Şimdi Ara

DMS ve PRINCO MARKALARI TARİHE KARIŞIYO !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
2.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yav arkadaşlar önceleri DMS idi şimdi 'dms' oldu küçüldü anlayın artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: h_i

yav arkadaşlar önceleri DMS idi şimdi 'dms' oldu küçüldü anlayın artık

doğru işte aradaki fark bu olsa gerek

• dms kaliteli bi cd bence de.
  • 1. DMS Türkiyedeki ithalatçı için üretilen bir oem marka yurtdışında yok.
    2.Oem markalar değişik fabrikalarda yaptırılabilir.
    3. Princo iyi bir marka ama piyasadakilerin çoğu princo değil taklit.
  • quote:

DMS Türkiyedeki ithalatçı için üretilen bir oem marka yurtdışında yok

bende tam bunu soyliyecektim..
    bi an supheye dustum baska bir dms mi var, ondan mı bahsediliyo diye...
    vay anasını, demek ulkemizdeki satıs sonrası memnuniyet ve urun kalitesi o kadar artmıski
    elin avrupalısı bile dms tuketir hale gelmis.
    Bu yurtdısından kasıt, alma-ata, taskent, baku gibi baslica
    avrupa sehirleri olmasın.

genelde bu foruma, yazdıgı konudan bihaber gencler yada artniyetli
    satıs temsilcileri katılıyor sanırım...

biraz aklı olan kisi dms'nin fason bi marka oldugunu,

uretim yerlerinin
    sık sık degistigini,
    global piyasada o an en ucuz neresiyse malların ordan cekildigini,
    genelde en kalitesiz fabrikalardan satın alındıgını bilir.
    bazen uretim yerine bakan arkadaslar daha once hic duyulmamıs sacma sapan
    uretim kodları ile karsılasmaktadır. bilmiyorum siz ne anlıyorsunuz bu isten...

princo'ya gelince.. köklu bir marka oldugu icin,
    amerikada satısı fazla oldugu icin bu ise giren acemiler ilk bu markaya yonelirler.
    su an piyasada bu kadar fiyat kırılabilen maska bi mal goremedim henuz,
    pazarlıgını yaparsan adamlar uste para verecek durumdalar..

Amma velakin
    A, B kalitesini de gectim;

canım ulkemde
    princo adı altında sahte medyaların kadıkoy ve eminonunde cirit attıgını da herkes bilir, bilmelidir..

• Yaklaşık bir senedir Dms Professional kullanıyordum. Dms Pro lar Princo tarafından üretiliyor. Zaten ortasında da yazıyor. Ancak Dms nin Pro ve Platinum dışındaki boş medyaları beş para etmez. Ne blue, ne green ne de silver.
  • O iyi değil bu iyi değil ne kullanacaz biz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Basar

bende sorun yaşadım DMS ile. farcry yazdım. sonra yükleyemedim uyuz ooldum. bi daha çekiyom şimdi nette

Bende DVD ye yazdığım medyada aynı sorunla karşılaştım. 4cd li HL2 hem de Neyseki ayrıca cd'ye de çekmiştim
  • jankat arkadaşımızda hep dms yi överdi bende plm yi
  • DMS ler princo tarafından bile üretilmiyor, direk Princo Türkiyeye geliyor, üstüne DMS markasını vuruyorlar , DMS direk FEYKK abi FEYKKK
  • pirinco dvd aldığımda çok sorun bende yaşadım ama dms de herhangi bir sorun yaşamadım
  • ARKADAŞLAR NİCKNİCK in sölediklerine katılmamak mümkün degil

artık önemli olan cd nin ve dvd nin üstünde ne yazdıgı degil önemli olan hangi fabrikanın ürünü oldugu..
    ama türkiyede malup marka düşkünlügü fevkalade oldugu için... adam gidi yo cd alacak prınco tartsaana bir kilo dercesine prınco yada dms alıyo ama işten biraz anlayanlar bu pazara ortak olmuyo.... olmamakta gerekir.... bunlar insanları kandırmaktan başka bişey degil... bunları görmek gerekir...

