Şimdi Ara

DMS ve PRINCO MARKALARI TARİHE KARIŞIYO !!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
2.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Walla eskişehirde sorun yaşayanını duymadım ama haklı olabilirsiniz.Eskişehir ve çevre illerdeki pazar payı oldukça iyi.Ee bu pazar payının yaratılmasında ekonomik tarafıda ağır basıyor.
  • Katılıyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: FROZEN

NE DMS NE PRINCO İKİSİDE KALİTASİZ BENCE
  • quote:

Orjinalden alıntı: sayko35

Katılıyorum
    quote:

bende size kayılıyorum ... ben ce artık bişeyleri farketmenin zamanı geldi
  • bende sizlare katılıyorum sadece bir kez aldım ilk türediği günden beri....illaki alın demiyorum ama iomega yı deneyin kalite farkını görün dvd si zaten en iyilerdendir...
    quote:

Orjinalden alıntı: h_i

quote:

Orjinalden alıntı: sayko35

Katılıyorum
    quote:

bende size kayılıyorum ... ben ce artık bişeyleri farketmenin zamanı geldi

• DVD kalite ölçme testi var neroda bunu yapıyorsun; dvd nin kalitesini öğreniyorsun...

Şimdi gelelim asıl konuya... 200bine aldığın medyadan çok şey beklememek lazım ben her cd yi 16x yazıp verifind ediyorum... Keza her dvd ye 4x yazıp verifind ediyorum...

Ucuz etin yahnisi meselesi...

Bir arkadaş kaliteli medyaların ucuzlamasından bahsetmiş memoret 800bin falan demiş...Princonun sahtesini yapan zihniyet memorex in sahtesini yapmaz mı? Sahte olması büyük ihtimal...
  • DMS yi savunan arkadaşları anlamıyorum.. Bence kaliteden çok fiyata önem verenlerin tercih ettiği bir marka....
    Ben şahsen MAGIC kullanıyorum.. Hemen hemen birçok markayı kullanmış birisi olarak tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Command.com -- 10 Nisan 2005, 12:10:33 >
  • aynen bende dms kullanmayı bıraktım.ama princo yı bırakmak üzereyim.cursor biraz hoşume gidiyor.
  • benim bildiğim zaten mitsubishi ve verbatim aynı mal. mitsubishi verbatim adı altında da üretiyor.
    birde yukarıda geçen teflon tabanlı cd lerin yalan olduğunu duymuştum. yani teflon tabanlı olması hikaye...

quote:

Orjinalden alıntı: nicknick

quote:

ben bursa dms den 8x boş dvd aldım.dvd özelliğinde üretici verbatim gözüküyo modeli de MCC03 iyimidir bu dvd?

Benim bildigim verbatim de dvd'lerini Mitsubishiye urettiriyor (MCC), bazen farklı da cıkabiliyor tabi.
    Gordugunuz uzre arkadas sanslı DMS kullanıcılarından. Benim anlatmak istedigim buydu,
    bugun dms alırsınız mcc cıkar, yarın bambaska bisey cıkar. Adamlara gidip de bu mitsubishi degil deyip geri de veremessiniz.

@XEL
    MCC03 cıkan dvd'nin modelini yazarsanız illa DMS alacam diyen arkadaslara faydası dokunabilir..

• quote:

Orjinalden alıntı: oozkan

DMS yi savunan arkadaşları anlamıyorum.. Bence kaliteden çok fiyata önem verenlerin tercih ettiği bir marka....
    Ben şahsen MAGIC kullanıyorum.. Hemen hemen birçok markayı kullanmış birisi olarak tavsiye ederim

ya arkadaşa katılmamak elde degil tesbitin için tşk ler....
  • quote:

Orjinalden alıntı: black_rose

dms ve prınco bu sıralar kaliteli degil bence başka markalara yönelmek gerek

cd kullanırken nortech kullanırdım ama ben de princo dvd -r'lerden memnun kalmadım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.