Şimdi Ara

* Digiturk 12. yıl Hediyeleri * (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
0
Favori
11.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: __NeRoMaN__

quote:

Orijinalden alıntı: Blue Mountain State

Şimdi gönderdim, 8 adet salon filmi geldi. İzlemek için "filmi al" mı diyeceğiz?

evet

Sağol.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatihto

yahu benim iki üyelik var, ikisine de bir ay 5 temel paket çıktı diyor,

ara tara Temel Paket nedir bulamadım, bi de 5 tane.. bilen var mıdır?

* Digiturk 12. yıl Hediyeleri *

neroman sımdı senın uzmanlıgına gıren bırsey sorayım

abonelık baslarken butun paketlerı aldım mhye full paket olcak dedım !!

musterı hızmetlerı su paket şu paket hepsı 123 tl dedı aldım neyse 11 aydır ızledım

sonra senın dıgı spormaxı kapattı lıgtv2-lıgtv3 olarak adını degıostırıp ayda 8 tl ıstedı

ne yapmak lazım ???

• Bizede 4 Temel Paket tanımlamışlar..

Hangi kanallar extradan açık diye baktığımızda;

Ligtv ve Spor kanallarının açıldığını ayrıca Çocuk kanallarının açıldığını fark ettik şimdilik..

Anladığım kadarıyla Çocuk Paketiyle, Sporsever Paket ve HD leri açılmış..3 temel paket bu oluyor herhalde..(Ligtv 2-3 dahil değil)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatihto

yahu benim iki üyelik var, ikisine de bir ay 5 temel paket çıktı diyor,

ara tara Temel Paket nedir bulamadım, bi de 5 tane.. bilen var mıdır?

neroman sımdı senın uzmanlıgına gıren bırsey sorayım

abonelık baslarken butun paketlerı aldım mhye full paket olcak dedım !!

musterı hızmetlerı su paket şu paket hepsı 123 tl dedı aldım neyse 11 aydır ızledım

sonra senın dıgı spormaxı kapattı lıgtv2-lıgtv3 olarak adını degıostırıp ayda 8 tl ıstedı

ne yapmak lazım ???

Merhaba,
    Bu konuda birçok abone mağdur oldu.Ancak yapılacak birşey yok.Sözleşmeli üye misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: AnGets

Bizede 4 Temel Paket tanımlamışlar..

Hangi kanallar extradan açık diye baktığımızda;

Ligtv ve Spor kanallarının açıldığını ayrıca Çocuk kanallarının açıldığını fark ettik şimdilik..

Anladığım kadarıyla Çocuk Paketiyle, Sporsever Paket ve HD leri açılmış..3 temel paket bu oluyor herhalde..(Ligtv 2-3 dahil değil)

Merhaba,
    Yukarıdaki resimde yer alan Belgesel Kanalları,Çocuk Kanalları,Spor Kanalları gibi kanallar açılacaktır.Hayırlı olsun

• 9 ay ucretsiz DIGITURK PLUS
  • 8 yıllık üyeyim 1 yıl lig tv hediye geldi bu benim için iyi oldu çünki zaten lig tv vardı ama 1 yıl beleşe izliycem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ggBr.

8 yıllık üyeyim 1 yıl lig tv hediye geldi bu benim için iyi oldu çünki zaten lig tv vardı ama 1 yıl beleşe izliycem

cidden sansliymisiniz ...

9 yillik uyeyim ligtvyi gecen yil kapattirdim keske gelseydi lokum gibi olurdu :/

kesinlikle arayip konusmanizi oneririm yoksa beles izletmezler :)
  • 2 yıllık üyeyim, 4 ay digiturk plus geldi

tam onun bitmesiyle taahhüt de bitiyor, uygun bir şeyler vermezlerse iptal :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockyy -- 22 Kasım 2011; 0:20:08 >
  • 6 aylık üyeyim. Bana ne gelir.

Ona göre mesaj atacağım :)
  • Dün üye oldum, sabah cep telefonumu kaydettirip mesaj atıcam bakim ne gelcek. Merak ettim doğrusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelaynak33

Dün üye oldum, sabah cep telefonumu kaydettirip mesaj atıcam bakim ne gelcek. Merak ettim doğrusu

2 adet salon filmi geldi hediye, beleş mal baldan tatlıymış:) Ancak, online işlemlerden film satın aldığımda ücret gözüküyor, eski mesajlarda bir arkadaş online işlemlerden satın alırsanız filmi onayladıktan sonra anında hediye olarak gözüküyor demiş. Bende 5.5 TL olarak gözüktü ama?
  • 2 yıllık üyeyim daha doğrusu 2'den fazla 2.5 yıl filan ama 2 yıllık diye saydılar...Ben mesaj göndermedim...Online işlemlere girdim hediye yağmuru menüsü var oraya girdim bilgiler güncelleniyor dedi ve karşıma 6 hafta film paketi hediye mesajı geldi...ekranda mesajı görür görmez film kanallarına bastım kanallar hemen açılmış...Faturamı yatırmak için online işlemlere girdim çok güzel süpriz oldu...Yanii herkes ne kadar kötülese de digitürk'ü çok güzel uygulama çok güzel hediyeler Teşekkürler Digitürk...

Boşuna mesaj göndermeyin online işlemlerden hediye yağmuru menüsüne girdiğinizde hediyeniz orda yazıyor zaten..
  • merhaba bende 11 yıllık üyeyim bana da 4 ay lig tv hediye geldi hiç yoktan iyidir vakit buldukça maçları izliyorum, hediyelerin asıl amacıda üye olmadığınız paketleri denemenizi sağlayarak belki üye olabilirsiniz ihtimalini gerçekleştirmek bu da bir pazarlama taktiği ama çekici oldu bencede
  • quote:

Orijinalden alıntı: MB2006

merhaba bende 11 yıllık üyeyim bana da 4 ay lig tv hediye geldi hiç yoktan iyidir vakit buldukça maçları izliyorum, hediyelerin asıl amacıda üye olmadığınız paketleri denemenizi sağlayarak belki üye olabilirsiniz ihtimalini gerçekleştirmek bu da bir pazarlama taktiği ama çekici oldu bencede

guzel olmus keske banada gelseydi (9 seneligim)
  • 1 aylık üyeliğe 1 film kazanmışım, hehe oynayanlar da zaten seyrettiğim filmler, salla.
  • 8. yılıma 4 hafta Süper Lig Paketi tanımlandı.
  • Sanırım üyelik süreleriyle alakası yok, rastgele sallamışlar hediyeleri.
  • 8 hafta film paketi geldi ya tüh kaçtı lig tv :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

quote:

Orijinalden alıntı: erkinkose

quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Yuh yaaa...10 Yıllık üyeyiz . Gelen hediye ; 3 Aylık Film Paketi...

sana iyi
    11 yıllık üyeyim 1 ay film paketi geldi
    ben ne yapayım!!!

Bu hediyeler kesin tombala usulu belirleniyor

10 yıllık üyeyim plus kullanıyorum, tüm HD kanallar açık, bana 10 aylık HD servisi çıktı tombaladan. Artık yayınları Duble HD olarak çok daha net izlerim

Digitürk, senin yapacağın kampanyanın...........

Beceriksizlikte z
    irveye çıktın.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.