Şimdi Ara

* Digiturk 12. yıl Hediyeleri * (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
0
Favori
11.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Yuh yaaa...10 Yıllık üyeyiz . Gelen hediye ; 3 Aylık Film Paketi...

sana iyi
    11 yıllık üyeyim 1 ay film paketi geldi
    ben ne yapayım!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkinkose -- 31 Ekim 2011; 13:30:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkinkose

quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Yuh yaaa...10 Yıllık üyeyiz . Gelen hediye ; 3 Aylık Film Paketi...

sana iyi
    11 yıllık üyeyim 1 ay film paketi geldi
    ben ne yapayım!!!

• He kullandığın pakete göre diyorsanız?
    geçen ay film paketinden maç paketine döndüm.
    herşeyi kullanıyorum digiturk'te dizi de seyrettim bu yıl paketi değiştirip film de maç da
  • Ben şuanda abonelikte 3. yılımdayım. 6 hafta film paketi kazanmıştım.Kasım ayında bitecek.Adam akıllı bir film bulamadım
  • 2 ay 5 temel paketi verdiler. hangi kanallar oluyo acaba bu bilgisi olan var mı?
  • Merhaba,
    film dizi ligtv erotik kanallar ve salonlar harici tüm kanallar açılacaktır.
    Hayırlı olsun
  • ben 4 yıllık üyeyim 5 aylık digitürk plus üyeliği verdiler ama alamayıyorum malesef.
  • Sorun nedir?
  • Parasınız ödediğimiz hakkımız olan maç yayınları içinde zart zurt digital kart doğrulaması yapıp izletmeme olayını bitirse yeter hediye falan istemiyoruz bu über kaliteli kurumdan!!!
  • hala devam ediou 4 yıllk üyeyiz
  • devam ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dijitalserkan

Merhaba,
    film dizi ligtv erotik kanallar ve salonlar harici tüm kanallar açılacaktır.
    Hayırlı olsun

Teşekkür ederim.
  • rica ederim
  • "1 ay paketinizde bulunmayan 4 adet TEMEL PAKET tanımlanmıştır." diye mesaj geldi, ne kazandım ben şimdi?
  • 61 TS 1967
    Belgesel kanalları çocuk kanalları spor kanalları (ligtv hariç) müzik ve eğlence kanalları gibi kanallar açılacaktır.Hayırlı olsun
  • bana da diğiturk plus 4 ay bedava yalnız aktivasyon ücreti için 20 ty diyor benim bir evimde digiturk var başka bir ev de bunu yapsam olur mu acaba bilgisi olan var mı evler ikiside şehir içinde birbirine 30 km uzaklıkta
  • ben yeni üyeyim
    2 adet salon filmi hediye verdiler
  • Sabri_16
    SMS göndererek, Digiturk Müşteri Hizmetleri Merkezi ni arayarak veya Digiweb Üyelik İşlemleri Paneli nden filmlerinizi aktif edebilirsiniz.Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: dijitalserkan

Sabri_16
    SMS göndererek, Digiturk Müşteri Hizmetleri Merkezi ni arayarak veya Digiweb Üyelik İşlemleri Paneli nden filmlerinizi aktif edebilirsiniz.Hayırlı olsun

Teşekkür ederim arkadaşım.
  • rica ederim
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.