ödediğim meblağ 29 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: exe2000

quote:

bu ay çıkan kuponlardan örnekler vereyim

20 tl harca 2 tl indirim kuponu...

8 ürüne yüzde 10 facebook indirim

dia tepsi börek yüzde 25

soğan 35

yorsan kaymak 25

söke un 30

oda kokusu 30..500 ml neredeyse 1,1 kuruşa mal oluyor

sıvı bulaşık 30

dixi 25

peçeteler 25

yedigün yüzde 30...1 lt yedigün neredeyse 1 tl oluyor

polonezköy peynirler hellim,ezine klasik keçi dil peynirleri yüzde 25

dia tereyağ..yüzde 25..neredeyse 9,5tl civarına geliyor

cornetto yüzde 25

persil jel yüzde 35

dia ve Milano toz deterjan yüzde 40

30 tl üzerine 7 tl lik sofram dergisi hediye

ben yüzde 10 ile neredeyse her yerde aynı fiyatlı olan 5 kg şeker, 1 kg çay 5 lt sıvıyağ gibi ürünler alıyorum çok mantıklı oluyor

• Detarjan konsantre degil 35 yıkama yazıyor bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: minmax

Detarjan konsantre degil 35 yıkama yazıyor bilginize

Bunu öğrendiğim iyi oldu, saolasın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.