Şimdi Ara

Discovry channel nasıl izliyorsunuz..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu discovry kanalı bende şifreli ve çoğu zaman izleyemiyorum
    şifreliyolar kanalı, sizler nasıl izleyebiliyorsunuz?
    şifresini falan kıraraktan mı yoksa başka bir frakanstan çıkıyor kanal yardımcı olursanız sevinirim, acemiyim fazla bilmiyorum

ayrıca bu kanalın iki yayını daha varmış bunlar nasıl seyredilebilir. unutmadan benim ki tek çanak onuda belirteyim

• evet bende merak ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikail13

evet bende merak ediyorum..
    D-Smartın kanalı olan discoverylerin videoguardla şifrelenmeleri nedeniyle illegal izlenmesi şuan için mümkün gözükmüyor.Ancak D-Smart uyumlu bir reaceverla izleyebilirsiniz.Kanalların bazen açık olmasının nedenide tamamen yayıncı kuruluşun kendisiyle ilgili..
    Fakat hispasat ,astra ve de telstar uydularındaki discoverylerin bir bölümü yazılımla izlenebilmektedir.Bilgilerinize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodrumlu2

D-Smartın kanalı olan discoverylerin videoguardla şifrelenmeleri nedeniyle illegal izlenmesi şuan için mümkün gözükmüyor.Ancak D-Smart uyumlu bir reaceverla izleyebilirsiniz.Kanalların bazen açık olmasının nedenide tamamen yayıncı kuruluşun kendisiyle ilgili..
    Fakat hispasat ,astra ve de telstar uydularındaki discoverylerin bir bölümü yazılımla izlenebilmektedir.Bilgilerinize..

Alıntıları Göster
    Şu anda ben izleyebiliyorum Discovery Channel'i günün büyük bölümünde şifresiz yayınlanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: nebze

Şu anda ben izleyebiliyorum Discovery Channel'i günün büyük bölümünde şifresiz yayınlanıyor

Alıntıları Göster
    ben discovery ve bbc yi seyretmek istiyorum.ingilizce olsun farketmez.ss2,6 kartım var. hangi uyduya yönelmeliyim sizce..

benim istediğim discoverynin doğa ve kültür programları... makinalar ile işim yok....

yardım ederseniz sevineciğim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikail13 -- 18 Ağustos 2007; 15:21:58 >

• quote:

ben discovery ve bbc yi seyretmek istiyorum.ingilizce olsun farketmez.ss2,6 kartım var. hangi uyduya yönelmeliyim sizce..

benim istediğim discoverynin doğa ve kültür programları... makinalar ile işim yok....

yardım ederseniz sevineciğim..

Alıntıları Göster
    bbc hotbird'de şifresiz.discovery ise d-smart'ta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavkar@fb

bbc hotbird'de şifresiz.discovery ise d-smart'ta.

Alıntıları Göster
    şuan d-smart'dan başka çare yok gibi(illegal yolları saymıyorum)
    zaten çoğu kişinin d-smart almasının nedeni belgesel kanalları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snsnc

şuan d-smart'dan başka çare yok gibi(illegal yolları saymıyorum)
    zaten çoğu kişinin d-smart almasının nedeni belgesel kanalları.

Alıntıları Göster
    bazı kimseler paylaşarak izliyorlarmış, ahlaksızlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: FATlH

bazı kimseler paylaşarak izliyorlarmış, ahlaksızlık

Alıntıları Göster
    vay ahlaksızlar vay..

peki nasıl yapıyor su namussuzlar acaba?

• quote:

vay ahlaksızlar vay..

peki nasıl yapıyor su namussuzlar acaba?

Alıntıları Göster
    Ya pis işlerin yeni bölümünde kapanıyor yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASiL35

Ya pis işlerin yeni bölümünde kapanıyor yaa

Alıntıları Göster
    günün belli bölümünde şifresiz olması iyi bence.
    hep şifreli olmasından iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sumituran

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: sumituran

Ama genelde bir programın tamamını şifresiz vermiyorlar ya yarısında ya da sonlarına doğru şifreyi koyuyorlar.Bu da daha fazla sinir ediyor..

• quote:

quote:

Ama genelde bir programın tamamını şifresiz vermiyorlar ya yarısında ya da sonlarına doğru şifreyi koyuyorlar.Bu da daha fazla sinir ediyor..

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bended ss2.6 d var. ve turksat 1C/2A ya bakan bir adet çanağım var! discovery bu uydudam mı çekiyor ? çünkü kanal taraması yapıyorum ama discovery çıkmımyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 1907

Arkadaşlar bended ss2.6 d var. ve turksat 1C/2A ya bakan bir adet çanağım var! discovery bu uydudam mı çekiyor ? çünkü kanal taraması yapıyorum ama discovery çıkmımyor ?

Alıntıları Göster
    arkadaşlar discovery tek çanak türksat ve kabloluda çok rahat çalışıyo hiçte kesilmeden
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdevilll

arkadaşlar discovery tek çanak türksat ve kabloluda çok rahat çalışıyo hiçte kesilmeden

Alıntıları Göster
    nasıl bulacam kanalı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1907

nasıl bulacam kanalı?

Alıntıları Göster
    acıkcası discoveryyi gun boyu sıfresız bende hemde turkce makınem next&nextstar ye-8000 xcam 2 sen once almıstım hala canawar gıbı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: s3k0

acıkcası discoveryyi gun boyu sıfresız bende hemde turkce makınem next&nextstar ye-8000 xcam 2 sen once almıstım hala canawar gıbı :D

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar skystar ve prog dvb ikilisi ile discovery i turksat da nasıl bulacağım ?
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: bodrumlu2

bir tek tadilat&tamirat ta bu şekilde yaptılar.( programı izlerken rast geldi)

başka programlarda yaptı mı bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sumituran

quote:

Orjinalden alıntı: bodrumlu2

bir tek tadilat&tamirat ta bu şekilde yaptılar.( programı izlerken rast geldi)

başka programlarda yaptı mı bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    vallah genelde şifreli, şifreli olmadığı zamanlar izliyorum . bi de tam güzel bi program seçmişken şifre girmiyolarmı ona uyuz oluyorum . ayrıca doğan grubuna da uyuz oluyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: propesyonel

vallah genelde şifreli, şifreli olmadığı zamanlar izliyorum . bi de tam güzel bi program seçmişken şifre girmiyolarmı ona uyuz oluyorum . ayrıca doğan grubuna da uyuz oluyorum

Alıntıları Göster
    arkadaşlar soruma cevap verecek birisi yok mu?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.