Şimdi Ara

Digital Fotoğraf Makinesi Şarjlı Pilleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Dijital Fotoğraf Makinesi konusunda birçoğunuzun uzman olduğunu gördüm. Benim derdim şöyle:
    Benim 1 adet Minton MDC1500 fotoğraf makinem var. Ona şarjlı pil almak isityorum. Kitapçığında piller için aynen şunu yazmış:
    2 pcs of AA alkaline Ni-MH piller
    Sizce hangi marka ve model şarjlı pil almalıyım. TEŞEKKÜR EDERİM.

• forumda daha önce uzun uzun tartışmıştık bu konuyu..aratırsan kolaylıkla bulabilirsin..saygılar..
  • GP tavsiye edebilirim uzun süre kullanıyorsun..Ni-MH pil ve şarj aleti alacaksan eğer bilinen ve tanınan marka almaya özen göster derim ok mümkünse oldukça yüksek amper olanlardan al
  • Forumda arattım yok mümkünse direk link ver

Evet başka tavsiyesi olan.
  • GP pillerde 1800Amper ile 2500Amper ne fark var? Yani bunlar nedir?
    Birde GP Piller evdeki normal şarj cihazlarıyla şarj edilebilirmi?
  • quote:

Forumda arattım yok mümkünse direk link ver

Evet başka tavsiyesi olan.

Üslubun çok hoş gerçekten..buyur sana link...

http://forum.donanimhaber.com/m_1816605/tm.htm
  • sorduğun soruda cevabı var zaten 1800 Amper mi çok dayanır yoksa 2500 amper mi? Sana tavsiyem her marka pili kendi şarj cihazı ile şarj etmen (yabi bu kaliteli makineler için geçerli) ok..internetden aratırsan istediğin marka ve cihazı bulabilirsin..aşağıda iki adres veriyorum girip incele bi istersen..
    www.hepsiburada.com
    www.baskuda.com
  • Dövseydiniz abi
  • Özellikle sevgili Kayas' ın verdiği linkte oldukça fazla fikir beyan edilmiş durumda. Ama tecrübe olarak söylüyorum (Üç adet farklı şarj cihazı ve 5 ayrı marka pil kullanan biri olarak) Pilde özellikle marka çok önemli ama para kısıtlı diyorsan Çin malı GP fason ürünlerin en iyisi gibi, CFL' i alman parayı boşa atmak demek şimdi 2100' lük pillerimi uzaktan kumandada kullanıyorum. Digital makinede yeterli performansı yok. Yok para önemli değilse Kodak - Duracell - Energizer tavsiyem olur. Hatta Dört adet Kodak 2300 lük pil 10 YTL' ye gördüm yakın tarihte alacağım ve diğerlerinin hepsini kumanda, saat vb. şeylerde kullanacağım. Ha bulabilirsen 2500 mAh lık pil al. Miliamperi ne kadar yüksek olursa çekim süren o kadar artar.

http://forum.donanimhaber.com/m_1816605/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Turco -- 22 Şubat 2005, 19:35:47 >

• arkadaşım yeni makinemle uniross 2100lük şarj aleti ve pil takımı aldım ideefixeden maximuma 8 taksit harika gidiyor iki modu var 6-9 saatte şarj ediyor piller harika gididyor tavsiye ederim 3günde geliyor eline
  • gp al yarım saatte şarj eden makineside çok iyi 50 dolar civarı 4pille beraber
  • ŞArj makinesi istemiyorum bende var.
    Şarjın süresi benim için önemli değil isterse 15 saat şarj etsin.
    Benim sorum. GP piller normal şarj aletlerinde şarj edilebilirmi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.