Şimdi Ara

DmC Paralel Bir Evdende Geçecek ! (Eski Dante Geri Mi Dönüyor !?!)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  DmC Paralel Bir Evdende Geçecek ! (Eski Dante Geri Mi Dönüyor !?!)

İlk kez Tokyo Game Show 2010'da duyurulan Devil May Cry oyunu DMC, Dante'nin yeni haliyle birçok oyuncuyu şaşkınlığa uğratmıştı. Oyunun geliştiricisi Ninja Theory'nin Dengeki PlayStation adlı dergiye yaptığı son açıklamaya göre ise durum düşünülenden biraz farklı ve bildiğimiz Dante hala orada bir yerde!

Ninja Theory ile yapılan söyleşiye göre DmC oyunu paralel bir evrende geçiyor ve burada kontrol edeceğimiz Dante, bildiğimiz tanıdığımız Dante değil. Yani Devil May Cry serisinin ana karakteri için hala umut var. Bunun yanında DmC için hala zaman olduğunu, şu ana kadar oyunun sadece %30'luk bölümünün tamamlandığını da belirtelim.

http://oyungezer.com.tr/haberler/45-oyun-dunyasinda-olup-bitenler/7244-dmc-paralel-bir-evdende-gececek

İnşallah doğrudur Allahım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mütercim-GTX -- 2 Kasım 2011; 1:13:12 >

• Bu oyundan hiç ümidim yok ne yalan söyleyim, batıracaklar güzelim seriyi.
  • Tepkiden korkup senaryoya farklı bi boyut atmak zorunda kalmışlar adeta.
    Çevir kazı yanmasın misali.
    DMC gibi güzelim bi seride çöp misali kara leke bi oyun olucak gibime geliyor malesef..
  • Benimde pek ümidim yok bu oyundan DMC 3 ten sonrası pek sarmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

Tepkiden korkup senaryoya farklı bi boyut atmak zorunda kalmışlar adeta.
    Çevir kazı yanmasın misali.
    DMC gibi güzelim bi seride çöp misali kara leke bi oyun olucak gibime geliyor malesef..

Bana da öyle geldi,ne yalan söyleyeyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.