Şimdi Ara

Dicle Hukuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Anlaşılan forum yarısı 19-25k arasında sıralama yapmış. Öncelikle zor bi maratonu geride bıraktık, sonuçlar her ne olursa olsun hepinizi tebrik ederim. Şimdi asıl konuya gelelim. Dicle Hukuk u yazmayı düşünenlerin aklındaki soruları gidermek için bu konuyu açtım. Diyarbakir ve okul hakkındaki ki sorulari cevaplamaya hazırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Bvmaniss kullanıcısına yanıt
    diyarbakır hakkında yeterince bilgim var ama hukuk hakkında pek yok orda mı okuyorsun kardeşim
  • Sosyal ortam ve akademik kadro nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yıldız Tozu

Sosyal ortam ve akademik kadro nasıl?

Öncelikle çok büyük bir kampüse sahip ancak sosyal anlamda yapacak bir şey yok. Ancak merkeze pek uzak değil ve merkezde her türlü istediğin sosyal faaliyeti gerçekleştirebilirsin. Şuan faaliyette olan 4 büyük avm si var ve 2 tane çok büyük(ceylanpark ve forum) avm nin inşatı devam ediyor. Şimdi akademik kadroda 2 prof 4 doç ve birçok yardımcı doç var. Bu konuda takdiri size bırakıyorum. Ancak diğer hukuklarda olduğu gibi derslerde öğrenci sayısı yok denecek kadar azdır. Diyarbakırda yaşam o kadar pahalı değil ve rahattır. Yazları aşırı sıcaktır. Bu kadar aklıma geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: siabend

diyarbakır hakkında yeterince bilgim var ama hukuk hakkında pek yok orda mı okuyorsun kardeşim

Yok kardeşim okumuyorum ancak 4 samimi arkadaşımın 3 ü orda ve okumuş gibiyim bende bu sene sınava girdim ve şuan sıralama 12k, allah kısmet ederse 9 eylül hukuka gideceğim
  • Bvmaniss kullanıcısına yanıt
    hayırlı uğurlu olsun kardeşim gönlünce olsun herşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: siabend

hayırlı uğurlu olsun kardeşim gönlünce olsun herşey

sağol kardeşim
  • Up Up Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.