Şimdi Ara

DMS ve PRINCO MARKALARI TARİHE KARIŞIYO !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
2.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben iki yıldır dms marka kullanıyordum..... ama şimdi aldıgım dms marka cd ler, dms marka dvd lerde yazmada cok sorun yaşamasamda..... okumada ve uzun ömürlülük acısından problemlerler yaşıyorum.. duyumlarıma göre dms yurtdışında bu sıralar fazla tutunamıyormuşş.. ve ürünlerini her seferinde başka fabrikalardan alıyormuş... demek ki son zamanlarda ürünlerinin kalitesinin düşmesi buna baglı...... ben su an dms kullanmayı bıraktım ..... sizler ne düşünüyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kavun85 -- 19 Mart 2005, 20:09:32 >

• sayın kavun,
    bu duyumları nerden hangi kaynaklardan aldığınıda belirtirsen iyi olur..
    bende kullanıyorum dms ama taş gibi valla....
  • quote:

Orijinalden alıntı: scudman

sayın kavun,
    bu duyumları nerden hangi kaynaklardan aldığınıda belirtirsen iyi olur..
    bende kullanıyorum dms ama taş gibi valla....
    arkadaşım dms nin hem dvd hemde cd lerini nero programında nero toolkit secenegini tıklarsan orda hangi fabrikanın ürünü oldugunu görürsün.... eski dms lerle yeni dms lerin fabrikalarının degişik oldugunu sende görürsün ...yani anlatmak istedigim dms eski kalitesinde gelmiyor artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kavun85 -- 18 Mart 2005, 15:55:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kavun85

arkadaşım dms nin hem dvd hemde cd lerini nero programında nero toolkit secenegini tıklarsan orda hangi fabrikanın ürünü oldugunu görürsün.... eski dms lerle yeni dms lerin fabrikalarının degişik oldugunu sende görürsün ...yani anlatmak istedigim dms eski kalitesinde gelmiyor artık...

Alıntıları Göster
    """okumada ve uzun ömürlülük acısından problemlerler yaşıyorum.. duyumlarıma göre dms yurtdışında bu sıralar fazla tutunamıyormuşş.. """ demşsiniz böyle birşey yok arkadaşım yurtdışında o kadar insan kullanıyor ve DMS çok iyi bir marka + kaliteli..

• quote:

Orijinalden alıntı: Samuray_

"""okumada ve uzun ömürlülük acısından problemlerler yaşıyorum.. duyumlarıma göre dms yurtdışında bu sıralar fazla tutunamıyormuşş.. """ demşsiniz böyle birşey yok arkadaşım yurtdışında o kadar insan kullanıyor ve DMS çok iyi bir marka + kaliteli..

Alıntıları Göster
    sayın samuray arkadaşım

görende dms yi türkiyeye sen getiriyorsun sanacak... ben sadece kendi test ettiklerimi ve duyduklarımı yazıyorumm... ve ayrıca ..bunu sende biliyorsunki yurtdışındaki dms ile türkiyedeki dms ler aynı kalite degil........ şu an prınco da oldugu gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kavun85 -- 18 Mart 2005, 15:58:26 >

• ben kavuna katılıyorum arkadaşlar.... dms nin ürünleri fazla kaliteli degil sadece isminden dolayı satıyo bunu herkes zamanla anlayacaktır galiba
  • dms ve prınco bu sıralar kaliteli degil bence başka markalara yönelmek gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_rose

dms ve prınco bu sıralar kaliteli degil bence başka markalara yönelmek gerek
    DMS bir marka değil ki!
    Adamlar ucuz dandik medyalara DMS diye etiketletip ithal ediyorlar!
  • quote:

Orijinalden alıntı: TikaMasala

DMS bir marka değil ki!
    Adamlar ucuz dandik medyalara DMS diye etiketletip ithal ediyorlar!

Alıntıları Göster
    walla ben çok problem yaşıyorum.. linkte bahsettiğim ve sorun yaşadığım dvd ler DMS
    http://forum.donanimhaber.com/m_2253474/mpage_1/key_//tm.htm#2255213

• quote:

Orijinalden alıntı: JKellyps

walla ben çok problem yaşıyorum.. linkte bahsettiğim ve sorun yaşadığım dvd ler DMS
    http://forum.donanimhaber.com/m_2253474/mpage_1/key_//tm.htm#2255213

Alıntıları Göster
    bende sorun yaşadım DMS ile. farcry yazdım. sonra yükleyemedim uyuz ooldum. bi daha çekiyom şimdi nette

• arkadaşlar şimdiki dms işe yaramaz artık..... başka cd lere yönelmek gerekli MAGIC CD kullanmaya başladım... ve her soranada tavsiye ediyorummm.... denemenizde fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: h_i

arkadaşlar şimdiki dms işe yaramaz artık..... başka cd lere yönelmek gerekli MAGIC CD kullanmaya başladım... ve her soranada tavsiye ediyorummm.... denemenizde fayda var
    [Deleted by Admins]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted by Admins]

Alıntıları Göster
    dms nin yurtsisi pazari varmi ki? dms öyle cokta iyi bir medya markasi degil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeanuReeves

dms nin yurtsisi pazari varmi ki? dms öyle cokta iyi bir medya markasi degil.

Alıntıları Göster
    benim bugune kadar kullandıgım ve okumada hıc sorun cıkarmayan ucuz cd ve dvd markası bence memorex tanesı 100 luk pakette 30 kurus
  • quote:

Orijinalden alıntı: cydonia

benim bugune kadar kullandıgım ve okumada hıc sorun cıkarmayan ucuz cd ve dvd markası bence memorex tanesı 100 luk pakette 30 kurus

Alıntıları Göster
    NE DMS NE PRINCO İKİSİDE KALİTASİZ BENCE
  • quote:

Orijinalden alıntı: FROZEN

NE DMS NE PRINCO İKİSİDE KALİTASİZ BENCE

Alıntıları Göster
    Kavun haklı gibi. Son aldığım 30 adet 52x DMS green nedense, LG 52x32x52 de 40x görünüyo. tam da geri götürmeyi düşünüyodum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skywalker2040

Kavun haklı gibi. Son aldığım 30 adet 52x DMS green nedense, LG 52x32x52 de 40x görünüyo. tam da geri götürmeyi düşünüyodum.

Alıntıları Göster
    dms greenleri surekli kulanıyorum asus cd-rw ile 52 de bile yzıyorum bu rakam lg lerde 48 ustune cıkmıyormus.
    fakat tekrar yazılabilinelerde sorun var.iki arkadasımda benimle aldı hepimiz sorun yasadık sonra tdk aldık. bence tdk daha iyi fakat pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem

dms greenleri surekli kulanıyorum asus cd-rw ile 52 de bile yzıyorum bu rakam lg lerde 48 ustune cıkmıyormus.
    fakat tekrar yazılabilinelerde sorun var.iki arkadasımda benimle aldı hepimiz sorun yasadık sonra tdk aldık. bence tdk daha iyi fakat pahalı.

Alıntıları Göster
    DMS ve Princo ikisi de kaliteyi düşürmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Samuray_

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Samuray_

ne kadar insan kullanıyor ?
    yurt dışında DMS satılıyo mu ki ? yada binlere ybinlere mi hitab edio :D

3-4 tane dvd sini aldım. sonra dövbe ettim...

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orjinalden alıntı: Samuray_

ne kadar insan kullanıyor ?
    yurt dışında DMS satılıyo mu ki ? yada binlere ybinlere mi hitab edio :D

3-4 tane dvd sini aldım. sonra dövbe ettim...

Alıntıları Göster
    dms

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.