Şimdi Ara

Dizüstünde AMD işlemci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun süre araştırmalarım sonucu bütçeme göre bu modeli buldum ama amd işlemciler dizüstünde nasıldır ister istemez notebook araştıran herkez amd ürünlerinin ucuz olduğunu görüyor aklındada bir acaba? sorusu kalıyor.Ucuz etin yahnisi meselesi.Ben daha önce masaüstünde athlon xp 2 işlemci kullanmış ve stabilite sorunu yaşamıştım acaba amd hala işlemcilerinde stabilite sorununa sahip mi?(overcloack felan yapmayacağım).Acaba önerdiğim model beni 4 sene idare edebilir mi? ve Belli başlı Cad programlarını kaldırır mı? bunları merak ediyorum şimdiden cevaplar için teşekkürler. Birde bu model var acaba acer markasına güvenebilirmiyim tasarımı güzel gibihttp://www.mavibilgisayar.com/yeni/index.php?Page=DetayliBilgi&No=5580

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertekin -- 9 Ekim 2007; 12:06:46 >

• İşlemci hızları Cor Duo ile denk olduğu söyleniyor

Yani x2.nin hızı normal bir tek çekirdek core duo ayarında..Şüphelerim olsada,bu konuda genel yargı böyle
  • AMD iyidir.. Core2Duo 'da kullandım,kullanıyorum. Turion X2 de.. senin fark edebileceğin başarım farkları yok uygulamalar açısından.. Hatta 3D Grafik ve oyun gibi uygulamalarda AMD 'ler daha iyi bile olabiliyor. (3DNow! Professional gibi teknolojiler sayesinde..)
  • önerdiğin cihazda sorun işlemcide değil, ekran kartında.. ATI düşünüyorsan HD2600 nVidia'da ise 8600M GS 'den aşşağısına yaklaşma..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.