Şimdi Ara

DİJİTÜRK BELGESELLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi günler ben 2 aylık dt üyesiyim sırf güzel belgeseller seyretmek için üye oldum diyebilirim ama tamamen hüsrana ugradım .Benim belgesel beklentilerimin hiçbirini karşılamadı ng wild hariç hiçbir kanalını beğenmedim belgesel tarzımı değiştibenmi geçmişte kaldım anlamadım arkadaşlar abuk sabuk programlar yok mezatçılar yok araba süsleyicileri yok kargocular banane arkadaş amerikalı 3 tane kargo taşıyıcılarından yada eski depolardaki hurdaları alıp satanlarla belgeselin ne alakası var saçı sakalı karışmış bin tane dövmeli adamların araba boyamaları nasıl belgesel oluyor anlamadım hele discovery de bir dövmeci dükkanında sırf dövme yapma üzerine bir program varki resmen sinir belgesel deyince biz ne anlıyoruz arkadaşlar tarih olur gelecek dünya olur keşfedilmemiş diyarlar olur bana ne arkadaş amerikan hurdalarından yani anlayacağınız belgesel diye kanallar reality sowlara dönmüş hiç beyenmedim açıkacası

• Digitürkte yeniliği 3 ağustostan sonra bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMC -- 25 Temmuz 2016; 16:01:41 >
  • Belgesel izlemek istiyorsanız DSmart a üye olacaksınız..Digitürk e 10 basıyor

BBC Earth yeter
  • Söylediğiniz tarzda tarih, mitoloji, bilim gibi programların ağırlıklı olduğu kanal ' History 2 ' fakat onun da Türkiye de yayın hakkını almadıkları için izleyemiyoruz.

Bu arada istediğiniz tarz'da belgesel programları oluyor zaman zaman National Geographic, History, Discovery Sience kanallarında fakat geç saatlerde koydukları için bize pek denk gelmiyor.

Eğer cihazınıza internet tanımladıysanız sevdiğiniz programlar geç saattlerde oynamış olsa bile geriye dönük açıp tekrar izleyebilirsiniz.
  • Bende dsmarta uye oldum 1 ay once bende aynı dertden müstaribim hep eski bolumler var 5 yıl önce izledigim belgeseli izliycek bişey yok diye mecbur izledim hep tekrar veriyorlar 2000 li yıllarda karasal yayindaydı discovery cok guzel uzayla ilgili belgeseller yayınlıyordu özledik valla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nat geo wild ve iz tv yeter
  • h2 hd
    bbc earth hd
    dtx hd

gelmeli digiturke
  • D-Smart belgeselde açık ara katlar digitürk ü. Digitürkte sadece ID Xtra farkı var. Cinayet Belgeselleri. Bi ona hastayım.Oda D-Smarttan gitmeseydi liste tamam olurdu
  • Aramıza hoş geldin kardeş. Sürekli birbirini tekrarlayan bölümler ve dediğin gibi saçma sapan programlarla belgesel çizgisinin epeyce bir altında seyrediyor şuanda digi.
  • Nat Geo ayrı bir dünya.

• arkadaslar bende aynen sizin gibi dusunuyorum. DT de olan belgesel kanallarininda yarisi SD yayin hala. Neden uzun zamandir bu ise agirlik verilmedi bilmiyorum. Tivibu ve Dsmart inceliyorum ama dsmart daha iyi gibi. tivibu uydu da nat geo lar yok :(
  • Filboxta şu belgesel kanalları var kıyaslama yapacak okursak sıralamayı nasıl yaparsınız bu platformlar arasında (belgesel açısından)
    Discovery Channel
    100. Kanal
    Discovery Science
    101. Kanal
    Discovery Showcase
    102. Kanal
    Animal Planet
    103. Kanal
    Viasat Nature-History
    105. Kanal
    Viasat Explore
    106. Kanal
    English Club

• HİSTORY 2 VE BBC EARTH kanalları için toplu mail atalım birşeyler yapalım.Talep gelmezse adamlar neden getirsin ki bu kanalları.

Bu arada bir arkadaş 3 ağustos sonrasına tarih vermiş neye dayandığını merak ettim kardeşimizin.Umarım aslı vardır bu iddasının.
  • dreamtheater_81 kullanıcısına yanıt
    Satış gerçekleşecek o tarihte digitürk var olan kanalları hd getirmedi o kanalları hiç getirmez.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.