Şimdi Ara

DİYARBAKIRDA OLAN VAR MI BURDA???ACİLLL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • haymaseki cad. aslanoğlu toptancılar merkezi nokia depolar kısmı no:17 EREĞLİ/DİYARBAKIR
    BU ADRESTE 6680İ 450DOLARA SATIYORLAR DA DİYARBAKIRDA OLAN Bİ KARDEŞİMİZ GİDİP BAKABİLİR Mİ?SAHTE Mİ DEĞİL Mİ BÖYLE Bİ YER VAR MI YOK MU DİYE ?ZAHMET OLACAK AMA...

• Tüh be, 3 gün evvel okusaydım bu mesajı gider bakardım. 11 gün Diyarbakır'da kaldım. Kısmet değilmiş
  • Ben Diyarbakırlıyım fakat böyle bir adres yok burda. Ereğli konyanın ilçesi değil mi? Burda ereğli diye bir yer yok...
  • Diyarbakır ile şirket dolayısıyla baglantım var iyi sayılabilecek kadar da bilirim ama boyle bir adres duymadım daha önce.
    Ordan iyi bilenlere sordum olmadıgını soylediler.
    Sen nerden buldun Adresi ?
  • dostum ben 4 yıldır istanbuldayım daha önce diyarbakırda yaşıyordum kesinlikle böyle bir adresyok sakın aldanma kökü yalan dikkat etmenizi tavsiye ederim sen akıllık edip sormuşsun ya sormasaydın kim bilir neler olurdu
  • yav zaten komik bir adres hem ereğli diyor hem diyarbakır. hatta bi de nokia depolar kısmı. bu nedir yav. yani her markanın deposu var bi de nokianın depolarının olduğu bölüm. diğer depolarla karıştırmayın yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.