Şimdi Ara

DMS ve PRINCO MARKALARI TARİHE KARIŞIYO !!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
2.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben princo kullanıyorum hiç sorun yaşamadın ( 250 den fazla cd yazdım )

biyerdede MAGIC çok iyi diye okudum!!! ben iki tane falan magic kullandım çok iyi bencede ARMEDIA var ondanda memnun kaldım ama biraz pahalıydı !!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4COS

quote:

Orjinalden alıntı: Samuray_

"""okumada ve uzun ömürlülük acısından problemlerler yaşıyorum.. duyumlarıma göre dms yurtdışında bu sıralar fazla tutunamıyormuşş.. """ demşsiniz böyle birşey yok arkadaşım yurtdışında o kadar insan kullanıyor ve DMS çok iyi bir marka + kaliteli..

Kullandığınız ifadeler dikkatimi çekti... Çünkü DMS yi uluslar arasi bir marka olarak lanse etmişsiniz yada boyle bir bilginiz var ..
    DMS nin Türkiye dışında hangi ülkelerde satildiği konusunda bilgi verebilirseniz sevinirim..

bu cevabı bende sabırsızlıkla bekliyorum( ya arkadaşlar dms türkiyede bi marka olmadı , yurtdısında nasaıl olacak)

• Arkadaşlar kaliteli boş dvd fiyatları oldukça düşmüş durumda, dün Mecidiyeköy'den 50 adet 8x memorex'i tanesi 80 ykr'den aldım, 8x verbatim fiyatı 1 ytl, 16x verbatim +R fiyatı 1.5 ytl'di, princo, fly, nt gibi markalar ise 50 ile 60 ykr arasında. Artık çok kalitesiz dvd-+r kullanmanın anlamı kaldamı bence çok yakında 16x standart olacak ve yaklaşık 75 kuruş- 1 lira civarında satın alabileceğiz, sanırım o zaman kalitesiz medya kullanan da pek kalmaz kaldı ki bide şöyle bir durum var 25 ykr ye oldukça kaliteli boş cd bulma imkanı varken hala 5 kuruşun hesabını yapıp dandik medya kullanan arkadaşlarda var onlara sözüm yok ...
  • Arkadaslar yaklasık 100 tane Princo yazdım 20-25 tanesinin içindekiler 1 ay içinde kayboldu bende geri kalan 75 taneyi arkadaslara dagıttım... Simdi oky kullanıyorum 200 civarı dvd var ve cillop gibi calısıyor...
    Buarada lafım orjinal Princolara deil bendekiler sahteydi şimdi adım gibi eminim ozaman farketsem almazdım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Skywalker2040

Kavun haklı gibi. Son aldığım 30 adet 52x DMS green nedense, LG 52x32x52 de 40x görünüyo. tam da geri götürmeyi düşünüyodum.

• quote:

Orjinalden alıntı: h_i

quote:

Orjinalden alıntı: musandia

ben memorex dvd-8x aldım 10 lu 11.5ytl ye yazmada bi problem olmadı fakat okumada biraz oldu blade 2 atmıştım dvd diden izlenmedi takılma yaptı fakat hdd ye atıyo mu diye konrol ettim hızlı bi şekilde attı blade dışında 3 tane daha film atmıştım onları okudu PLM kullanıyodum dvd+4x 10 lusunu 6ytl ye alıyodum bence PLM iyi hem iyi okuyo hem nero testinde memorexden daha iyi sonuç aldı pilips kullanıyosanız dvd+ ları tercih etmeniz daha iyi olur bence

MUSANDİA kardiş dikkatimi çekiyo plm yi her yerde tavsiye ediyosun... bence o kadar kaliteli bi üeün degil... yoksa ticari bi cıkarınmı var ha bak ben tarafsız bi medya tavsiye edeyim arkadaşlara MAGIC 8X DVD gercekten güzel

ya ilk aldığım dvd medya plm idi ilk aldığım onlu paket süperdi 12x bile yazılıyodu üreticisi baya iyimiş arkadaşa sormuştum ondan ben iyi diyodum şimdiki aldıklarım iyi deil memorex daha iyi herhangi bi çıkarım yok canım ama sen memorex al iyi bence +philips +sony saygılar

• ben yeni dvd rw aldım asus 1604p herkesin dms ye kötü dediğini görüorum. cdlerini kullanırken hiç sorun yaşamıodum. şimdide deneme amaçlı 25 li 8x dvd sinden aldım.şu ana kadar 3 dvd oyun yazdım. yazdığım dvd lerden de tekrar oyunları kurdum hiçbi sorun yaşamadım. tek sorun 8x olduğu halde maximum 4x görüyor.
  • sen kimsin kardeşim ya her kafadan bi ses çıkıyo at bakalım kalede simoviç var
  • Diamond nasıl?
  • dms yi artık bende sevmiyorum. kalitesiz oldugunu yüzeyinin kavlamasi ile anladim.
  • fiyat ve kalite olarak arkadaşlara nortech öneririm hakikaten çok iyi performans alıyorsunuz hem cd hemde dvd olarak...
  • valla bende aylardan beri dms kullanmaktayım çok çabuk bozuluyor bende dms blacke geçtim açıkçası şimdi biraz daha ii yoksa dms yi bende bırakıcaktım şimdilk tekrar devam yine de idare eder gibi
  • Hangisi? Mavi olanlar iyi değil demişlerdi. Sarı olanlar iyiydi.
    quote:

Orjinalden alıntı: ozgur_oc

fiyat ve kalite olarak arkadaşlara nortech öneririm hakikaten çok iyi performans alıyorsunuz hem cd hemde dvd olarak...
  • şu ana kadar dms lerde sorun yaşamadım, ama princoları beğenmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shadu

şu ana kadar dms lerde sorun yaşamadım, ama princoları beğenmiyorum

zaten şu anda piyasada olan dms lerin kaliitesi düşük (eskiden yine idare ederdi)
  • ya abi ben meseleyi anlamadım, ben 3 yıldır DMS DVD kulanıyorum ilk DVD yazıcım Pioner A 103, şu anda nec 3520 kulanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım. 3 yıl önce yazdığım DVD ler hala sorunsuz çalışıyor.
  • DMS turk degil mi yahu
  • Valla nortech tavsiye ederim abi hem ucuz hem kaliteli
  • walla ben princo kullaniyordum (cok memnundum da) bi arkadasin tawsiyesi uzerinde dms teflona gectim bakalim nasilmis eger memnun kalmazsam simdiye kadar yazdigim butun filmleri ona tekrar yazdiricam (200 ciwari)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.