• quote:

Orjinalden alıntı: muratremix

DMS bir marka değil ki!
    Adamlar ucuz dandik medyalara DMS diye etiketletip ithal ediyorlar!

ellerine saglık kardiş güzel yazmışsın....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_rose -- 20 Mart 2005, 18:17:11 >
  • Tanesi 22kuruşa aldığınız cd den ne bekliyorsunuz ki 1.75liraya çok güzel TDK yada Verbatim cd lerde var uzun ömürlülük açısından onlarıda kullanabilirsiniz
  • dms,princo?

nedir bunlar yeni bi bisküi cinsi falan mı?
    yok artık ben bi aralar bunları kayıt için boş medya ürettiklerini duymuştum şimdi o işede mi bulaşmışlar?
    daha neler görecegiz bu memlekette insanların saglıgıyla oynuyolar

neyse geyik bi tarafa
    dms,princo
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratremix

DMS bir marka değil ki!
    Adamlar ucuz dandik medyalara DMS diye etiketletip ithal ediyorlar!

+1 katılyorum Murat'a . Ayrıca bu sadece Dms ve Princo için geçerli değil pek çok markanın Türkiye'ye de sahte Cd-R ve DVD-R 'si çıkıyor.Yani belli bir kalite standartının oturmamış olması normal gibi.Bu yüzden birisi bir markadan fazlaca memnunken başkasını sitemkar yorumlar yapması normal.
  • Yaw arkadaşlar Ben Princo CD kullanşiyrm Hiçde Sorun yaşamadim Prico Kullanan SOrun Yaşayn Warmi?

siz Hangi Cd-r markasi önerirsnz Hem ucuz Hemde Sorunsuz Bi Cd-R
  • ben bursa dms den 8x boş dvd aldım.dvd özelliğinde üretici verbatim gözüküyo modeli de MCC03 iyimidir bu dvd?
  • Arkdaşlar bende birşey soracaktım

Ya bende bu aralar dvd arşiv yapiyorum, ve elimde 55 tane felan dms ile yazılmış dvd var.

Bir çoğunu iki üç defa izledim ve sorun çıkarmadılar. Ancak daha 2 ay felan oldu, bakalım yazın ne durumda olacaklar.

Ancak benim bezdiğim konu bir tane aldığım 25 lik dvd kutusunun iyi olup, başka bir 25 in çoooooooooooook kötü olması.
    Yahu o kadar kötüki bir 25 lik kutudan 10 tane zor yazdım, onlarıda çöpe attım garanti olmadı diye.

Daha sonra bir çok yerde Verbatimin tavsiye edildiğini duyunca, araştırdım fiyat nedir felan..
    o Ne abi 5 tanesi 12 milyon
    Dmslerde tanesi 300 liraya felan geliyordu.

Sonra meşhur " kadiköy yazıcıoğlunda" 50 tane verbatimi 60 milyona gördüm. Tabii ilk gördüğüm tamamen orjinal verbatim kutusundaydı, yani orjinaldiler kesin.
    Bunlar ise böyle hani kutu değil, sadece dvd toplama böyle çubuk şeklinde ona konmuş, etrafına verbatim yazan jelatin va.r

Bende güvenemedim, açıkçası sahte olduğuna neredeyse eminim.

Yahu bunun orta yolu yok mu dvd yazımı için?
    Verbatimi böyle orjinal çok satan yer bulamadım, dmsler çok kötü, Memorexlerde verbatim gibi çok pahalı.

BEnde hayla dmse devam ediyorum...... varya elimde yazdığım 60 dvd bakalım 2 ay dayandı, eğer giderse yıkarım o dvd satan yerleri....

• dms max max kullanıyorum hiç sorun yaşamadım arşiv bile yapıyorum aman ha
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.