Şimdi Ara

DIGITAL CAMERA ALICAM - YARDIIIIMMMM (aldım .ama)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADASLAR 100 mılyon cıvarı kalıtelı bır dıgıtal fot. mak. arıyoruz min. 2 megapıksel olacak
    onerılerınızı beklıyorum yarın alıcam

• http://forum.pclabs.gen.tr/index.php?showtopic=17877

Bir arkadaş 110milyona Orite VC3210 satıyor. O fiyata daha iyisini alabileceğinizi sanmıyorum. Ben şahsen kullanıyorum ve memnunum. İncelemesi için:
    http://www.teknolojik.net/donanim/orite_vc3210/index.html adresine göz atabilirsiniz.

• arkadaslar hadı yenı alıcam ben creatıve pccam300 almayı dusunuyorum 99 mılyona buldum ınternette 199 mılyon ??????
  • biraz once aldım kipadan creatıve pccam 300 aldım ınternette fıyatı 199 mılyon ben 99 mılyona aldım
    ancak eve gelıp actım ve foto cektım ama cok kotu kalıtesı
    tasarımı guzel 70 sn ses+ goruntu
    35 dk da ses kaydı yapabılıyor ama olmadı begenmedım kuzenımde 40 mılyonluk datron var o da yanımda o bıle daha ıyı
    1.3 mega pıksel miş ama neden bukadar kalıtesız anlamadım...
    buyuk bır ıhtımal yarın gerı verıcem cunku 15 gun deneme suresı var Allahtan
    siz ne diyorsunuz bu işe
  • [evlol] Yaaa! ulu sözü dinlemessen böyle olur..bulabileceğin en kötü makineyi almışsın..Bence biraz daha para biriktir kodak cx4200 yada hp falan al en azından..o fiyatlara iyi bir makine bulamassın..orite biraz daha iyi ama cdd sensörlü makine den şaşma..ne demişler ne kaaa peree o kaaa köfteee[evlol]
  • +1
  • o kadar da degıl öldürmeyin sizde sanki creative dandik marka ben sadece bıraz daha profesyonel bişey istiyorum o kadar... ama ozellıklerı cok ıyı bırkacgun denıycem bakalım olmazsa gerı verıcem
  • CMOS sensörlü alacağına üzerine biraz daha para koyup CCD sensörlü alman çok çok daha yii olacaktır
  • şimdi geri verdim adamlar neden geri veriyoırsun bile demedi
    TEŞEKKÜRLER KİPA BALÇOVA....
  • O makine belkide sekizinci kez geri gelmiştir.[evlol][evlol][evlol]
    .Adamlar alışmış artık..[bye]
  • bende bugün pretec dc 2300 aldım. gece çekimlerindeki ilk izlenimlerim olumlu. bakalım yarın gündüz nasıl çekecek.
  • orite çok iğrenç hiç tavsiye etmem...
  • Arkadaşlar şu anda piyasada değil 100 milyona 150$ kaliteli makina yok en ucuzları 200$ dan başlıyor Daha ucuzu ya bozuktur ya da dijital kamera taklidi yapan webcam

• MRWORLD bu linkleirni verdiklerin arasında tercih edebildinmi? bende alıcam da karar veremedim??
  • Arkadaşlar yukarıda linki görülen makinalar benim önceki postumdaki tanımlardan 2. guruba giriyor... CMOS sensor 2 standarda sahip birisini webcamlar diğerini SLR makinlar kullanıyor. Efektif pixel sayısı çok görünsede renk ve pixelerasyon problemleri bulunan Webcam için geliştirilmiş 1. standart yüzölçümü arttırılarak DC de kullanılmakta fakat keskinlikten uzak...
    Haberiniz olsun
  • peki 200 mil c,varı en kullanışlı makina hangisi olabilir
  • daha karar veremedım ama aynı sekılde deneme suresı var 15 gun ıkısını de deneyıp oyle karar verıcem.ham- solo nun dedıgınden bısey anlayamadım ama teknık bılgı bu tarz konularda şart emınım dogrudur dedıklerı ama bıraz daha açık olursa sevınırız ham-solo
  • Hocam kusura bakma da madem yardım istiyorsun birazcık yazılanları oku...Birincisi 100milyona fotoğraf makinesi alamazsın.

O fiyata alabileceğin en iyi makine Orite Vc3210 (150milyon)dur. Söylediğin linkteki makineler CMOS sensörlü yani 10Mpixel olsa alıcağın kalite Orite'dan çok fazla olmayacaktır o yüzden 200milyon ve üzeri verebiliyosan Kodak filan al,yok benim 150milyonum var dersen Orite yeterli.Ama 250milyon veripte dandik CMOS sensörlü bi makine alırsan burda boşa konuşuyoruz demektir.
  • Hocam kusura bakma da madem yardım istiyorsun birazcık yazılanları oku...Birincisi 100milyona fotoğraf makinesi alamazsın.

O fiyata alabileceğin en iyi makine Orite Vc3210 (150milyon)dur. Söylediğin linkteki makineler CMOS sensörlü yani 10Mpixel olsa alıcağın kalite Orite'dan çok fazla olmayacaktır o yüzden 200milyon ve üzeri verebiliyosan Kodak filan al,yok benim 150milyonum var dersen Orite yeterli.Ama 250milyon veripte dandik CMOS sensörlü bi makine alırsan burda boşa konuşuyoruz demektir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.