Şimdi Ara

* Digiturk 12. yıl Hediyeleri * (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
0
Favori
11.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dijitalserkan

devam ediyor

sağol
  • Bugün mail geldi hediye veriyoruz zart zurt diye. Haydi canım, bir ay önce iptal için başvurdum. Kapatın, hediyeniz de sizin olsun.

Zırt pırt kart doğrulamasından adam gibi birşey izlenemiyordu zaten.

• bence hediyenizi kullanın
  • ben çekilişe katılmak için mesaj attım 1 tl gitti :D
    Sayin üyemiz hediye yağmuru kampayasindan sade1 kere yararlanabilirsiniz ilginiz için teşekür ederiz MHZ 02124737373 Digitürk

ben kampanyaya katlmadım ki :S bu nedr
  • online işlemden bakıyorum salonlardaki filmler tanımlı ama izleyemiyorum. mesajda atamıyorum şu an niye böyle ki
  • quote:

61 TS 1967
    Belgesel kanalları çocuk kanalları spor kanalları (ligtv hariç) müzik ve eğlence kanalları gibi kanallar açılacaktır.Hayırlı olsun

Dostum peki bu paketleri ben mi seçeceğim? Keşke bayramdan sonra katılsaydım, bayram için 10 gün memleketteyim
  • 1 ay film paketi verdi anİnda tanımladı :) bunun normai fiyatı nedir 30.90 lik HD dizi paketi uyesiyim
  • 4yıllık üyeyiz 3 haftalık film paketi açtılar iyi oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 61 TS 1967

quote:

61 TS 1967
    Belgesel kanalları çocuk kanalları spor kanalları (ligtv hariç) müzik ve eğlence kanalları gibi kanallar açılacaktır.Hayırlı olsun

Dostum peki bu paketleri ben mi seçeceğim? Keşke bayramdan sonra katılsaydım, bayram için 10 gün memleketteyim

Otomatik olarak açılacaktır

• 2 ay boyunca 8 salon filmi verdiler.Bunları nasıl izleyebileceğiz arkadaşlar.Salonun üstüne gelince filmi almak için mesaj atın vb. diyor.Bir de Mesela şuan Behzat Ç.'nin film var.2 ay içinde Salona düşer mi yada Anadolu Kartalları.
  • Hocam SMS atarak veya Digiweb ten alabilirsiniz
    Filme gelecek olursak 2 ay içinde gelebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: __NeRoMaN__

Hocam SMS atarak veya Digiweb ten alabilirsiniz
    Filme gelecek olursak 2 ay içinde gelebilir

Teşekkürler
  • rica ederim iyi bayramlar
  • İyiymiş. Sabah bi mesaj çekeriz.
  • Digiweb üzerinden ücretsiz alabilirsiniz
  • Şimdi gönderdim, 8 adet salon filmi geldi. İzlemek için "filmi al" mı diyeceğiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 13 Kasım 2011; 21:53:57 >
  • yahu benim iki üyelik var, ikisine de bir ay 5 temel paket çıktı diyor,

ara tara Temel Paket nedir bulamadım, bi de 5 tane.. bilen var mıdır?
  • Alsınlar o hediyelerini ... Önce bana 3 ay önce abone olurken iki yıl izleyeceksin deyip, kestikleri beko basketbol ligi karşılaşmalarını yayınlasınlar. Üstelik iki yıl taahhüt verdim. "Peki nasıl oluyor da bu hiç de etik olmayan davranışı yapabiliyorlar, hakkınızı aramıyor musunuz?" diyecek olanlara ne yazık ki bir tek yanıtım var: araştırdım, hukuk sistemimiz bu ayak oyunlarına bir şey yapamıyor malesef...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Mountain State

Şimdi gönderdim, 8 adet salon filmi geldi. İzlemek için "filmi al" mı diyeceğiz?

evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihto

yahu benim iki üyelik var, ikisine de bir ay 5 temel paket çıktı diyor,

ara tara Temel Paket nedir bulamadım, bi de 5 tane.. bilen var mıdır?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.